Плевенска група

Дискусия в 'Регионални групи' започната от maik68, 14 Ноември 2010.

1. apekov

apekov Потребител

Публикации:
    52
    Да се похваля и аз с новата ми придобивка със съпорта на колегара Cres BAM XS-B50. Вчера я закупих от магазин е гр. Казанлък. Приемам всякакви съвети и насоки по подръжка и модернизация. Пушката я купих без накрайника за зареждане, така че ако някой може да помогне да я напомпим ще съм благодарен. Търся също така на заем щуцер или бързата връзка, докато моята дойде от англия с комплект уплътнители. Продавача каза че от доста време се продава и бая е преседяла, но на мен ми се струва че май е един от донорите. Надявам се да бъркам.

Прикачени Файлове:

gary m and Djubey like this.
  2. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    4,777
    от:
    Русе
    Обикновено е така. Тези пушки бяха пионерите на внесените РСР-та в БГ и имаше май само един внос.
    Цената, на която я купи е повече от добра, а каквото и да и има на пушката не е фатално и няма нещо, което да не може да се направи.
    Редовната цена на тези пушки беше 650 лв, така че от изгодната покупка ти остават доста пари, ако се наложи да правиш ремонт :)
    Очаквах тази пушка да отиде при Румен - Скандало, защото той точно такава търсеше. Небутана, за да си я човърка, но явно е изтървал да види обявата.

apekov харесва това.
  3. apekov

apekov Потребител

Публикации:
    52
    Колега ivodoc ценя високо мнението ти. Така и аз сметнах, че за таззи цена от 369лв. все ще успея каквото има да се поправи в рамките на разумното. Ако е удобно прати едно телефонче да се чуем на л.с. имам няколко питания.

Последна промяна: 7 Февруари 2019
  4. xpresident

xpresident Редовен Потребител

Публикации:
    1,120
    от:
    Варна
  5. Djubey

Djubey Редовен Потребител

Публикации:
    403
    Днес следобед съм в Плевен ама не знам точно в колко часа ще съм свободен. Иначе с удоволствие.

6. xpresident

xpresident Редовен Потребител

Публикации:
    1,120
    от:
    Варна
    Ако имаш възможност, моля да я видиш и да ми звъннеш.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена