Обяви от мрежата

Gadnqra

Редовен Потребител
Айде на точковата оптика. Че и Кобра.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
 

Васил Василев

Потребител
Вчера му писах на тоя снайперист.

IMG_0231.png
 

hunter_78

Редовен Потребител

Attachments

  • Screenshot_2023-04-29-07-58-49-017_com.sec.android.app.sbrowser-edit.jpg
    Screenshot_2023-04-29-07-58-49-017_com.sec.android.app.sbrowser-edit.jpg
    106 KB · Прегледи: 34

Gadnqra

Редовен Потребител
Вчера му писах на тоя снайперист.

View attachment 107649
Васко, между другото, БАМ 50/51 е много точна пушка. Аз също съм имал такава и на 50 - 60 метра, групите бяха страхотни - колкото 1 ст. На 50 метра, редовно вкарвах 5 изстрела в 1 дупка. Имаше колеги, които правеха на 80 - 90 метра, групи, колкото 5 ст.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Васко, между другото, БАМ 50/51 е много точна пушка. Аз също съм имал такава и на 50 - 60 метра, групите бяха страхотни - колкото 1 ст. На 50 метра, редовно вкарвах 5 изстрела в 1 дупка. Имаше колеги, които правеха на 80 - 90 метра, групи, колкото 5 ст.
Абе и аз съм виждал и стрелял със силно доработени БАМ-чета, ама айде да не са всички толкова точни от кутията ;)
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Говоря, само за тунингован БАМ. От кутията, нито един не е точен и не става за нищо, няма никакво плато, а като се напомпи на повече от 150 бара, клапанът не отваря. От завода идва, като заготовка и за да стане пушка, трябва: нов клапан, разширяване на проходните отвори, изтъняване на иглата на дотиквача, олекотяване и полиране на ударника, нови пружини на ударник и клапан, входна и изходна фаска, модифициране на задната тапа, смяна на болтовете на цевната кутия и т.н.
 
Последна промяна:

Тихия

Новодошъл
Айде на точковата оптика. Че и Кобра.
Ще издържи ли на вибрациите на пружинно ВО
 

traun

Потребител
Глейте в Канада кви се продават......Съвсем случайно ми попадна.....
 

mobilen

Редовен Потребител
Тези пак са без пари..
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN70.23 68%OFF | 300bar 30mpa 4500psi 3 Stage PCP Pump For Car Bicycle High Pressure Air Compressor Hunting Inflator HPA Tank Diving Inflator
 

Attachments

  • Screenshot_20230711-120117.png
    Screenshot_20230711-120117.png
    180.9 KB · Прегледи: 69

Lighthammer

Редовен Потребител
Имам такава и съм много доволен. Ако някой си търси помпа, няма друго такова съотношение цена-качество.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ако ги изработва някой колега от форума, бих искал да го попитам, как този заглушител позволява стрелба по движещи се мишени, а другите не са подходящи? Написано е в описанието, а не ми изглежда логично и достоверно.
 
Последна промяна:
Нагоре