Обяви от мрежата

zograffa

Редовен Потребител
Той наистина май не знаеше какво продава,на мен ми каза,че я продава защото била много слаба:D и се чудеше на големия интерес.Гледам,че е изтрил обявата и сега ако не е продадена най-вероятно ще има нова обява с нова цена:cool:.
 

nelsky

Редовен Потребител
Вероятно се е подвел по цените на така често споменавания в по-горните мнения търговец на дограма :) Иначе няма обяснение за цената, ако пушката е изправна.
 

Hidden

Редовен Потребител
E, нека се подвежда пък ние ще ги отърваваме от ненужните им пушки :-[;)
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
http://www.oragie.com/cz_air.htm
Съмнявам се някога да ги е имало на тези цени...моята от 96г. струва 31 640лв. днешни 310лв. и 64ст. .Това е няколко месеца преди да дойде краха....
 

nelsky

Редовен Потребител
Този може и дограмаджията да е. Гледам, че е регистриран Април 2018.
 

didarai

Редовен Потребител
http://www.oragie.com/cz_air.htm
Съмнявам се някога да ги е имало на тези цени...моята от 96г. струва 31 640лв. днешни 310лв. и 64ст. .Това е няколко месеца преди да дойде краха....
Имаше ги и то доста дълги години . Славия 630 180 лв . По същото време , комета 400 беше 350-370 лв .
По спомен годините 98-2006-8(примерно . Имам ги в списанията някъде ) .
След като цената на комета 400 е почти същата , лично аз не виждам на основата на кво отгоре , 8 джаулова пушка , с по-кофти спусък и вид , ще си вдига цената . Вуйчо ми (ловец) , тогава си купи чисто нова за 180 лв . Доста съм стрелял с нея . Да, на фона на евтините китайки е по-добра , но за мен не е нищо особено , та да я дебна стара , че и некви цифри да и броя , повече от колкото е била нова .
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
лед като цената на комета 400 е почти същата , лично аз не виждам на основата на кво отгоре , 8 джаулова пушка , с по-кофти спусък и вид , ще си вдига цената
Е значи е време "Лъчковците" да влязат в бизнеса с Комети :)!А иначе нямам никаква представа защо Славия 634 5,5мм 16дж. е по-скъпа от Комета Феникс 400 5,5мм 35дж. и то с по-добър спусък ???
 

Hidden

Редовен Потребител
"...има козметични проблеми лека ръжда по метала ..."
Лека! Да, само лека!
 

zograffa

Редовен Потребител
Значи я е купил най-обикновен търгаш.Налъгал е момчето,че е за сина му и много искал да я купи.
 

naskocy

Потребител
Артист. ..
 

Attachments

  • Screenshot_2018-05-08-00-10-05.png
    Screenshot_2018-05-08-00-10-05.png
    624.6 KB · Прегледи: 86
  • Screenshot_2018-05-08-00-10-18.png
    Screenshot_2018-05-08-00-10-18.png
    761.5 KB · Прегледи: 84
Нагоре