Обяви от мрежата

sts1969

Редовен Потребител
https://airgunshop.gr/1.-aerovola-tufekia/prosumpiesmena-pcp/umarex/umarex-walther-rotex-rm8-4-5mm/
Има доста интересни неща, които са доста евтини в сравнение с други магазини, в момента.
Хора, как се превключва на англииски този сайт...тези ченгели на омешани рибарски кукички ми приличат, не ги вдявам никак ???
 

LogiBG

Редовен Потребител
Преводач на браузера вграден ако имаш, ако не има адони на повечето браузери.Човека говори на английски и то добре между другото поръчвах си резервен пълнител за дианата и се разбрахме по телефона с две изречения.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Аз от този сайт искам да си поръчам един EVANIX REX P в кал.7.62 и ако някой може да се разбере с човека да си направим поръчка.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Моля някой да ми пише, ако тръгнете да поръчвате, може да се включа. Имат разни неща на промоция, виждам, ама още не съм разгледал подробно. Ако не е проблем, разбира се.
 
Последна промяна:

Lighthammer

Редовен Потребител
Аз бих се включил към поръчка на някой с две кутийки чашки за около 40 лв. Превеждам му веднага 50 лв. - 10 лв. за доставката от сайта, а доставката по куриер в България си я плащам отделно.
 
Нагоре