ПРИКАЗКИ И ПРОСТОТИИ В ХАЙД ПАРК

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,545
    от:
    Добрич
  2. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

3. didarai

didarai Редовен Потребител

Публикации:
    2,408
    sts1969 харесва това.
  4. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    4,546
    от:
    Русе
    Говорят си две приятелки:
    - Как мислиш, какво е най-доброто измъкване от с*кс?
    - Скъпи, извинявай, но днес вече съм правила с*кс.

doctora, sts1969, lubo and 4 others like this.
  5. sts1969

- Бабке, това дето си ни го донесла за изследвания, не е урина, а чисто олио!
    - Леле, ся разбрах що ми изгореха бухтите!
    :D:D:D

Sen, barbaron, Djubey and 4 others like this.
  6. ivodoc

Публикации:
    4,546
    от:
    Русе
    Тя се прибра по-рано и завари мъжа си в спалнята да прави любов с много привлекателна млада жена. Съпругата:
    - Ти си прасе, което нищо не уважава! – изкрещя тя. - Как смееш да ми причиняваш това – твоята вярна съпруга, майката на децата ти! Напускам те! Искам развод на секундата!
    А той отвърна:
    - Почакай секунда, любов, да мога поне да ти кажа какво стана...
    - Добре, давай – проплака тя, - но това ще са последните ти думи към мен!
    И той започна:
    - Ами, докато се качвах в колата на път за вкъщи, една млада госпожица ме помоли да я закарам. Изглеждаше ми отчаяна и беззащитна, та я съжалих и и казах да се качи. Забелязах, че беше много слаба, недобре облечена и много мръсна. Каза ми, че не е яла от 3 дни! Така че от състрадание, аз я доведох вкъщи, затоплих пицата, която снощи направих за теб, но ти не я докосна, защото се притесняваш да не надебелееш.
    Горкото същество я изяде за секунди.
    После, понеже беше много мръсна аз и предложих да си вземе душ и докато тя се къпеше забелязах мръсните и дрехи, целите в дупки, така че ги изхвърлих.
    Но тъй като се нуждае от дрехи, аз и дадох дизайнерските дънки, които ти имаш от няколко години, но не ги носиш, защото са ти много тесни. Също и дадох онова бельо, което ти подарих за годишнината от сватбата ни, но ти не носиш, защото не съм имал добър вкус. Намерих и онази секси блуза, която сестра ми ти подари за Коледа, но ти не носиш, само и само да я дразниш и освен това и подарих онези ботуши, които си купи от онзи скъпарски бутик, но отказа да ги носиш, защото някой друг в офиса ти бил имал същите... - Той си пое дъх и продължи… - Тя беше толкова благодарна за разбирането ми и помощта, която и оказах, че докато я изпращах до вратата се обърна към мен през сълзи и каза:
    - Моля… дали имате още нещо, което жена ви да не използва?..

Propar, 7842, Sen and 11 others like this.
  7. sts1969

8. ivodoc

Публикации:
    4,546
    от:
    Русе
    Начи, искам да работя в sex shop за да мога спокойно да задавам въпроса: "Вие за какъв х*й сте дошли тук?"

Sen, Д-р Най, Venco and 4 others like this.
  9. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,545
    от:
    Добрич
  10. ivodoc

Публикации:
    4,546
    от:
    Русе
  11. Venco

Venco Редовен Потребител

Циганин се разделя с приятелката си:
    - Ако искаш, може да си останем братовчеди...
    :D:D:D

Последна промяна: 17 Май 2018
    barbaron, Kifa, sts1969 and 4 others like this.
  12. Venco

