Обяви от мрежата

rivan

Редовен Потребител
Да, може и аз да бъркам!Не ме интересуват пистолетите и съм пропуснал обявата.
Новият собственик май доста бързо му се е нарадвал.
 
Последна промяна:

tvt1968

Редовен Потребител
Продавача, едва ли е от нашият форум..... Не знам какво би ме накарало да се разделя с такава колекция.... Чудя се човека да не има остра нужда от финикийски знаци за покриване на нуждите от тоалетна хартия???? - това в рамките на шегата.... Но не желая и не искам да съм съдник на никого.... всеки си знае хала. Може утре и на мен дами се наложи да се разделя с Аншуц -а, заради някаква нужда, като съм се зарекъл че този нужда може да е само "нова цев".
 

astra

Редовен Потребител

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Що за обява е тогава? Зарибявка?
Някой може да е побързал и сутринта да ги е взел. Колко му е за някой дето разбира да ги прегледа.
Пък и на тая цена и аз сериозно се замислих, ама съм далече..... Ма то мина! :D
 

t.marev

Редовен Потребител
......Пък и на тая цена и аз сериозно се замислих, ама съм далече..... Ма то мина! :D
И за кво са ти?! В най-добрия случай ще стегнеш една, а другите- за старо желязо. Като искаш, за тия пари /1500/ една нова от въпросните марки, която ти харесва най-много.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
И за кво са ти?! В най-добрия случай ще стегнеш една, а другите- за старо желязо. Като искаш, за тия пари /1500/ една нова от въпросните марки, която ти харесва най-много.
Е нали ще се прегледат! Нямаше да ги взема като котка в чувал!
Ша си остава 1-2 дето си ми харесат, другите за по 150 кинта на парче. Така ще си имам 1-2 класики за по 150 лева, дето в момента са по 400-500 кинта броя. Даже може и за по 170 да пусна останалите и ще съм и на печалба. Пък ако никой не купува ще си пра`а компот.
Вече имам една класика и до момента ме кефи повече от съвременните си дружки.
Верно, че в момента е в бокса за уплътнения, ама никоя от другите няма да остиска толко.
Просто си ме кефат некои неща. Спирам да ти се обяснявам! :cheers:
 

zograffa

Редовен Потребител
Един Хаенел се появи в базара,не знам дали е от тях.Най-вероятно ще се пуснат на дребно със солидна печалба.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Следя го, разбира се, всеки ден съм тук, ама в раздела купува-продава влизам само когато определено търся нещо.... Все пак нашият не е форум за търговия - мое мнение, не че и аз не съм купувал и продавал тук.... Ето, вчера си "рових" пушките и се сетих, че имам един приклад, който го бях обявил за продан, направо го бях забравил и "ъпнах" обявата, макар и да се съмнявам, че ще се продаде, ама знае ли човек....
 
Нагоре