От нищо... нещо

suzi1973

Потребител
lynx написа:
Сузи1973, преди боята му измисли някакво закрепяне на мишените.....
Вече е измислено ще ви го покажа като закача мишената,мишените и гонг или няколко гонга

Doktora написа:
Добре изглежда.Доста мишени ще могат да се наредят :)!
Да колега това е идеята да сложа много мишени или една мишена голяма за стрелба на 200-300 метра или повече.
 

qtex

Потребител
Малко по-нагоре го има отговора, с флоберки и големи калибри, освен с въздухарки... ;)
 

suzi1973

Потребител
Да колегата добре е прочел но пак ще посоча имам 3 пушки 1-Cifsan 12/70 , KK-150 22LR и Мазалат 7,62x54R кадето с флоберката е простреляна на 50 метра а мазалата на 150метра. :cheers:
 

venciru

Редовен Потребител
Това добре, ама не видях пневматична пушка и връзката на арсенала с тематиката на форума :eek:.....
За стойката - става само за равно, хоризонтално място и с извинение- никаква практичност, за визия и дизайн няма смисъл да се говори изобщо. Иначе- с която и от твоите пушки, пък и с доста от ПЦП-тата да нацелиш стойката, ПВЦ тръбите ще предатат Богу дух ;)
 

qtex

Потребител
Може и да липсва въздухарка, но не виждам с какво това пречи на човека да се включва в теми като тази... ;)
Ако слага мишена чиято убойна зона се пада в средата на празното пространство трябва доста да се отклони, че да уцели рамката... :)
 

suzi1973

Потребител
qtex написа:
Може и да липсва въздухарка, но не виждам с какво това пречи на човека да се включва в теми като тази... ;)
Ако слага мишена чиято убойна зона се пада в средата на празното пространство трябва доста да се отклони, че да уцели рамката... :)
Колега остави и при ловните форуми ги има такива празноглавци с извинение аз пък мислех че ще съм в полза с нещо.

Моля спазвайте добрия тон и всичко ще е наред.
 

mitaka

Потребител
Колега SUZI 1973 форума си има правила ! Едно от тях е да не обиждаме другите участници . Дал си снимки и е нормално да се изказват мнения , нормално е също те да не съвпадат с твоето . Придържай се към добрия тон и ще си имаш по-малко работа с модераторите .
 

suzi1973

Потребител
Ок колега извинявам се няма да се повтори :cheers: ;) .(ПВЦ тръбите ще предатат Богу дух)това не са обикновенни ПВЦ тръби а дебелостенни ППР тръби.
 

venciru

Редовен Потребител
suzi1973 написа:
Колега остави и при ловните форуми ги има такива празноглавци с извинение аз пък мислех че ще съм в полза с нещо.
suzi1973 написа:
Ок колега но при мене такива червеи не виреят да знаеш но благодаря все пак :cheers:

Е, къде са сега модераторите, държащи на добрият тон!!! Или са по- снизходителни поради ник-а с асоциации за "нежния" пол??
И това се толерира и подкрепя от стари колеги с претенции:
Dejmos написа:
Споко, ще му свикнеш и ще спре да ти прави впечатление.
Кое да прави впечатление бе ,Деймос?? Това, че изказвам мнение, без никакви обиди и личностни квалификации. Критика има само за произведението. Кажи си с ръка на сърцето - харесва ли ти "стойката" на колегата?? Защото въпреки някои полит. различия съм останал с впечатление за теб за човек с естетически вкус.

Изтрито поради изнасяне на лична информация без съгласието на собственика.
 

suzi1973

Потребител
Ще помоля модераторите да ми премахнат профила и темите пуснати от мен в този форум.
 

suzi1973

Потребител
venciru написа:
suzi1973 написа:
Колега остави и при ловните форуми ги има такива празноглавци с извинение аз пък мислех че ще съм в полза с нещо.
suzi1973 написа:
Ок колега но при мене такива червеи не виреят да знаеш но благодаря все пак :cheers:

Е, къде са сега модераторите, държащи на добрият тон!!! Или са по- снизходителни поради ник-а с асоциации за "нежния" пол??
И това се толерира и подкрепя от стари колеги с претенции:
Dejmos написа:
Споко, ще му свикнеш и ще спре да ти прави впечатление.
Кое да прави впечатление бе ,Деймос?? Това, че изказвам мнение, без никакви обиди и личностни квалификации. Критика има само за произведението. Кажи си с ръка на сърцето - харесва ли ти "стойката" на колегата?? Защото въпреки някои полит. различия съм останал с впечатление за теб за човек с естетически вкус.
Изтрито поради изнасяне на лична информация без съгласието на собственика.
Да бъде твойта щом така искаш.Нищо лично живи и здрави :cheers: :goodbye:
 

st_beer

Редовен Потребител
venciru написа:
Това добре, ама не видях пневматична пушка и връзката на арсенала с тематиката на форума :eek:.....
За стойката - става само за равно, хоризонтално място и с извинение- никаква практичност, за визия и дизайн няма смисъл да се говори изобщо. Иначе- с която и от твоите пушки, пък и с доста от ПЦП-тата да нацелиш стойката, ПВЦ тръбите ще предатат Богу дух ;)
Извинявай колега ама ти самия предизвика човека да ти отговори така и да наруши добрия тон . Не казвам че прав и не одобрявам нито оправдавам грубото му държание.
Това добре, ама не видях пневматична пушка и връзката на арсенала с тематиката на форума :eek:.....
Къде е казано че човек трябва да има само пневматична пушка за да влиза в този форум?
Примерно аз нямам ловна пушка ама си имам регистрация в ловния форум и си пиша там. Никой не ме нападнал или попитал защо пиша в него като нямам ловна пушка.
За стойката - става само за равно, хоризонтално място и с извинение- никаква практичност, за визия и дизайн няма смисъл да се говори изобщо. Иначе- с която и от твоите пушки, пък и с доста от ПЦП-тата да нацелиш стойката, ПВЦ тръбите ще предатат Богу дух ;)
Какво значение има на какво място ще бъде монтирана стойката и защо си мислиш че няма практичност? Ако не ти е харесала нужно ли е да обидиш човека който я е направил изказванията си от рода (никаква практичност, за визия и дизайн няма смисъл да се говори изобщо)

Човека си направил стойка за мишени по която няма значение дали ще се гърни с въздушна пушка или нарезна карабина и я споделя във тази тема. Не виждам нищо лошо в стойката. Такава му трябва на човека за равно място както са повечето стрелбища за прострелвани на огнестрелно оръжие с насип зад стоката и за него тя си е практична и използваема.
Когато обиждаш някого не очаквай винаги да ти се зарадват и да си премълчават хората и да искаш и търсиш уважение.
Съжалявам това е моето мнение и не ангажирам никого с него.

@suzi1973
Не мисля че необходимо да ти се премахва профила. Просто е необходимо да се придържаме към добрия тон и да не обиждаме хората около себе си.
Живи и здрави :cheers: :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
suzi1973 написа:
Ще помоля модераторите да ми премахнат профила и темите пуснати от мен в този форум.
Извинявай, но не мисля(и се надявам) че нещо много драматично се е случило, че да ти се заличава акаунта. Напротив - пиши си, и не се вързвайте много-много. Явно зимата сме повече на затворено и това не ни се отразява добре :crazy:, та припламват искри от време на време.
 

venciru

Редовен Потребител
st_beer написа:
@suzi1973
Не мисля че необходимо да ти се премахва профила. Просто е необходимо да се придържаме към добрия тон и да не обиждаме хората около себе си.
Живи и здрави :cheers: :cheers:
Аз съм на същото мнение.... :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Чакам да утихнат страстите , за да покажа моите 'ултра' нискобюджетени( без пари, от отпадъци ) , 'супер' ниско технологични ( 2 мин +5 да изстине) 'мега' компактни и 'хипер' леки стойки за мишени ;) ;) ;)

пп. Против съм да закачам мишени по дървета , да чупя бутилки и др , и да оставям демонстративно боклуци след мен !
 

Attachments

  • Photo-0062.jpg
    Photo-0062.jpg
    766.5 KB · Прегледи: 401
  • Photo-0063.jpg
    Photo-0063.jpg
    768.5 KB · Прегледи: 325
Нагоре