Venco Редовен Потребител

13. ivodoc

Публикации:
    4,546
    от:
    Русе
  14. vanko

vanko Редовен Потребител

Публикации:
    1,517
    от:
    Попово
  15. ivodoc

Публикации:
    4,546
    от:
    Русе
    - Мамо, бременна съм.
    - Какво?!
    - Не се сърди. Стана съвсем случайно.
    - Съвсем случайно! Това ми звучи като - вървях си по улицата, спънах се и се наденах на х*й.
    =============
    9 от 10 жени са к*чки, е .. десетата също, ама ти харесва и се правиш на луд..
    =========
    Старата акула учи малкото акулче как се яде човек:
    - Първо правиш един голям кръг около него, ама много бавничко. След това един по-малък, по-бързо. Най-накрая един много малък кръг, много бързо. След това го изяждаш.
    Малкото акулче нетърпеливо прекъсва:
    - А не може ли направо да го изям?
    - Може, ама ще трябва да го ядеш с л@йната…
    ===========
    - Но господине, това "Майка ви да е*а," не е основателна причина, да не желаете да се запознаете с новите ни тарифни планове?!

astra, Venco, doctora and 5 others like this.
  16. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    485
    от:
    Варна
    Колеги, днес ми се разигра един екшън пред очите в стил Animal Planet. Качвам се в колата си пред нашия Дворец на културата и спорта, и два гларуса прелетяха на метър пред мен преследвайки нещо. Бързо го „прехванаха” във въздуха и то падна на петнайсетина метра пред мен. Стигнах до него преди тях. Не е наранено, просто е изплашена птицата. Някой знае ли каква е? Малко прилича на пъдпъдък, ама много длъгнесто тяло сякаш... Питам, за да знам с кво да се опитам да го храня ден-два и да го пусна. Засега пие само вода - като не му предлагам друго ;)

Прикачени Файлове:

sts1969, Venco and doctora like this.
  17. staif

staif Редовен Потребител

Публикации:
    1,363
    да прилича на пъдпъдък,а ако не го пуснеш до два три дена ще умре ;) дивото почти не оцелява в домашна среда..

doctora and Sen like this.
  18. ivodoc

Публикации:
    4,546
    от:
    Русе
    Съчинение на тема: "Как изглежда моята майка"

"Мама е стройна. Има дълги крака, но стъпалата и́ са плоски. Главата и́ е малко по-голяма от моята, защото е умна. Има сиво-зелени очи, много тънки вежди и дълги мигли, а под очите има сенки. Носът и е нормален, но леко гърбав, защото като дете е паднала от колело и го е счупила. Устните и́ винаги са с различно червило, според това, как е облечена. Има хубави бели зъби. Има много дълга шия и винаги носи шал. Има много широки рамене, но и́ отива. Мама има красиви ръце и ноктите и́ винаги са лакирани. Казва, че има широки кости и затова дупето и́ е голямо. Краката и́ са хубави, защото никога не ги е чупила. Мама е можела да стане модел, но е много ниска, и никъде не са я искали.
    P.S. Тати плаче и много моли него да не го описвам..."
    =========
    Моряци корабокрушенци плават с лодка вече много дни, гладни, жадни... По едно време до тях доплава бутилка. Отварят я, а в нея - дух. Казва им:
    - Задето ме спасихте, ще ви изпълня едно желание.
    - Искам морето да стане от бира! - викнал веднага единият.
    - Добре, правя го бирено - казал духът и изчезнал.
    Гледат моряците - вярно, бира навсякъде. Вторият моряк обаче вика възмутено:
    - Какво направи бе, идиот? Сега трябва да пикаем в лодката...
    ==========
    Съседката ми:
    - Моят мъж се върна пиян като талпа и заспа на пода. Хвърлих му одеало и възглавница... Посред нощ се будя от шум и тихи псувни. Мъжът ми ходи на колене и тихо ме моли: "Ванче... Ванче, запали лампата!... Не мога да слезна от леглото!!..."

19. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    485
    от:
    Варна
    А, изкарвам го на терасата на сухо под козирката в една кутия за обувки с парцали и да поема накъдето желае :)

doctora and Ludjev77 like this.
  20. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    485
    от:
    Варна
    Луд човек :)

Venco and lynx like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена