Обяви от мрежата

bleu81

Редовен Потребител
Радостта от предстоящия годеж с Ани не продължи дълго. Свекъра не се оказа човек на честа и престъпил дадената дума. Честито на майните! Ани си остава под тепетата.

Келнер, сипи!
 

du6ata

Редовен Потребител
Разгледай и другите реални снимки, а не само първата, която е взета от някакъв сайт, и ще видиш, че обявата е подвеждаща.
Прав си аз съм гледал друга обява има една за 300 лв а тея хора какво си да лъжат постоянно селски хитреци и мошенници на дребно
 

tvt1968

Редовен Потребител
И ако може да допълня - никой не се е оплаквал тук, че е получавал "черчевета, ламперия и сачак" .....
И според мен не е БАМ 30, комай имаше някакво Б2-6, но не съм сигурен, китайксите клонинги са като коронавируса....
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
От всякъде си лъха на измама. Пише - оптика Бушнел, но въпреки замазването ясно се чете Таско. Щом за очевадното се лъже...
 

ivotomov1

Редовен Потребител
тру оил.jpeg
index.php
Разглобих и шлайфах приклада до основа.След това минах три пъти с Tru-Oil 90мл. остана ми половин шишенце.
Ако има някой мераклия за същата процедура подарявам на някой от вас който ме насочи в началото.
Daystate MK4
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
index.php
Разглобих и шлайфах приклада до основа.След това минах три пъти с Tru-Oil 90мл. остана ми половин шишенце.
Ако има някой мераклия за същата процедура подарявам на някой от вас който ме насочи в началото.
Снимката не се вижда.
 

Добрислав

Потребител
Колега ivotomov1, промени си настройките на профила,понеже в момента ЛС са невъзможни...освен ако държиш да не получаваш такива...?
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Колега ivotomov1, промени си настройките на профила,понеже в момента ЛС са невъзможни...освен ако държиш да не получаваш такива...?

Ха,сега ще погледна благодаря че ми каза.

Всичко изглежда наред,няма забрани.
 
Последна промяна:

tvt1968

Редовен Потребител
Колега, все още не може да ти се изпраща ЛС.... Ето какво се получава:
Възникна Следната Грешка:
Не може да започнете разговор с ivotomov1 заради неговите настройки.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Колега, все още не може да ти се изпраща ЛС.... Ето какво се получава:
Възникна Следната Грешка:
Не може да започнете разговор с ivotomov1 заради неговите настройки.

Абе какво става.?!@ Миналия път Добрислав ми писа,сега пак има проблем.Ще погледна.
 

rivan

Редовен Потребител
Във форума ги няма тези обяви, иначе щеше да ги пусне и тук, мисля
 
Нагоре