ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОР - как, откъде и всичко за високо налягане.

Дискусия в 'Общи дискусии' започната от ivodoc, 6 Октомври 2008.

1. Gadnqra

Gadnqra Редовен Потребител

Публикации:
    2,039
    от:
    Русе 0897860296
  2. Pana

Pana Потребител

Публикации:
    38
    Говорих с Пеко, но няма налични и не мисли да внася.

rivan харесва това.
  3. shstanchev

shstanchev Модератор Модераторски Екип ФТДМ

Публикации:
    2,300
    от:
    Ловеч
    Дай снимка на помпа и маркуч, ако мога ще ти помогна.

rivan and Gadnqra like this.
  4. rivan

rivan Редовен Потребител

Публикации:
    748
    от:
    София
    Gadnqra харесва това.
  5. Pana

Pana Потребител

Публикации:
    38
    Хора благодаря ви, реших си проблема. Просто отидох в магазина на Папе и ми направиха на секундата нов маркуч за 15лв и стотинки и всичко заспа. Гледам в амазон де има мъжки бързи връзки за 8 евро с доставката и по-натам ще поръчам.

rivan and Gadnqra like this.
  6. Ivalpetkov

Ivalpetkov Новодошъл

Публикации:
    15
    Здравейте колеги.Моля по опитните по въпросите за бутилките с въздух ако могат да ми отговорят защото още не съм наясно: бутилките с въздух как се съхраняват и къде?? И по специално ако я нося в колата си лятото вътре става 50..60 градуса като съм паркирал което мисля е опасно.Как се справяте с този проблем лятото? ТО и оръжието се нагрява предполагам??

Gadnqra харесва това.
  7. Kameno Karp

Kameno Karp Редовен Потребител

Публикации:
    401
    от:
    На 20 км от Бургас
    Няма нищо опасно. Ако имаш възможност гледай пряко да не я напича слънцето. Ако е карбонова, хептен все тая къде ще я държиш.

8. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,655
    от:
    Старата София
    Не се притеснявай. Аз дори съм слагал нарочно моята бутилка да я напече слънцето(бутилката е черна).
    Така когато ми е полу-празна бутилката, печеля по някой изстрел в повече, като заредя пушката.

astra, Gadnqra and Ivalpetkov like this.
  9. Pana

Pana Потребител

Публикации:
    38
    Ако бутилката ти е нова или тествана по подходящия начин, независимо карбонова или желязна , хич не го мисли. Достатъчно са презастраховани и слънцето не е фактор в конкретния случай. Ако си имаш на представа бакшишите и тем подобни метанаджиии с какви бутилки карат, лошо ще ти стане. И няма през ден гръмнала бутилка.
    П.п. Грам не апелирам към употребата на бутилки с неясен произход и състояние.

Последна промяна: 7 Февруари 2021
  10. Krasimir123

Krasimir123 Новодошъл

Публикации:
    6
    Каде в СОФИЯ правят тестове и издаване на документи за бутилки за въздух

11. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,035
    от:
    София
    https://alexfire.com/ и този стават,но май ги носят на Сточна гара и си слагат надценка,но аз съм ползвал техните услуги,бяха ми на път!

12. Pana

Pana Потребител

Публикации:
    38
    Само за информация, преди малко говорих с фирма https://alexfire.com/ от поста на колегата Kifa, цената на пробата за 300 барова бутилка е 36лв.

batnan, gary m and Gadnqra like this.
  13. Pana

Pana Потребител

Публикации:
    38
    Чудех се къде да сложа тази информация(извинявам се, ако вече я има). Това е адресът магазинът на Микромакс трейд в София. От там си взех всички пръстени за Хатсана, има много манометри, включително и малкия на Wika за бутилките на пушките. Има къде да се паркира(място бол) и за хората в източната част на София е удобен. И Хубата е много добър, но на мен примерно въобще не ми е по път.

София, ж.к. Христо Смирненски, бл.70 (срещу ПЖИ)
    тел./факс: 02 / 9460234;
    e-mail: sofia@micromaxtrade.com
    лице за контакти: Иван Георгиев (GSM: 0886 930800)

Работно време на магазина:
    Понеделник - Петък: 08:30 - 12:00, 12:30 - 17:00; Почивни дни: Събота и Неделя

lynx, astra, joro_ihr and 2 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена