ПРИКАЗКИ И ПРОСТОТИИ В ХАЙД ПАРК

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. venciru

venciru Редовен Потребител

Публикации:
    520
    от:
    Варна
    Това наистина е важно. Както и с коя се мисли..........

Божо, Бог да прости майка ти и останалите ти близки! И аз загубих майка, брат и още няколко близки и познати хора. Кои от Ковид, кои -не. Сега в момента кумът е болен.
    И съм напълно съгласен и с теб и с Ники
    Най- лошото е , че някой от/на инат отричат и тогава (ако се отърват де - дано да е така!) и не им пука за другите.
    Да сте живи и здрави всички и мислете ако не за вас- за останалите!
    П.П. За съжаление допълвам. Току що ми се обади приятел, доста по млад от мен, с молба да му занеса някои неща пред инфекциозното отделение. Изнасяли кашони, в които можело близки да оставят разни работи. Днес са го приели по спешност, а приятелката му е под карантина и не може да му купи и занесе нищо. Наложи се да ми повтаря и потретва всичко - едвам дишаше и говореше и трудно му се разбираше. Може би е ял нещо с кромид. Дано да се оправи.

Последна промяна: 24 Март 2021
    Бочко, rivan, bgbul and 2 others like this.
  2. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    2,126
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Това как го разбирате?

Маските започват да падат!
    „Китайската лаборатория по биология във Ухан е част от Glaxosmithkline, която (случайно) принадлежи на Pfizer!“ този, който прави вирусната ваксина, която (случайно) е пусната в биологичната лаборатория в Ухан и (случайно) е финансирана от д-р Fauci, който (случайно) рекламира ваксината!
    „GlaxoSmithKline се управлява (случайно) от финансовия отдел на Black Rock, който (случайно) управлява финансите на Open Foundation (Фондация Soros), която (случайно) управлява френската AXA!
    „По случайност Сорос притежава германската компания Winterthur, която (случайно) построява китайска лаборатория във Ухан и е закупена от германския алианс, който (случайно) има Vanguard като акционер, който (случайно) е акционер на Black Rock, който (случайно) ) контролира централните банки и управлява около една трета от глобалния инвестиционен капитал.
    Black Rock също (случайно) е основният акционер на MICROSOFT, собственост на Бил Гейтс, който (случайно) е акционер на Pfizer (който - помните ли? Той продава чудодейна ваксина) и (случи се) сега е първият спонсор на СЗО!
    Сега разбирате как мъртъв прилеп, продаван на мокър пазар в Китай, е заразил ЦЯЛАТА ПЛАНЕТА! ""

3. doctora

doctora Редовен Потребител

Публикации:
    282
    от:
    СИЛИСТРА

Gadnqra, pakfa, vanko and 1 other person like this.
  4. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,368
    от:
    Пловдив
    Ами аз, като по-наивен взех, че си помислих, че вече не е задължително да носим маски в магазина и в автобуса :)
    За другото - смърди, та се не трае. За една година овоняха цялата планета господарите на света :(

vanko and undertaker like this.
  5. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    5,184
    от:
    Русе
    Стар, ама пак много му се смях, че да го припомня, пък може и някои да не го знаят.
    Магарето отишло при лъва и му вика:
    -Абе, що ти трябва да си цар на животните? Що па да не съм аз?
    -Ми как що, я гледай ква хубава грива имам.
    -Ми, то и аз имам хубава грива. Значи и аз може да съм цар?
    -Е, да ама аз имам и много голям хуй. Гледай къв е.
    -Ми и аз имам голям хуй - извадило го магарето.
    Премерили си хуйовете и се оказали точно до сантиметър еднакви. Тогава лъва казал:
    -Е, да, ама аз еба много яко и дълго.
    -Ми и аз еба яко и дълго..
    Накрая лъва предложил:
    -Дай да се ебем един друг и който издържи по-дълго без да свърши, той ще е цар на животните.
    Съгласило се магарето, теглили чоп и се паднало на лъва да ебе пръв. Почнал той да шкури магарето, ебал, ебал и след 30 минути не издържал и свършил. Дошъл ред на магарето. Набил го до корен на лъва и почнал да го лющи. Минали 20 минути и лъва си казал: Абе тоя нещо много издържа, ще вземе да ме стигне. Я, да се сетя кво ми прави лъвицата като я еба. А, да, хапе ме закачливо по врата. Обърнал се и почнал да хапе магарето по врата. То пощуряло и почнало да му го набива още по здраво. Обаче минали 25 мин. и не свършва. Лъва пак се замислил за триковете на лъвицата и се сетил как му драска с нокти ташаците. Почнал да го прави и на магарето, а то зацвилило от кеф и го залашкало още по-жестоко. Станали 28 мин и лъва вече се притеснил сериозно. Пак се замислил и се сетил, че за да му направи най-голям кеф, лъвицата почвала да си върти гъза на осморки. Речено-сторено, започнал да се върти като луд на шиша, а магарето откачило и се изпразнило мощно на 29-тата минута, след което прошепнало в ухото на лъва:
    -Ти не си цар, бе. Ти си Бог.

