Откриване на ФТ сезона 2016 - тренировка 2х20 Бонсови поляни 27 събота или 28 неделя (анкета)

Откриване на ФТ сезона 2016 - тренировка 2х20 Бонсови поляни 27 събота или 28 неделя (анкета)

  • 27 февруари - събота

    Votes: 0 0.0%
  • 28 февруари - неделя

    Votes: 7 100.0%

  • Total voters
    7
  • Poll closed .

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Реших да открия сезона, да извадим пушките, да ги простреляме и да направим една тренировка 2х20 на Бонсови поляни.
Моля да гласуваме, кога ще е по-удобно на повече хора. Събота или неделя да го организирам?
Ако са Ви удобни и двете дати - може да гласувате с два отговора.

Програмата за деня ще е:


9:00 - 10:00 – редене на мишени (10 коридора по 2 бр)

10:00 - 11:15 – прострелка, като ще опънем рулетка за сверка и настройка. (моля ако някой има повече хартиени мишени да донесе малко , че аз съм посвършил моите – имам около 4-5 останали)

11:15 -13:00 – минаване на трасето 2х20

13:00 – 15:15 – отново прострелка по хартиените мишени, приказки, настройки на пушките, пробване пушките на другарчето, помощ при настройка, съвети за настройка, съвети за позиции и т.н.т .

15:15 – 15:45 събиране на трасето

Разбира се ще обявим резултати от минаването на трасето, но няма да са рейтингови.

Считам, че такъв тип тренировки ща са много полезни. При повечето състезания не остава много време да дискутираме, да си оказваме взаимно помощ за настройките и за техниките на стрелба. Предполагам всеки от Вас е чел по чуждите форуми – отиди в клуба , пробвай пушка , говори с другите стрелци, искай съвет от по-опитни стрелци .

Та целта на събитието ще е именно да релаксираме, да поговорим, да получим или дадем съвет, да си нагласим правилно настройките на паралакса и пушката.
 
Последна промяна:
  • Харесвам
Reactions: kid

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
За жалост Събота ще ходя до Варна а неделя до Пловдив най-вероятно.Идваше ми се да се видим но ще е на следващото състезание.Весело изкарване ви желая.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тъй като съм без кола вече :(, и поне още около месец ще е така ако някой ще ходи към София и съм му по път да се обади или пише :cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
За сега се очертава събитието да е в неделя.

Програмата е :

9:00 - 10:00 – редене на мишени (10 коридора по 2 бр)

10:00 - 11:15 – прострелка, като ще опънем рулетка за сверка и настройка. (моля ако някой има повече хартиени мишени да донесе малко , че аз съм посвършил моите – имам около 4-5 останали)

11:15 -13:00 – минаване на трасето 2х20

13:00 – 15:15 – отново прострелка по хартиените мишени, приказки, настройки на пушките, пробване пушките на другарчето, помощ при настройка, съвети за настройка, съвети за позиции и т.н.т .

15:15 – 15:45 събиране на трасето

Разбира се ще обявим резултати от минаването на трасето, но няма да са рейтингови.

Считам, че такъв тип тренировки ща са много полезни. При повечето състезания не остава много време да дискутираме, да си оказваме взаимно помощ за настройките и за техниките на стрелба. Предполагам всеки от Вас е чел по чуждите форуми – отиди в клуба , пробвай пушка , говори с другите стрелци, искай съвет от по-опитни стрелци .

Та целта на събитието ще е именно да релаксираме, да поговорим, да получим или дадем съвет, да си нагласим правилно настройките на паралакса и пушката.

П.П. Ще копирам програмата и този си пост и в началото на темата.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Пишете и двама троянци за неделя

Супер, значи ще сме към 10-11 човека.

Да се чувстват поканени и всички други любители на въздушното оръжие...ще има и книжни мишени не е задължително да стрелят ФТ
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако има толкоз народ да понаредим повечко мишенки!? На полето ще ги разхвърлиме завчас :) ... Пъки днес се видях с още един колега и той каза, че ако изгони тъстовете навреме ще дойде :D:D:D
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Може да го превърнем в 2х30 колко му е. Ще се организираме да наредим мишените на бързо
 

vencibull

Потребител
И аз ще идвам! Може ли да участвам във фт-то с 50дж пушка? Въпреки че едва ли ще уцеля нещо ама ей така за спорта :D
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Няма проблем за 2х30 стига да има още 10 мишени.мисля има в Милен и другите не съм сигурен в кой бяха.
А за 50 дж колегата ще трябва да стреля по хартиени мишени. Имат ограничения мишените и не можем да ги чупим с 50 дж. Но пък може да намерим на колегата пушка 16 дж да пробва ФТ с нея да стреля.
 

vencibull

Потребител
Ще качите ли локация от карта, че само веднъж съм ходил и съм позабравил как се стига. Също така ако някой от Х. Димитър или околните квартали иска да дойде но няма кола аз ще съдействам, имам само 1 място, щот колата е vw beetle :D
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Google%2BEarth%2Bsnapshot
 

vencibull

Потребител
Колеги кажете дали само ще се гърми или ще има и цър пър? Как го правите попринцип?
 
Нагоре