niki 67 Редовен Потребител 30 Май 2026 #83 Hidden написа: Само тримата ли бяхте? Натиснете за да разшири... Петима.
ivotomov1 Редовен Потребител 30 Май 2026 #84 Добре си изкарахме днес , имаше малки пориви на вятъра от време на време.
ivotomov1 Редовен Потребител 30 Май 2026 #86 staz написа: Пак ще дойда! Натиснете за да разшири... Запомни ли пътя?
staz Редовен Потребител 30 Май 2026 #87 ivotomov1 написа: Запомни ли пътя? Натиснете за да разшири... При мен нищо не е сигурно и последно… Attachments IMG_5021.png 362 KB · Прегледи: 34