ПОСТАВЯНЕ НА ВЪПРОСИ И ДИСКУСИИ ЗА КОИТО НЯМА ОБОСОБЕНА ТЕМА

Дискусия в 'Общи дискусии' започната от ivodoc, 16 Юни 2009.

1. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,627
    от:
    Пловдив
    Най-често, намирам си плей лист на андроидния телефон и го давам за възпроизвеждане на едно блу-рей плеърче на Сони, което има вграден ютуб. И ми се взима акъла от реклами, направо забравям какво съм слушал и гледал. Ако е възможно решение на проблема при този начин на ползване? Иначе и аз имам блокираща програмка на компютъра и реклами на него в ютуб не ми влизат. Реша ли да слушам музика през вградения ютуб на блу-рей плеърчето и става мазало...

2. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,747
    от:
    Старата София
    Погледни в нета за твоя модел bluray плейър Sony, има ли операционна система.
    И ако има такава, позволява ли да му се инсталират допълнителни приложения.
    Лошото е, че в общия случай фирмените стоки са доста поорязани от към разширени възможности за инсталиране на чужд софтуер.

3. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,627
    от:
    Пловдив
    Обаче, върти ми се из главата, че чух за "ютуб мастер" (ако не греша), по този повод. Някой има ли опит с това лекарство?

4. ivodoc

ivodoc Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    5,349
    от:
    Русе
    YouTube Vanced - фалшива версия наYouTube Premium.

Копирайте двата файла на устройство с Android. (Активиране Неизвестни източници ако бъдете подканени).

Първо инсталирайте YT Vanced APK и след това MicroG. (И двете приложения трябва да бъдат инсталирани)

Ако инсталацията не успее, обърнете последователността на инсталацията, първо инсталирайте MicroG и след това YT Vanced.

Отворете приложението Vanced и влезте с вашия акаунт в Google, за да получите достъп.

Ако приложението Vanced не се отваря, просто изчистете всички раздели и рестартирайте приложението.

https://dox.abv.bg/download?id=3af04d34ce# - Линк за сваляне

https://dox.abv.bg/download?id=bba1995291# - Линк за сваляне

5. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,747
    от:
    Старата София
    Намерих и моя вариант, който ползувам. На Андроиди 9 и 11 при мен работи добре, на други не съм го пробвал.
    Явно е преработван, не изисква допълнителни неща за инсталиране.
    След инсталацията тръгва веднага, който желае може да го пробва.
    https://dox.abv.bg/download?id=cc48129964

astra харесва това.
  6. didarai

didarai Редовен Потребител

Публикации:
    2,719
    Поръчах си вана . Акрилна . 150 см , но мястото ми е 146 см . Мисля да отрежа с диамантеният диск 4 см от периферията и . Дали да очаквам изненади ? ???

7. wan13

wan13 Потребител

Публикации:
    47
    Профилът на ваните по периферията е не само декоративен, но и укрепващ. Има вероятност да стане "по-жива" - да се усуква, което да доведе до деформация и дори спукване преди, по време и дори по-късно след монтажа. Ако има възможност я вкопай в стените с по 2 см от двете страни или 4 см от едната, вместо рязане. Успех!

gonzo-garage, shaman and rivan like this.
  8. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Пистолет за горещ въздух влияе ли на този материал?

9. gunpowersofia

gunpowersofia Новодошъл

Публикации:
    1
    Здравейте,
    Може ли да ми дадете информация какви лицензии и разрешения, респективно от кои институции са необходими, за да бъде отворен магазин за продажба на оръжия-говорим за магазин с оръжия в стил Заримекс или пък Стар Форс?
    Възможно ли е само онлайн да е магазинът? А ако има физическа локация, къде мога да се запозная с изискванията, на които трябва да отговаря помещението? Съответно към персонала какви са нормативните изисквания?
    Също така при вноса кои са институциите, които следят за това, и какви документи изискват за внасянето на оръжия?
    На което и да е от горните оценяват Вашите отговори. В случай, че има някъде статия в нета, в която са описани отговорите на въпросите ми (понеже не съм открил, а е възможно да има), може пък към нея линк да ми пратите.
    Благодаря предварително.

Gadnqra харесва това.
  10. shaman

shaman Редовен Потребител

Публикации:
    301
    от:
    Русе
    Само онлайн магазин, който продава оръжие не мисля, че е много сериозно, защото в България е забранена дистанционна продажба на оръжия.
    Необходимите документи може да разбереш с едно отиване до служба КОС.
    Изискванията за помещението - трябва да се свържеш с архитект, който да ти направи скица и обяснителна записка към нея с разположения на щандове, сейфове, контрол на достъп и т.н. Връзка със СОТ е задължителна. Персонала трябва да представи документи от следствена служба, че не е следствен, да мине психотест и документ за съдимост (последното вече не е задължително)
    Приготви и 2000 лв. такса за КОС за разрешение за 5 години.

Но най-добре ще ти отговорят на всички въпроси в КОС.

Gadnqra, rivan, LogiBG and 5 others like this.
  11. didarai

Публикации:
    2,719
    rr
    Акрил подсилен със стъклопласт . Според мен не би трябвало да е проблем . Може да укрепя отрязаното въпреки че се съмнявам да е проблем . С по късата ще изглежда грозно и ще ми се отвори поне ден работа . Вкопването е изключено.

12. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

За това мисля че няма да е проблем ако се нагрее, и се огъне ръба малко на долу...

13. didarai

Публикации:
    2,719
    По-скоро си мисля , залепване на отрязаната част с епоксидна смола под ръба .

14. xpresident

xpresident Редовен Потребител

Публикации:
    2,037
    от:
    Варна
    Колеги, някой занимавал ли се е с лебедки за джипове? Имам предвид, да е разглобявал и да е на ясно с подробности в устройството.

15. Ecsa

Ecsa Новодошъл

Публикации:
    11
    Здравейте да попитам някой ако знае магазин за оптики в момента с добри отстъпки да каже ✌️

16. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,847
    от:
    Варна 0899/859-831
  17. didarai

Публикации:
    2,719
    Смятам да скокна до Одрин тези дни.
    Само с ваксинация (зелен сертификат) ще мина ли границата или ще искат турците нещо друго ?
    А дали ще хващам Виваком до Одрин ?
    Мисълта ми е да ползвам Waze за навигация (трябва интернет).

18. peko

peko Редовен Потребител ФТКС

Свли си офлайн карти и ползвай гугъл мапса. Иначе роуминга ща одере....
    Задължително се регистрирай тук - https://register.health.gov.tr/. До 72 часа преди пътуването.
    От комп е по-лесно, ако от телефона, го прави в режим десктоп на браузера.
    Задължително иска адрес някакъв, копирай си примерно от гугъл този на мола в Едирне.
    Свали си готовия документ на телефона после. Казват му HES code.
    Всеки пътуващ трябва да има при влизане в Турция, а и във всеки голям магазин и в моловете го искат.

Последна промяна: 26 Декември 2021
    didarai харесва това.
  19. llcoolj

llcoolj Редовен Потребител

Публикации:
    542
    от:
    Русе
    За Турция ти трябва сертификат от ваксинация , антигенен тест или ПСР тест. Едно от трите. На чуждестранни граждани не им трябва ХЕС код! Показваш червения паспорт и това е!

mario321 and didarai like this.
  20. peko

peko Редовен Потребител ФТКС

На опашката на границата, при паспортната проверка, 2-3 коли пред нашата , върнаха две хасковски коли, щпто нямаха хез код попълнен......
    Всеки сам си преценя.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена