ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

Pana

Потребител
Хора благодаря ви, реших си проблема. Просто отидох в магазина на Папе и ми направиха на секундата нов маркуч за 15лв и стотинки и всичко заспа. Гледам в амазон де има мъжки бързи връзки за 8 евро с доставката и по-натам ще поръчам.
 

Ivalpetkov

Потребител
Здравейте колеги.Моля по опитните по въпросите за бутилките с въздух ако могат да ми отговорят защото още не съм наясно: бутилките с въздух как се съхраняват и къде?? И по специално ако я нося в колата си лятото вътре става 50..60 градуса като съм паркирал което мисля е опасно.Как се справяте с този проблем лятото? ТО и оръжието се нагрява предполагам??
 

lynx

Редовен Потребител
Не се притеснявай. Аз дори съм слагал нарочно моята бутилка да я напече слънцето(бутилката е черна).
Така когато ми е полу-празна бутилката, печеля по някой изстрел в повече, като заредя пушката.
 

Pana

Потребител
Ако бутилката ти е нова или тествана по подходящия начин, независимо карбонова или желязна , хич не го мисли. Достатъчно са презастраховани и слънцето не е фактор в конкретния случай. Ако си имаш на представа бакшишите и тем подобни метанаджиии с какви бутилки карат, лошо ще ти стане. И няма през ден гръмнала бутилка.
П.п. Грам не апелирам към употребата на бутилки с неясен произход и състояние.
 
Последна промяна:

Pana

Потребител
Чудех се къде да сложа тази информация(извинявам се, ако вече я има). Това е адресът магазинът на Микромакс трейд в София. От там си взех всички пръстени за Хатсана, има много манометри, включително и малкия на Wika за бутилките на пушките. Има къде да се паркира(място бол) и за хората в източната част на София е удобен. И Хубата е много добър, но на мен примерно въобще не ми е по път.

Адрес:
София, ж.к. Христо Смирненски, бл.70 (срещу ПЖИ)
тел./факс: 02 / 9460234;
e-mail: sofia@micromaxtrade.com
лице за контакти: Иван Георгиев (GSM: 0886 930800)
SKYPE: micromax.trade.ood.sofia - магазин в София.

Работно време на магазина:
Понеделник - Петък: 08:30 - 12:00, 12:30 - 17:00; Почивни дни: Събота и Неделя
 

petrrrrdz1la

Новодошъл
Привет,

Към днешна дата в София къде е най-препоръчително да се зарежда бутилка?

За бутилката съм отворен на всякакви варианти цена/качество/локация, стига да е да е поне 6 л.

Всеки съвет е добре дошъл. Мерси! ;)
 

rivan

Редовен Потребител
Привет,

Към днешна дата в София къде е най-препоръчително да се зарежда бутилка?

За бутилката съм отворен на всякакви варианти цена/качество/локация, стига да е да е поне 6 л.

Всеки съвет е добре дошъл. Мерси! ;)

Това е от темата за пълненето на бутилките:https://forum.airguns.bg/index.php?threads/Зареждане-на-бутилки-СОФИЯ-нов-компресор-300-бара.5507/



"След доста ровене в нет-а не можах да открия някаква полезна информация, освен вече известната.А тя е:
За софия:
1)Фирма Дайв тек с магазин Аквалунг - зад Била
Водолазен магазин „Дайв тек“ - divetec.bg
жк. Мотописта, бл.12Е
(зад хипермаркет BILLA)
гр. София, България
ВИЖ GOOGLE КАРТА
Телефон
+359878513935

2)Магазин Сотис
ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН СОТИС 1

бл. 261 партер,

ж.к. Люлин II,

Бул. Добринова Скала,

1336, София

Стационарен Телефонен Номер: 02/ 925 11 98

Мобилен телефонен Номер: +359 889 730 720

Email: online@sotisbg.com

За Пловдив:
1)Магазин "Синята Бездна" Ул Полковник Бонев №25,
(032)664 838 , 0896 833 48

За В.Търново:
1)Чолаковци, гр. Велико Търново, Област Велико Търново,
087 887 4038
Колегата да даде точен адрес и контакти

За Русе:
1)Русе-0876302261-Георги
2)Владо-0896893454

За Черноморието:
Фирми:Вистамар, Дайв тек, Ангел Дайвърс
Тези открих, който има повече инфо, да помага!
За останалите области в България нямам никаква информация!"


Аз зареждам в Сотис
 
Последна промяна:

petrrrrdz1la

Новодошъл
В чужбина определено има повече избор, но като че ли не си заслужава хамалогията.

Аз видях в Декатлон една на 270 лв 6 литра, ама е 230 бара.
 
Нагоре