ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

A

Anonymous

Гост
Групата ни е малка но нахъсана ,за сега сме петима но оловото което прекарваме през цевите е за 10 :rambo:
Всеки които има мерак може да се присъедини към нас (дори и без пушка,стига да носи бира :D)
Стреляме събота и неделя на Колибите.
 

andi

Редовен Потребител
честито !
а пловдивчани стреляме на пазарджишко шосе ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
andi написа:
честито !
а пловдивчани стреляме на пазарджишко шосе ;) ;) ;)
Шосето е късо и нищо чудно на пролет да се обединим :)
(как стои въпроса с сгъстеният въздух в Пловдив ,има ли къде да се пълни на 250 –300bar голяма бутилка)
 

andi

Редовен Потребител
тц , 190 с мн уговорки
търси у големото село , на 40 мин ви е
 
A

Anonymous

Гост
Честито на групата и дано редовно се събирате на стрелби.Ако не стигат амунициите,обаждайте се,ще пратим един тир :rambo:
 

andi

Редовен Потребител
тарикати ! в пловдив трябваше да се продават от 1 седмица
 

luft9waffe

Редовен Потребител
SVIREPIY написа:
Групата ни е малка но нахъсана ,за сега сме петима но оловото което прекарваме през цевите е за 10 :rambo:
Всеки които има мерак може да се присъедини към нас (дори и без пушка,стига да носи бира :D)
Стреляме събота и неделя на Колибите.
успех на новата група!и в края на годината да сте 2 пъти повече и още по-запалени.
 
A

Anonymous

Гост
Най-после и група от родния Пазарджик! :) Честито колеги и много приятни моменти с хобито. А мястото ( Колибите ) предлага много по-добри възможности и дистанции от нашето в Пловдив. Успех!

П.С. Ако идвам скоро ще се обадя да се запознаем и :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Другата седмица съм планирал идване събота и неделя. Стига времето да е с нас ще се обадя непременно. Дай на ЛС някакви координати за връзка ако е удобно. Сашо Доктора (Alexander ) в групата ли е?
 
A

Anonymous

Гост
Че как иначе ,тук съм- вярно , че присътвието ми е доста символично - след като се сподобих с отроче от мъжки пол преди 3 месеца не остава много време за стрелба ;)
 

gggenata

Потребител
Айде колеги сега като се постопли и да се съберем заедно за едно неделно ПУЦАНЕ и по биричка :cheers:
Пловдив-Пазарджик е 20 минутки няма да е проблем..... :rambo:
 

dinkata

Редовен Потребител
gggenata написа:
Айде колеги сега като се постопли и да се съберем заедно за едно неделно ПУЦАНЕ и по биричка :cheers:
Пловдив-Пазарджик е 20 минутки няма да е проблем..... :rambo:

+1 ! Казвайте само кога :)
 
A

Anonymous

Гост
Хайде колегите от Пловдив аз ще ви организирам и ще посетим Пазарджик. Дано само времето е ОК. Мястото ще ви хареса надявам се повече от 6-ти километър. А има и дистанции над километър ;)

П.С. Сашо да ти е жив и здрав сина! Честито! Ще се радвам да се видим ако можеш.
 
Нагоре