Gadnqra
Редовен Потребител
Не знам, колко е твърд, но редовно виждам алуминиеви клапанни тела и тапи на резервоари, които са на каша отвътре. След избърсването на кашата се откриват дълбоки язви, грапавини и промени в детайлите. Вярно е, че оксидът в тези случаи е примесен с маслени пари и най-различни говна. Още им се чудя на някои колеги - дал 4000+ лв за пушка и я пълни с компресор за 400 лв.

