Обяви от мрежата

mobilen

Редовен Потребител
BGN 77.33 53%OFF | VEVOR 3 Stage PCP Pump 30MPa 4500PSI W/ Pressure Gauge Air Hand Stirrup Pump for Pistols, Rifles, Air Guns, Car Bicycle Hunting
Тая помпа отново е сделка..Има и 10лв на поръчка над 60 лв надолу.
Излиза 67 и стотинки..
На предната страница е линка..
 

apapazov

Редовен Потребител
BGN 77.33 53%OFF | VEVOR 3 Stage PCP Pump 30MPa 4500PSI W/ Pressure Gauge Air Hand Stirrup Pump for Pistols, Rifles, Air Guns, Car Bicycle Hunting
Тая помпа отново е сделка..Има и 10лв на поръчка над 60 лв надолу.
Излиза 67 и стотинки..
На предната страница е линка..
Имам я същата. Купих я за 60 и няколко лева и потвърждавам че си струва всяка стотинка. Случвало ми се е да ми остане 200бара в бутилката и с помпата си допомпвам спокойно 300м3 резервоар на Маверика с 50на помпи до 250бара.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Ако се интересува някой, прегледах набързо онлайн магазините и доколкото виждам днес някакви намаления има в ISD, почти всичко им е на 10% надолу, и ВИП, които имат и с по 20% намаления на някои неща и даже ще се възползвам от едно. ;)
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Едно компресорче на далавера в Али-то. Идва бързо-бързо от Чехия, безплатна доставка. Не знам що за качество е, но ако е като другите, цената му е екстра и ще върши работа за неголямо натоварване. Моя Туксинг го взех преди година и нещо за около 450 лв, този излиза около 300. Чак се замислям...
 
Последна промяна:

SEPULTURA

Редовен Потребител
Здравейте колеги!
Заглеждам марката АЕА. Глеам разни ревюта из youtube и ми изглеждат добри.
Искам да взема нещо в калибур 7.62 (имам 6.35 .искам по-пощно оръжие). ЗА съжаление не намирам марката АЕА да се предлага в БГ

Въпросите са ми:
1.Възможна ли е покупката на въздушно оръжие над 24 J през интернет от чужбина?
2. Kak ще стане доставката? В смисъл нормална пратка с куриер или ще мине накякви митници и провеки ,защото е оръжие?
3. Ще мога ли да реситрирам оръжието в полицията,като е закупено през интернет от чужбина?
4. Има ли проблеми с регистрацията на Калибъра 7.62 (.30) ?
5. Някой поръчвал ли е от сайта от линка по долу?

харесал съм това:


Благодаря предварително!
 

emci74

Редовен Потребител
Никакви грижи нямаш с поръчката и впоследствие с регистарцията на пушката. Ще ти я докарат във вас, поръчвай смело.
 

mobilen

Редовен Потребител
Испанците много дигнаха цената..
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Този Щурец във фабриката беше правен за мен, не е мой сега, но върви с доживотни безплатни прегледи и обслужване от мен.
С него, думкам гонга/тигана от ръка на 146 м с оптика с х12 увеличение.
 
Последна промяна:
Нагоре