ПРИКАЗКИ И ПРОСТОТИИ В ХАЙД ПАРК

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. Ctan4o

Ctan4o Потребител

Публикации:
    119
    от:
    Добрич
    0,79лв за кг

2. staif

staif Редовен Потребител

Публикации:
    1,405
    :D:D:cheers:
    "ай сиктир" викаше аверчето Куцара(от тутурутка) всичко е един дол дренки..само на някой дето пръннята е по напомпана..и бахура по дебел..
    Джудже спира с колицата си на бензиностанция и пита :
    Колко струва капчица бензин..?
    -Николко-му отговаря бензинджията..
    -Ами тогава ще ми накапите ли три,четири капки в резервоареца..?
    -А да ти пръцна в гумичките не щеш ли..?!?!

Последна промяна: 17 Март 2017
  3. ssn

ssn Потребител

Публикации:
    165
    Не съм зареждал от Марешки. Вярно където има негова бензиностанция се съобразяват с цените. Не всички обаче. В Русе и преди него имаше някои по-бюджетни решения - Бенита например. Това е без да правя реклама, не ми пука за тия с пачките. В Лас Вегас за 40 долара щатски пълниш резервоар 80 литра догоре.
    Между другото и аз харесвам смелите. Вярно е , че се опълчи на монопола за горивата. А откъде и как зарежда, ако ми докара хайде да не е щатска цена ама по 1.50 лв. бензина и газ по 65 ст. ще съм щастлив (като глупак). И все пак, откъде пари за верига аптеки (не най-евтините) и за бензиностанции в 14 града в България и за 15-та за 50 коли в София + още три големи в Шопия. Отделно партия и борба в политиката.
    За какво ли? Sic transit gloria mundi!
    Това е мое мнение. Всеки има мечти и съвест.
    Живи и здрави!

4. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    736
    от:
    София
    Брат, почти съм сигурен,че причината за това не е свободният пазар а дузината самолетоносачи, които изнасят демокрация предимно в държави, където имат залежи на нефт...

hlapeto, Alucard, lynx and 2 others like this.
  5. staz

staz Редовен Потребител

Публикации:
    348
    Добре, но да чакам час и повече, за да заредя гориво - някак не ми се връзва. Ще се пробвам някой път и ще пиша отзив

6. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,252
    от:
    Старата София
    Изчакай да мине еуфорията и до няколко дни би трябвало да се разредят желаещите да заредят там.
    А и чух от познати, че опашката лети доста бързо заради многото работещи колонки.
    Това, че Марешки пуска горива на ниски цени не е най-важното в случая.
    По-важното е, че където се пръкне негова бензиностанция, всички околни бензиностанции се принуждават да заработят на неговите цени.
    В противен случай ще заковат ските на кръст на вратите на обектите си, пускат кепенците....и гейм оувър! :)

Ние Българите се изродихме в последните години(не визирам никого конкретно, говоря по принцип).
    Като ни се предоставят някакви възможности, вместо да ги оценим, винаги ще се огледаме враждебно в канчето на ближния.
    Вместо да се питаме защо някой е забогатял, нека си отговорим на въпроса, защо аз съм беден и дали проблема не е в самите нас?
    Американците имат една поговорка "Кажи ми колко пари имаш и ще ти кажа колко си умен".
    А нашите поговорки са все от сорта на "Парите са до време, а приятелите са докато имаш пари"...и т.н. :)
    Да си пожелаем някой Марешки да си отвори и електроцентрала, да се закачим към него, че и от ЧЕЗ ми писна вече :D

Извинявам се за дългия пост.

Последна промяна: 18 Март 2017
    hlapeto, 7842, runi.b and 7 others like this.
  7. petkof

petkof Редовен Потребител

Публикации:
    2,021
    Американците имат и друга поговорка, "Не ми давай пари, а ме научи как да ги правя", докато у нас навсякъде се чува "Не ми давай акъл, пари ми дай"!

hlapeto, venciru, 7842 and 4 others like this.
  8. ininia

ininia Потребител ФТКС

Публикации:
    972
    от:
    София
    Петко,затова американците при 200 г. история са първата икономика в света, а ние при 1300 г. история сле последни в Европа. Въпреки,че не винаги е било така.

9. PetioStoianov

PetioStoianov Редовен Потребител

Публикации:
    216
    от:
    гр. София
    Малко детенце пита баща си
    - Тате, каква порода са кучетата магьосници ?