Hidden, nelsky, Pana and 4 others like this.
  6. m.eit

m.eit Новодошъл

Публикации:
    26
    от:
    София
    Няма смисъл да те коментирам! Явно новините по нова са ориентирани за хора като теб! Ма какво са яли, какво са пили не е важно! Да не говорим за спортуване!

doctora харесва това.
  7. emci74

emci74 Редовен Потребител

Публикации:
    201
    от:
    Бургас
    Ей сия са иба гъза на негу....
    Слагам пуканките в микровълновата...

8. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    5,184
    от:
    Русе
  9. Бочко

Бочко Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,781
    "Новините по Нова" викаш...
    Значи по Нова съм гледал всичко това от края на ноември до средата на декември...
    "Конграчулейшън"..........

Emp and venciru like this.
  10. bibiko

bibiko Редовен Потребител

Публикации:
    291

pakfa and 7842 like this.
  11. Беселин

Беселин Потребител

Публикации:
    395
    За мен това са измислици и ХИБРИДКИ.

Gadnqra, Emp, soundmax and 2 others like this.
  12. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    1,180
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Дошъл Брежнев в България на посещение и рекъл на Тодор Живков:
    -Товарищ Тодор,в България имате много плодородна почва-ще садите праз!
    -Какво ще го правим толкова тоя праз,Леонид Илич?
    -Той не е за вас,ще го давате на румънците.
    -А какво ще ни дават те в замяна?
    -Те ще ви дават Дачии.
    -Супер сте го измислили,Леонид Илич.
    -Ама Дачиите не са за вас.Те са за китайците.
    -А те какво ще ни дават?
    -Ориз!
    -Чудесно сте го измислили.
    -Ама и оризът не е за вас.Той е за японците.
    -А какво ще ни дават на нас японците?
    -Те ще ви дават Тойоти.
    -Аууу прекрасно!Вие сте гений,товарищ Брежнев!
    -Ама и Тойотите на са за вас.Тях ще ги давате на нас!
    -А вие какво ще ни давате в замяна?
    Брежнев отговорил:
    -Семето за праза......

Sen, Gadnqra, t.marev and 16 others like this.
  13. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,368
    от:
    Пловдив
    Добре описана схемата по която работеше СИВ :) Разменна търговия, в натура. Бяха легендарни консервите с белени домати 1-во качество за СССР :)

14. petkof

petkof Редовен Потребител

Публикации:
    2,288
    На мен ми прилича на планова икономика. Само, че малцината държащи капитала, планират икономиката в собствена полза, за сметка на всички останали.

Gadnqra, luft9waffe, Jorom and 3 others like this.
  15. bgbul

bgbul Редовен Потребител

Публикации:
    242
    от:
    Пловдив
    СИВ - съюз за икономическа Взаимопомощ. Няма губещи. Стремежа е всички да са на едно ниво. Много грешки и грешни решения.
    ЕС - същото, но минава през книжни знаци. Субсидиите какво са? Просто в новия СИВ (ЕС) има слаби държави (РБ) и те поемат отпадъците на ЕС, а са донори на сиво вещество.
    Много грешки и грешни решения. Няма домати родно производство, а внос от Турция. Откриите разликата, освен, че имаме стари западни автомобилии, но нямаме заводи, фабрики, земеделие, БГА "Балкан", СО"МАТ" и...имаме същите пенсии, като по онова време, но при други битови цени (ток, вод, данъци, гориво).
    Никога няма да стане ясно кога е било по-хубаво. Сега или тогава. Спорът е излишен. Да се радваме, че можем да спорим! Поздрави!

hunter_78, Gadnqra, 7842 and 9 others like this.
  16. bgbul

bgbul Редовен Потребител

Публикации:
    242
    от:
    Пловдив
    Дойде благата вест:
    Закриха Народното събрание.
    Честито!

Gadnqra, 7842, pakfa and 7 others like this.
  17. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,368
    от:
    Пловдив
    Чувал съм, че сме свидетели от 1 година на войната на финансовия капитал с индустриалния капитал. Все повече ми се струва, че е именно това. Война с медицински и пропагандни средства, без нито един изстрел, но която води до същите резултати като военните действия.
    Кой винаги е бил печеливша страна от войните?
    Кой е все по-ясно, че печели от сегашната пандемия и "мерките" ?
    Все риторични въпроси, с все по-очевиден отговор :)

Ти за тия соц. мастодонти ли жалиш? Кой набор си, ако може да попитам?

Последна промяна: 25 Март 2021
    m.eit and bgbul like this.
  18. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,368
    от:
    Пловдив
  19. undertaker

undertaker Редовен Потребител

Публикации:
    190
  20. shaman

shaman Редовен Потребител

Публикации:
    140
    Хубавото тогава беше, че бяхме млади! И въпреки, че всички живеехме в относителна мизерия винаги намирахме начини да се веселим и като, че ли живота беше по-предвидим... Знаеш си - завършваш висше и започваш някъде работа със 160 лв. заплата...

hunter_78, Gadnqra, 7842 and 3 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена