ПРИКАЗКИ И ПРОСТОТИИ В ХАЙД ПАРК

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,906
    Виждат ли се тия клопове от vbox или само аз ги виждам като празни полета? Разбрах че са от vbox едва когато кликнах върху Цитирай

2019-12-11_103511.jpg 2019-12-11_103538.jpg

astra харесва това.
  2. nelsky

nelsky Потребител

Публикации:
    91
    от:
    Варна-0888/281825

Аз също не ги виждах след като качих линковете, после видях, че ми излиза някаква блокировка в единия край на екрана и я махнах, тогава излязоха.

3. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,358
    от:
    Старата София
    И при мен са бели полета, явно е някаква ристрикция за даване на линкове към vbox7.

astra харесва това.
  4. dberov

Публикации:
    2,906
    Аз наскоро качах видео от vbox и не стана видимо, че се принудих да го шарна като линк.
    Сега тия твоите клипове може да са видими само за теб след махане на отметката но аз не ги виждам а пробвах през 9 браузъра, та затова питам дали се виждат от другите и ако не значи има някакъв проблем, та да драснем един ред в Общи забележки, питания и пожелания по сайта и форума.
    Иначе ги намерих но докато (Ако) се оправи проблема, ще трябва да ги постваме като линкове, както по долу.

" Това е клипа. Обърнете внимание, че един юнак се връща назад точно преди да стане мармалада."

www.vbox7.com/play:da1eac6d

"А това го бях забравил :) Снимал съм го в Мексико някъде, Пуерто Валярта, май."

www.vbox7.com/play:9af228c7

Последна промяна: 11 Декември 2019
  5. nelsky

nelsky Потребител

Публикации:
    91
    от:
    Варна-0888/281825
    Пробвах да ги кача направо тук, но не стана.

Пробвам и само адреса да кача, но направо ми излиза клипа.

6. dberov

Публикации:
    2,906
    Е пак се вижда празно поле, поне за мен.
    Както казах, ти може да си ги виждаш, но пробвай от друг браузър като гост и ще видиш това което и другите.

Последна промяна: 11 Декември 2019
  7. nelsky

nelsky Потребител

Публикации:
    91
    от:
    Варна-0888/281825
    Пробвах от друг браузър без да съм си в профила. Пак ми излезе в горния десен ъгъл, че имам блокирано съдържание. Клипа се зареди, когато отметнах да се зареди и това което е блокирано.

8. dberov

Публикации:
    2,906
    Отново пробвах от няколко браузъра но не видях никъде отметка горе в дясно за отблокирване.
    Съмнявам се че можеш да виждаш само твоите видиа, затова сложих едно друго клипче. Пробвай сега има ли я тая отметка и можеш ли да го видиш. Ако да, направи моля те един скрийншот къде е тая отметка.

9. nelsky

nelsky Потребител

Публикации:
    91
    от:
    Варна-0888/281825
    Да, излиза ми клипа, който си качил.
    Това е иконата където ми излизат блокировките. Червена удивителна, когато има нещо блокирано. Браузъра е Опера.
    dsad.jpg

10. dberov

Публикации:
    2,906
    Ясно, но тия отметки са в браузърите а не е в поста на форума където качаш клипа. Може да се разреши за гледане, но неудобна работа.

Opera
    2019-12-11_131349.jpg 2019-12-11_131509.jpg 2019-12-11_131540.jpg

Chrome
    2019-12-11_132912.jpg

Mozilla
    2019-12-11_132028.jpg 2019-12-11_132016.jpg

11. Djack

Djack Потребител

Публикации:
    104
    от:
    Бургас
    Aз не виждам клипчето! Само в цитата.

12. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,358
    от:
    Старата София
    Аз клипчето го "разкривам" по друг начин.
    Давам ЦИТАТ, после копирам индекса на клипа(в случая е [MЕDIA=vbox7]26137ee346[/MЕDIA])
    Слагам го в Гуглето и веднага ми показва линк към клипа.

doctora харесва това.
  13. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    4,832
    от:
    Русе
    И аз така. Някой път си играя да оправям и неправилно постнати линкове в публикации.

14. sevdaka80

sevdaka80 Редовен Потребител

Публикации:
    776
    от:
    гр. Елена 0877 51 54 51
  15. doctora

doctora Редовен Потребител

Публикации:
    157
    от:
    СИЛИСТРА
    Майка му 9 месеца се чуди как да го кръсти, той се писал у фейсбука "Zloto ku4e":lol:

Не се живее вече в София. Вчера спуках гумите на един със смолянска регистрация, за да подишам чист въздух.

- Келнер, може ли да върнете телешкото ми в кухнята, да го доопекат малко?
    - Но нали казахте, че го искате "алангле"?
    - Да де, амо то туй ми ближе лицето...

Коза вързана за колче на ливадата, знае по-добре от осмокласник - какво е радиус!

Последна промяна: 12 Декември 2019
    barbaron, sevdaka80, petkof and 8 others like this.
  16. buff

buff Потребител

Публикации:
    188
    от:
    Русе и Павликени
    - Дядо, теб как искаш да те погребем?
    - Мъртъв, че като ви знам какви сте изроди.

PEZI, barbaron, Venco and 7 others like this.
  17. Venco

Venco Редовен Потребител

Един разказ с неочакван тъжен край..

Млада жена ( 22-25 г.) прави опит за самоубийство като се качва на мост за да скочи в бездната .
    Струпалите се хора и полицаи не посмяли да се доближат от страх да не я предизвикат . ..И в този момент на отчаяние и безизходица млад пожарникар иска позволение от жената да се приближи към нея като я нарича “ Любов моя , скъпа , обичана” .. Отчаяната жена се съгласява и след като той е само на крачка от нея тя отстъпва назад . Пожарникаря разбира, че изтърва контрол над ситуацията и я моли да му даде една целувка преди да скочи. Тя приема и се целуват страстно пред събралото се множество и повечето хора си помислят , че Тя и Той се познават .
    Смелия пожарникар предприема отчаяни действия и здраво я хваща за ръцете и стрелва въпроса,
    защо , по дяволите , иска да приключи с живота си . Младата жена го поглежда с насълзените си очи и казва :
    - Защото родителите ми не приемат , че се обличам като момиче , даже не ми дават да си оперирам и мадята .....

Не се знае тя сама ли е скочила или пожарникарят я е бутнал ....

rivan, Karlito/Man, Jorom and 5 others like this.
  18. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

19. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    730
    от:
    Варна
  20. doctora

doctora Редовен Потребител

Публикации:
    157