Отзиви за Puncher NP04 - Semi Auto, 6.35 mm?

Niki

Редовен Потребител
Джером,какво е това СК 19??По колко тежат твоите пушки,че нищо не пишете за тоя показател?
Дберов,не се отказвай да пишеш,приятно е да те четат!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Благодаря ви отново, в крайна сметка се преориентирах към Kral Arms Empire X 6.35. Някой може ли да ми каже с тунинг на колко джаула може да се вдигне макс, като да ги поддържа за поне 50-60 изстрела?
Съветвам те да се ориентираш към друга пушка. А калибър 6,35 е абсолютно неподходящ за тази.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Много грозно. И много жалко. Само страшни идиоти могат да правят това.

Клипът е изтрит, така, че и този пост е добре да се изтрие. Дано да се вразумят хората, които стрелят по животни.
 
Последна промяна:

jony

Потребител
Здравей колега Николай, разбирам огромното ти възмущение от това което правят някои и пускат нерагламентирани клипове във форума и по всяка вероятност могат да ни създадът проблеми.
Не успях да видя клипа защото е бил изстрит, но си задавам въпроса,защо почти всички слугове които излязаха напоследък се произвеждат с ловна насоченост. А какво да кажем за рекламните клипове на FX и на Мат Дубър- не го гледайте колеги той не е за нашите географски ширини. Аз пък ще кажа, Този май е голям идиот, ама пушките си ги бива нали.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Тук законово нещата седят,но не навсякъде има забрани.Слъговете не са само с ловни цели,просто покриват по-големи дистанции.
 

De_Marco

Редовен Потребител
Не съм съвсем съгласен, каква е концепцията за холоу пойнт (голяма част от предлаганите на пазара) слъговете тогава, ако не са с ловна насоченост?
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Точно така, например проверете слъговете на h&n в каква категория са на сайта на производителя.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Ама то с въздушно оръжие се ловува на много места по света,съответно пройзводителя се насочва и към тази ниша.На теб като не ти харесва не купувай.
 
Нагоре