Оръжеен магазин Заримекс

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Заримекс пак ще разцепят с цени около черния петък,регистрираните потребители на сайта им могат да поръчват и в момента...ПЦП Хасанов по 350-500лв,Диани по 110-500лв...!
 

Sa8o

наказан
Звънях им Събота в диапазона от 10 до 11 часа 3 пъти за да ми изпратят 2 размера на едни ръкавици с подгряване да мога да пробвам, понеже се колебая между 2 размера и да върна после едните, но никой не ми вдигна телефона... Несериозна работа
 

LogiBG

Редовен Потребител
Не вкарвай емоции в опита си да поръчваш нещо от там, от три години пазарувам разни неща от там онлайн и после в магазина.И мен много ме дразнеше първоначално, но това е … . Грешна политика според мен но очевидно си докарват достатъчно пара.От скоро има едно момиче което работи там и се обучаваше и последните два пъти говорих с нея да не повярваш.Иначе са любезни в магазина момчетата нямам оплаквания и промоцийте са добри.
 

Niki

Редовен Потребител
Преди няколко дни си закупих флоберка ,бях я капарирал чаках разрешително за закупуване и след това при тях.Значи зад щанда са 3-4 човека,клиенти бяхме аз ,един младеж ,който разглеждаше термокамера и един набор мереше някакъв пуловер.След 30мин успяха да ми обърнат внимание,след още 15мин ми оформиха документите,направо хванах мускулна треска от стърчане
 

njatanasow

Редовен Потребител
Преди няколко дни си закупих флоберка ,бях я капарирал чаках разрешително за закупуване и след това при тях.Значи зад щанда са 3-4 човека,клиенти бяхме аз ,един младеж ,който разглеждаше термокамера и един набор мереше някакъв пуловер.След 30мин успяха да ми обърнат внимание,след още 15мин ми оформиха документите,направо хванах мускулна треска от стърчане
Честито адаш!Да те радва много!Ако пък се престрашиш заповядай на нашите срещи ;)
 

Hidden

Редовен Потребител
Споделям и моя опит от двата черни петъка в магазина. Миналата седмица, през първия черен петък, поръчах два пистолета, ножче, чашки и капсули с въглероден диоксид. В електронната система нямаше развитие около поръчката. Звъннах им в понеделник. Свързах се доста трудно. Обясниха ми, че в магазина е лудница заради намаленията, а поръчките се изпълняват за пет дни, щели да ми звъннат. Продължих да чакам. До петък нищо, а нещата бяха платени електронно преди седмица. Звъня им. Не били готови, имали много поръчки. Подивявам и им обяснявам с по-рязък тон, че вече се мотаят повече от пет дни. Щели да ми звъннат. Звънят след няколко часа и ми казват , че всичко е готово, но единият пистолет не бил наличен в този калибър за съответната ръка. Договаряме се и се разбираме, че същия ден мога да взема нещата. Отивам в магазина. Там е лудница. Взимам си нещата след преглед и комуникация с момичето. Всичко е наред. Виждам, че на бележката пише, че пистолетът еза друга ръка. Звъня им. Нямало да има проблем за гаранцията. Като цяло съм доволен. Комуникацията понякога е трудна, защото са заети. Но пък договорихме изгоден за мен вариант . По телефона само едно момче веднъж ми се е сопвало неучтиво преди няколко месеца. Работят като им даваш малко повече зор. Пак случка от преди месеци - са магазина съм, говоря с продавач, другите също са заети, а телефонът им се скъсва да звъни, но никой не го вдига.
 

runi.b

Потребител
Когато няма хора в магазина се отнасят добре с клиентите
Не съм ходил на черни петъци и не знам как е
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Незнам,явно не са внесли от по мощните ПЦПта,имат да чистят бая турчета....гледам и Рексимекси са навнасяли!
 

shaman

Редовен Потребител
Пробвах от тези неща няколко:

PR900 - лека и приятна пушка... Че и точна със слъгове ;) За разстояния до 30-50 м. е добра. По характеристики - 30J, реално е 32-33J.

PP800 - също много точно пистолетче (братчето на Diana Bandit) /Ако имате късмет може да ви се падне и модела PP800R, който е с регулатор/ Регулируемия прави около 7 изстрела с еднаква скорост и мощност 22J. С помпа - 20-25 напомпвания са достатъчни да го заредят на 200 бара.

LP400 - Приятно 2-3J пистолетче с нарезна цев и нещо като газово бутало. Стреля с чашки 4.5мм

CP400 също е 2-3J (въпреки, че има версия 7.5) - отново с нарезна цев, но със CO2 и чашки в 4.5мм
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Е нали всички са от Икония,ако не е ОК споделете,но цената и параметрите ми се виждат добри!Въпреки че комшиите винаги могат да се н.....т,дали зле конструирано или зле изпълнено...все има нещо!
 

llcoolj

Редовен Потребител
Е нали всички са от Икония,ако не е ОК споделете,но цената и параметрите ми се виждат добри!Въпреки че комшиите винаги могат да се н.....т,дали зле конструирано или зле изпълнено...все има нещо!
Аз нямам лични наблюдения към въпросният модел. Павката (Шаман) беше тествал пушката и беше коментирал в някоя тема. Силно са завишени техническите параметри в описанието. Относно цената - много е добра.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Пак му отпуснаха края,30% намаление за Walther и Diana,турчетата са от 30 до 70%,някои неща са буквално без пари(не само на ВО)!От днес са видими за регистрирани потребители а другия петък за всички!
 

Hidden

Редовен Потребител
Eто един пример:
1700220503387.png

Добра оферта, ако някой е решил да навлиза в полето на ПЦП-тата. Особено пък в необятното поле на турската продукция, носеща своите особености ;)
Мисля, че е нужно да се отбележи за възможните мераклии, че е вероятно тази пушка веднага да се разглоби и да й се сменят поне пръстените. Едва ли ще може и един изтрел да направи с нея след покупката й без намеса. Може и да греша, де. Но пък все пак за тия пари трудно се намира и читава пружинка втора ръка.
 
Нагоре