Обяви от мрежата

xpresident

Редовен Потребител
А ако е ръждясала? Трябва да се види!
На снимките се вижда, че не е. Ако е леко ръждясала, пак е за предпочитане пред известрните нови марки, особено предвид цената. Правят ги от стомана за правене на оръжия, все пак. Само цевта струва 100лв.
 

rivan

Редовен Потребител
Така от тези снимки нищо не може да се каже! Виждал съм пушка стреляла с пирони! И такава цев ли струва 100 лв?
Мога само да кажа, че е модел 38С, от модела с фрезована релса за оптика/по-новия/, без палеца за заключване!
Който иска, да рискува!
 

sa6o

Редовен Потребител
пушката е 38-ца поне приклада и цилиндьра, на байкала цилиндьрьт е по дьльг с около 50мм,атози пасва идеално на приклада ,само цевта е от байкал...............
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Аз я купих вече, като дойде ще я видя. Имала някакъв проблем с пружината, като я разклатиш напред назад се чувала.
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Пиши в темата как е, като я вземеш.


Днес Пристигна пушката.
Като състояние мога да кажа, че е в много добро. Няма никакви технически проблеми, за мое ичудване. Дребни драскотини по приклада. Е, пред тази която имам аз бледнее, но все пак е пушка на поне 30години. Стария собственик беше казал, че като я разклатиш се чува пружината. Не е пружината, а рамото което движи буталото назад. Този луфт го има почти всяка една пушка.
И да, струва си всеки един лев.
 

Attachments

  • 20210312_114034.jpg
    20210312_114034.jpg
    600.8 KB · Прегледи: 108
  • 20210312_114424.jpg
    20210312_114424.jpg
    583.9 KB · Прегледи: 105
  • 20210312_113819.jpg
    20210312_113819.jpg
    568.8 KB · Прегледи: 101
Последна промяна:

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Със здраве да я ползваш! :)
Благодаря, но толкова много пушки имам, че до тази едвали ще се стигне да я ползвам. Даже и почти не стрелям, а само ги събирам. Не мога да устоя като видя някоя пушка която е на оферта. Веднага я купувам...
 

undertaker

Редовен Потребител
Във фейсбук има пусната обява за мишена.Писах на човека,каза че са нова фирма и занапред ще има и други разновидности.Днес се сдобих с такава и ми хареса как е направена,лесно се сглабя и пренася.Много е удобна,пострелях и съм доволен.
Не го познавам човека,просто реших да споделя,ако някой има интерес.
IMG_20210403_214835.jpg IMG_20210403_214547.jpg
 

njatanasow

Редовен Потребител
Във фейсбук има пусната обява за мишена.Писах на човека,каза че са нова фирма и занапред ще има и други разновидности.Днес се сдобих с такава и ми хареса как е направена,лесно се сглабя и пренася.Много е удобна,пострелях и съм доволен.
Не го познавам човека,просто реших да споделя,ако някой има интерес.
View attachment 90300 View attachment 90301
Колега то хубаво,ама ако я сложиш в двора си знаеш ли какво става с оловото?;):cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Нагоре