Откраднати пушки

mitkui

Потребител
Здравейте .Пускам темата тук ,тъй като не успях да намеря подобна.
Тези дни чрез взломяване на жилището ми ,бяха откраднати 2 пушки , който
са сравнително неразпространени в БГ.
Първата и вероятно единствена в Бг е Gamo Lady Recon - PINK /розова/,
оборудвана с прицел ГАМО 2х20 и РОЗОВ калъф.Подчертавам пушката и калъфа са Розови. :)
Втората пушка е Иж Байкал 61 - 5 зарядна пружинка , оборудвана с отика Таско и Калъф.
Ако на някой му изкочи информация , моля да пише на ЛС.
/07-29-09-01.jpg
 

FreeMan

Редовен Потребител
mitkui - обществото ни въобще не е малко и е голяма вероятност да се попадне на тях.
Така или иначе са откраднати - напиши им серийните номера.
Аз лично се ангажирам ако видя розовата пушка да и проверя серийния номер. При попадение е лесно да се стигне и до извършителя.
Не е зле тази тема да остане в случай на други такива случаи да бъдат публикувани тук.
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз си търся Иж 60-61 за тунинг, така че ако дадеш серийният номер ще се оглеждам.
 

mitkui

Потребител
За съжаление документите си отидоха с тях и нямам серийни номера .Освен едни снимки на гамото ,на които са лошо четливи.
Бай дъ уей ,оптиката на Гамото е Gamo 2,5x20.
Весело посрещане на новата година.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Почти съм сигурен че са в махалата /ромската/, но трябва някой агент под прикритие да провери мангалята дали не се забавляват с нещо в розово...
 

lynx

Редовен Потребител
Много е вероятно до месец пушките да се появят в някоя заложна къща.
Лошото е, че в Бургас и региона всяка "нацепена батка" с мускули и БМВ си е отворила заложна къща и е трудно да се следи на 100 места едновременно.
Ще се ослушваме и ако се появи розова пушка из разните Продавалници, Базар-бг и прочие сайтове.
Много е неприятно, че са изчезнали и документите.
Ако изскочат пушките от някъде, ще има проблеми с доказването на това чия собственост са :wall:
 

Карлсон

Потребител
Колега, познавам всички собственици на оръжейни магазини по Бургаско, влезе ли някой с розово Гамо за продан, аз ще съм първия узнал за това... Споко ще излезнат от някъде железата, ама що да е така... А в заложните къщи възд. пушка ми се струва че няма да вземат
 

оги-пз

Редовен Потребител
На заложните къще май не им позволяват търговия с оръжия.
Имам познат който работи в една от голямите заложни къщи и така ми е казал ,нито газово нито въздушно , а огнестрелно да не говорим.
 

praetorian

Редовен Потребител
Тачи,обявата пише в сайта,че не съществува вече...да не е отишла вече ударната група :D:D
 

heady-nuker

Потребител
Колеги за съжаление преди няма и месец ми разбиха гаража и ми откраднаха пушката.. Сериен номер 0000427 Качвам и снимка ако някой някъде попадне на следа моля да сподели :( 088 999 400 9
гр. Пловдив..

10612825_10205557908165193_4045489135013564681_n.jpg 63431_10200170252797176_1215725066_n.jpg
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако си я уведомил в КОС е хубаво да им кажеш както и на полицаите. Може да напишеш и сер. Номер за да знаем.
 

heady-nuker

Потребител
На 21.11.2016 я откраднаха и още на 22-ри ходих да я отпиша от КОС.

Номера ще го видя после , че документите не са в мен в момента.

Едва ли ще излезе от някъде.. те най вероятно незнаят въобще какво са откраднали... :(
 

roskokn

Потребител
Открадната бутилка за въздух от разбита кола в София,6л. бяла,произведена 2017или18та година.
 
Нагоре