- лабра-кадабрадор

10. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    4,776
    от:
    Русе
    Лежа си гол при любовницата на първия етаж. Тя е в банята. И изведнъж някакъв мъж влиза през прозореца. Завих се през глава с одеялото. Съблече се този и бум при мен в леглото! Взе ръката ми и я сложи върху к*ра си. В отговор, и аз направих същото. Даже и дрехите не си взе, когато скочи от прозореца!!!

7842, runi.b, vanko and 1 other person like this.
  11. andi

andi Редовен Потребител

Публикации:
    2,652
    от:
    Пловдив 0878 916 789
    в пловдив глобул искат да са монополисти с метана . Правят нови, изкупуват метанстанциите на конкуренцията. Вече имат поне 15 пункта в Пловдив. И всеки е с различна цена на метана , от 1.19 до 1.30. До 0.79 надценката е огромна - явно затова не се пуснали кокал на Марешки да продава метан в Пловдив.
    Ако сега карам за 5 лв на сто км, тогава ще карам за по- малко от 3. Това са по 70- 80 лв на месец по-малко за 1 кола . Над 1500 лв за година на двете . Че това е 13 и 14 заплата - коледна и великденска . Хич не са 2-3 лв както някой беше писал горе .

Последна промяна: 18 Март 2017
  12. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,252
    от:
    Старата София
    runi.b харесва това.
  13. big_dragon

big_dragon Редовен Потребител

Публикации:
    1,375
    от:
    Варна
    Живея във Варна, работя в Нефтохим Бургас.
    Отивам и се връщам с 15 литра дизел.
    Цената във Варна е 1.84 лв:banana:, след 60 км. от Обзор до Бургас е над 2.13 лв.:dazzed:
    Познайте къде зареждам когато съм с личната кола?
    Служебната има карта на Лукоил...

Дай Боже повече като Марешки:metal::metal::metal:

runi.b харесва това.
  14. andi

andi Редовен Потребител

Публикации:
    2,652
    от:
    Пловдив 0878 916 789
    Мисля ,че нямат метан там . Още не съм проверил .

15. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,252
    от:
    Старата София
    Ако на някой му се гледа кютека от тази сутрин.
    Трета защита на Световната титла на Благой Иванов - Багата
    Наш'та батка наби американската батка :D

staz, DoDo and runi.b like this.
  16. vanko

vanko Редовен Потребител

Публикации:
    1,593
    от:
    Попово
    И то по категоричен начин!
    Май ще се съобразяват за напред сериозно с него!

DoDo and runi.b like this.
  17. оги-пз

оги-пз Редовен Потребител

Публикации:
    1,128
    от:
    Пазарджик
    Браво, много бързо го наказа.

runi.b and vanko like this.
  18. PetioStoianov

PetioStoianov Редовен Потребител

Публикации:
    216
    от:
    гр. София
    Всички спят с пижама на СуперМен, но само СуперМен спи с пижама на Благой Иванов
    :D

runi.b харесва това.
  19. fatalen

fatalen Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,410
    от:
    София
    ...а той спи с пижама на Чък Норис.

kaloyan_takev and staz like this.
  20. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

- Добро утро! - каза пациент, по погрешка свален в моргата.
    - Бе кво утро, бе... тук е моргата.
    - Ми гутен морген тогава!
    :D:D:D

Швейцарските Алпи. Ултраскъп ресторант с разкошна тераса, надвиснала над пропаст. На маса, до самия парапет, седи невзрачен човечец в костюм на Армани. До него - сандък с часовници "Патек-Филип". Човечецът бавно вади часовници от сандъка, хвърля ги в пропастта и печално проследява полета им в бездната.
    Любопитен посетител пита оберкелнера какво се случва.
    - О, мосю! Това е руски олигарх в меланхолия. Гледа как времето лети...

Голяма Пушка от индианско племе решил да се жени. Отишъл при вожда да поиска разрешение да се ожени за Голяма Луна от съседното племе.
    А вожда:
    - Голяма Пушка, та ти още девствен, не знаеш какво да правиш първата брачна нощ. Я заминавай в гората да се научиш по хралупите.
    Заминал Голяма Пушка и се върнал след един месец. Отишъл отново при вожда на племето:
    - Голяма Пушка научил се, сега може ли да се жени?
    - Може! - казал вожда.
    Първата брачна нощ Голяма пушка казал на Голяма Луна да застане стойка партер. Застанала тя и той фраааааааааааас един ритник.
    - Голяма Пушка, защо риташ ме? - изненадано попитала Голяма Луна.
    - Аааааааааа, Голяма Пушка не глупав - първо проверява за пчели.

methaa, ivodoc and vanko like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена