ПРИКАЗКИ И ПРОСТОТИИ В ХАЙД ПАРК

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    4,776
    от:
    Русе
  2. qtex

qtex Потребител

Публикации:
    512
    от:
    София
  3. barbaron

barbaron Редовен Потребител

Публикации:
    675
    от:
    Русе
    Две блондинки пият кафе и си говорят:
    - Муци-и-и, ти като се е*еш, говориш ли с мъжа си?
    - Ами зависи... Ако ми се обади по телефона!!!

sts1969, ivodoc and Д-р Най like this.
  4. lubo

lubo Редовен Потребител

Публикации:
    295
    от:
    Пазарджик
    В столичен бар, на една маса седят циганин, бежанец и българин, и пият бира.
    Циганинът довършва халбата си, хвърля я във въздуха, вади пистолет и я гръмва.
    - Взимам толкова социални от държавата, че мога да си позволя да пия от различна халба всеки път!
    След това бежанецът опразва своята халба, хвърля я във въздуха, вади пистолети и я прострелва.
    - Взимам толкова помощи от ЕС и държавата, че мога да си позволя всеки път да пия от различна халба!
    Българинът си допива бирата. Изважда пистолет, застрелва циганина и бежанеца и заявява:
    - Имаме си толкова цигани и бежанци, че мога да си позволя всеки път да пия бира с различни.

mobilen, xpresident, Sen and 4 others like this.
  5. ininia

ininia Потребител ФТКС

Публикации:
    972
    от:
    София
    Ех,Любо,де да беше истина....

6. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Седят си двама грузинци, пийват вино. Наблизо минава погребална церемония.
    - Кой си е заминал? – пита единият.
    - Гиви. Цял живот пиене, пушене, по жени…
    Продължили да пият. Малко по-късно отново минава погребална церемония.
    - А сега кой?
    - Гоги. Не е пил, не е пушил, само с една жена през целия си живот.
    - Виждаш ли, само 15 минути разлика...
    - Сипвай!
    :D:D:D

Настъпи странно годишно време... Сутрин - нощ, вечер - нощ, а през деня съм на работа...

Вуте и Пена на екскурзия в Япония. Посещение на японско гробище на групата. Разглеждат и Вуте вижда, че на надгробните плочи пише Яко Суно, родена 1936 – умряла 1975, тя живя 10 г... на друг р. 1905 - умял 1973 – той живя 3 г. и т. н. Смята, смята Вуте, нещо не му излиза сметката и пита каква е тази работа? Екскурзоводката отговаря, че в Япония е прието да се пише само броя на годините, през които човекът е бил щастлив.
    Замислил се Вуте и казал на Пена:
    - Пено, като умра на гроба да ми напишат - "Он се роди умрел!"

7. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,824
    Последна промяна: 27 Октомври 2016
  8. оги-пз

оги-пз Редовен Потребител

Публикации:
    1,128
    от:
    Пазарджик
    Най важното правило при зимния се.с
    Хремавия винаги е от долу!!!!!
    :lol:

9. dberov

Публикации:
    2,824
    Баси наглите гадини. [​IMG]

Това видео го блокираха почти навсякъде, искат и ни държат в пълно информационно затъмнение. Затова намерих начин да го сваля и го поствам от моя акаунт.

Последна промяна: 28 Октомври 2016
  10. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    698
    от:
    Варна
    Ужас :D Неслучайно прилича на болнично легло това до него ;)

11. CaMyPau

CaMyPau Редовен Потребител ФТДМ

Публикации:
    3,389
    от:
    Троян, Козлодуй
    По-скоро затворническо.. Там стават ТАКИВА неща... Абре Беров в какви дебри на нета се подвизаваш ? :lol:

dberov харесва това.
  12. dberov

Публикации:
    2,824
    Последна промяна: 27 Октомври 2016
  13. vanko

vanko Редовен Потребител

Публикации:
    1,593
    от:
    Попово
    Преди месец изключих алармената система, понеже ми стана прекалено скъпа. Забил съм сега в двата края на двора знамето на Пакистан, а на покрива на къщата ми гордо се вее флагът на ИДИЛ. Оттогава до днес домът ми е под постоянното наблюдение на ЦРУ, МИ 6, израелските тайни служби и Агенцията по вътрешна сигурност…Никога не съм се чувствал в такава безопасност!

14. sts1969

Двама млади български писатели се срещат.
    - Копеле, купих си новата ти книга, много е добра!
    - Ааа, ти си бил!!!

15. soundmax

soundmax Редовен Потребител

Публикации:
    3,225
    от:
    Казанлък - Пловдив
    olx хумор

Доставката се поема от продавача
    Състояние използвано
    Номер на обявата 93831196
    Преглеждания 12867
    Продавам скандално пъргав макар и спрял да бъде последен шамар на технологиите Macbook Pro модел 2009. Дисплеят му е 15" което е приятен комплимент при създаване на документи, фейсбучене и гледане филми. Ползван е само за фотошоп и създаване на картинки с котки и за целта има 6 GB RAM. В технологично отношение продължава да бъде същият онзи неопитомен звяр на който грубата мощт извира директно от недрата на производителя на платките. Мисля всеки знае защо Apple няма бутон за рестарт на машините си - защото нямат нужда от него. Производителността му допълнително се покачи след като замених вехтият HDD със супер чевръст Kingston 256 GB SSD. Загубил някогашният си полиран блясък визуално има леки забележки със средно груб тон, чукнат е тук-таме, със сигурност не е удачен за изложения и пошла показност по скъпи заведения с изкуствени хора, заради леко вдлъбнатият си ръб. Ще го кажа така - виждал съм и по-запазени лаптопи. Батерията трябва да е някъде след средата и преди края на своя жизнен цикъл, което е не толкова тъжно защото продължава да държи малко над 2 часа при гледане на филм, напълно достатъчно да го изгледаш до края. Освен ако не гледаш властелина на пръстените трилогията. Wi-Fi сигнала е постоянен като гравитацията и силен като дясното кроше на Пулев. Пантите са безумно издръжливи и съдействат на всеки каприз за промяна на ъгъла. Буксата за зареждане е магнитна, и ако баба ти бързайки за турския сериал се спъне в кабела, няма да стане сакатлък. С думата сакатлък поздравявам жителите на Кърджали. Дисплея е постоянно цветен. Клавиатурата е мека на натискане, бутоните са на достатъчно голямо разтояние един от друг, а подсветката ще озари нощта ти. Силните му говорители са разтройвали не един и двама колеги, които не разбират от хубава музика. Мулти тъч тракпад-а е шокиращо удобен и актуален, няма нужда от допълнителна мишка, освен ако не се цъка Leage of Legends, където играта върви с 35-40 fps.
    БОНУС:
    О, небеса, към лаптопа подарявам изпуснат-и-пукнат-но-все-пак-работещ iPad2 Wi-Fi only, 16 гб, искрящо бял като белите нощти в Швеция, на който след падане се пукна тъч-а но продължи да работи безупречно. В комплект с кабел.
    Снимките на лаптопа са правени с iPad-a, а снимките на iPad-a са правени с лаптопа. Inception батенце.
    Освен ако не е супер неустоима оферта, бартери не ме къдрят. Това изключва фритюрник, пасатор, гофретник, маша за коса, броня, калници и стъкло за БМВ Е36, стари маратонки, комплект бебешки бутилки с биберон, златния зъб на дядо ти, едни гирички от мазата и старото ти галакси на гърба с подпис на Стоичков, който благородно отстрелва лъвове в саваната. Такива да не пишат, че едвам насмогвам да трия.
    Цецка Цачева е искала да си купи такъв лаптоп някога, а сега се гласи за президент. Само за амбициозни хора, вероятно каймака на обществото.

mobilen, daraka, sts1969 and 3 others like this.
  16. sts1969

17. petkof

petkof Редовен Потребител

Публикации:
    2,021
    Вай,вай,вай ... заваллията! ! ! :D:D:D

18. dberov

Публикации:
    2,824
  19. ангел иванов