Обяви от мрежата

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ами пушката като я замерих беше доста слабичка не помня с какви чашки стрелях, обаче скоростите бяха от дода на 140-150 м/с. Иначе тиха и точна до 25 метра нямаше как да имам проблеми, но на по-далеч вече се сещате, особенно ако има вятър. Иначе всичко и работи, страхотна пушка, ако можеше да се засили малко щеше да е супер :cheers:
 

vedra

Редовен Потребител
Имай в предвид, че аз занесох пушката в Казанлък на 30-40 изстрела, а и не знам колко е била пълна преди това. Любо стреля с нея от там нататък.
Напълни я до горе и потърси някой с хронометър, за да я замерите. Поразгледай преди това из форума какви чашки "най-обича". До колкото си спомням в калъфа имаше 2-3 кутийки с чашки за нея. Чак след това реши дали трябва да се засилва. Аз научих, че в тоя форум е като в Библията- "Ако не знаеш, питай и ще ти бъде отговорено"!
Успех с пушката
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ако заводско е 34дж.
Нормално на най ниската скорост да стреля с 150мс.
По спомен има 14степени на мощността.
Ако и собственика неможе да се справи ще му обясня на лично как да пробва да я засили.
 

vedra

Редовен Потребител
Казах ли ти аз, че е като библия в това виртуално пространство! Не знаеш- казват ти! Не можеш- помагат ти!
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Ако заводско е 34дж.
Нормално на най ниската скорост да стреля с 150мс.
По спомен има 14степени на мощността.
Ако и собственика неможе да се справи ще му обясня на лично как да пробва да я засили.[/QUOT

Ще се възползвам от предложението.Благодаря

Казах ли ти аз, че е като библия в това виртуално пространство! Не знаеш- казват ти! Не можеш- помагат ти!
Благодаря Vedra,сам не бих се справил.

Още не съм имал време даже и за един изстрел,но искам да я направя перфектна.Пиша от тел.и бъркам малко.
Хубава е и заслужава да се подържа в добра кондиция.
 
Последна промяна:

Добрислав

Потребител
Честито и от мен! :)
Нека ти донесе много положителни емоции с това чудесно хоби!
 
Последна промяна:

ivotomov1

Редовен Потребител
Здравейте,ще ви бъда жадължен за помоща,когато имате време моля напишете как мога да я подобря.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Ако заводско е 34дж.
Нормално на най ниската скорост да стреля с 150мс.
По спомен има 14степени на мощността.
Ако и собственика неможе да се справи ще му обясня на лично как да пробва да я засили.

Здравейте,ще ви бъда задължен за помоща,когато имате време моля напишете как мога да я подобря.
Не знам дали е 34дж,точно за този модел никаде не намирам колко е.Предполагам че е по малко,но продължавам да търся инфо в нета.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Този модел е много стар, имах такава но вълк.
Ако е старата система CDT има 14степени на скоростта, лошото е че има и по-стара само чист електронен ударник, но това лесно ще се разбере.
Първо ти трябва хронограф, за да знаеш какво правим.
Второ, при изключена пушка натискаш спусъка и докато го държиш я включваш, така влизаш в сервизното меню, после ще почне да бипка спусъка се държи непрекъснато без да се пуска, когато бипне 6 пъти пускаш спусъка, след това го натискаш един път и гасиш пушката. Така трябва да я засилиш на макс.
 

Добрислав

Потребител
Моята има само две степени на мощността: High power(276 м/с) и втора опция,която е 70% от макс. мощност(около 196 м/с).
Най-честата причина за лек спад на мощността се оказва износен о-ринг на дотиквача,който се проверява периодично и се сменя за секунди.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Този модел е много стар, имах такава но вълк.
Ако е старата система CDT има 14степени на скоростта, лошото е че има и по-стара само чист електронен ударник, но това лесно ще се разбере.
Първо ти трябва хронограф, за да знаеш какво правим.
Второ, при изключена пушка натискаш спусъка и докато го държиш я включваш, така влизаш в сервизното меню, после ще почне да бипка спусъка се държи непрекъснато без да се пуска, когато бипне 6 пъти пускаш спусъка, след това го натискаш един път и гасиш пушката. Така трябва да я засилиш на макс.

Гасиш с ключето до спусъка нали,тъп въпрос но да бъда сигорен.Хронографа за какво ми е?
Или ако снимам платката отвътре ще се разберат някои неща.
Благодаря за отделеното време.
 
Последна промяна:

zograffa

Редовен Потребител
Купил си чудесна пушка,да ти е честита,сега ще ти трябва доста четене тук за да разбереш защо ти е хронограф и други дреболии.Купи си бутилка,има от кого,с четенето ще разбереш кое от къде,има много свестни хора във форума.Началото е много добро,но ще иска малко време за да усетиш истинското удоволствие заложено в тази прекрасна пушка.Радвам се на такива теми,дотегнало ми е да чета за хасани.Пожелавам ти скоро да публикуваш мишени подобаващи на славата на марката.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Този модел е много стар, имах такава но вълк.
Ако е старата система CDT има 14степени на скоростта, лошото е че има и по-стара само чист електронен ударник, но това лесно ще се разбере.
Първо ти трябва хронограф, за да знаеш какво правим.
Второ, при изключена пушка натискаш спусъка и докато го държиш я включваш, така влизаш в сервизното меню, после ще почне да бипка спусъка се държи непрекъснато без да се пуска, когато бипне 6 пъти пускаш спусъка, след това го натискаш един път и гасиш пушката. Така трябва да я засилиш на макс.

Това с бипкането го направих и стана,отново благодаря.
Не знам дали само с благодаря мога така да продължавам.:shootup:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Гасиш с ключето до спусъка нали,тъп въпрос но да бъда сигорен.Хронографа за какво ми е?
Или ако снимам платката отвътре ще се разберат някои неща.
Благодаря за отделеното време.

Електронните пушки на дейстейт се гасят когато е на предпазител.
От там изключваш пушката.
После натискаш спусъка и без да го пускаш включваш и не го пускаш докато не чуеш 6 бипкания пускаш спусъка и го натискаш един път, после загасяш и е на максимална мощност
 
Нагоре