Обяви от мрежата

sevdaka80

Редовен Потребител
Не откривам хитреца и във Феѝсбук,може би да чете и да се гърчи от кеф.Тоя заслужава да го барнеш и да го питаш,това парче дограма познато ли ти е.
 

Nikola

Потребител
Ако имаш познат в еконт лесно можеш да му намериш данните. Или по номера на тел го привери в оператора пак при познат. Незаконно е ама понякога се налага
Взимаш му номера и отиваш в оператора. Казваш, че искаш да платиш сметката, но не си сигурен, дали е точно този номера и питащ дали е на еди си кое име. При което отговора много често е, не титулярът на този номер е еди си кой.
 

hunter_78

Редовен Потребител
То като знам и аз как си взех Суматрата от куриер без преглед и броих 1000 лв. направо настръхвам но колегата излезе точен мъж и всичко беше точно.То навремето и аз ядох сопата с една рам за компютър ама минах с 20лв. измамника ми прати стара платка от телефон опакована в картон без преглед и после ме блокира да немога да му пиша.Подадох сигнал към олх. но без реакция от тяхна страна.Явно трябва оплакване в кзп от сайта за бездействието им.Каквото копувате искайте преглед,когато продавам нещо винаги е с преглед за мое спокойствие че човека ще е доволен.Така правя за другите незнам.Няма да забогатея с 20 или 50лв. но ще спя спокойно.
 

naskocy

Потребител
Здравейте колеги да и аз изгорях(120ЛВ ) и веднага пуснах обява с цел да не изгорят и други като мен https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-slaviya-CID618-ID7qwrt.html
Надявам се някой да открие тъпото копеле , ако е нужно бих му пратил славията която получих от Лазар да му я сложи отзад! !!!
 

anibis

Редовен Потребител
Колеги за тоя измекярин Лазарчо е ясно,ама вие не се ли усетихте поне малко, че за 100лв в такова състояние от снимките на тоя, Славия 631 просто цената не е нормална. Този модел Славия в ТАКОВА СЪСТОЯНИЕ /говоря за снимките,там изглежда като нова/ под 250лв просто мисията е невъзможна.
Много съжалявам за вас колеги,на тоя Лазарчо,ще му дойде реда,ще има Видовден!
 
Последна промяна:

B7Safari

Новодошъл
Ами знам ли, все пак доста стари и слаби пушки. Предимства (поне за мен) - носталгия и прецизност. От друга страна във Вип-а има Метеор 1000 (нова, с гаранция и 3 пъти по-мощна за около 120 и няколко лева (вярно, трябва и доработка, но щом се налага (то и сегашното ми китайче, се наложи да го доработя, че иначе за нищо не ставаше...))), затова и ми се стори нормално. А версията на измамника беше, че били 3 пушки, останали от дядо му, бил ги донесъл от Чехия, почти като нови били, двете имали нарези за монтаж на оптика, а едната нямала. Пак повтарям - срам ме е , че му се вързах, а можело и да настоявам за преглед (поисках, но нямало отбелязан и не настоях), но и не съм предполагал, че има такива измекяри.
 
Последна промяна:

B7Safari

Новодошъл
Здравейте колеги да и аз изгорях(120ЛВ ) и веднага пуснах обява с цел да не изгорят и други като мен https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-slaviya-CID618-ID7qwrt.html
Надявам се някой да открие тъпото копеле , ако е нужно бих му пратил славията която получих от Лазар да му я сложи отзад! !!!
Колега, съжалявам, че и с теб (както и с другите измамени (вкл. и аз)), се е получило така. :(
В твоята товарителница данните на измамника същите ли са както и в моята ? (Данните от моята са на предната страница.)
 

naskocy

Потребител
Колега, съжалявам, че и с теб (както и с другите измамени (вкл. и аз)), се е получило така. :(
В твоята товарителница данните на измамника същите ли са както и в моята ? (Данните от моята са на предната страница.)
Абсолютно същите!!!
 

B7Safari

Новодошъл
Значи най-вероятно това са му истинските имена, за да може да си изтегля парите от продажбите...
 

lynx

Редовен Потребител
.........а иначе имената му според товарителницата в Еконт са: Лъчезар Янков Найденов, телефонният му номер е: 0876164065. В обявата пишеше, че е от Правец, но в товарителницата е пратил пратката от Ботевград, Изток (2144).
Добре де, като не може да го заловим и накажем не е ли по-добре да го изтормозим малко.
През нощта който се сети му върти на телефона(със скрит номер, разбира се) да го събуди и после затваря.
За тези които не знаят как става, пред номера се изписва #31# и после телефонния номер, накрая се натиска "набиране".
Тоест, изписваме #31#0876164065 и после набиране.

Може да му направим и регистрация в някой подходящ сайт за гейове или други гниди и да му публикуваме телефона, да го тормозят и от там.
 

Ivory

Потребител
Ако си е взел номер само за измами няма как да го притесните.Например от Боб ако си вземе ще му излезе по малко от 10 лв. стартовия пакет.
 

hunter_78

Редовен Потребител
Повечето телефони имат и вграден филтър на номера и могат да блокират непознати номера,поне при мен е така дава че абоната разговаря без да даде сигнал за входящо повикване.Звънят само записани номера от контакти..
 

nikolela

Потребител
Купих си газова пружина и я пратих по Еконт на Гадняра.
Дадох имената и тел. на служителката и името му излезе в системата.
Пратете му пратка по същия начин, но в последния момент си променете решението и го пратете до адрес. Служителката ще ви го издиктува от системата в случай, че го е променил. На вас ви остава да кажете - Да същият е адреса и да си платите 4лв в едната посока. Може да му пратите дърво и да получите адреса му по лична карта. :winner:
Лъчезар Янков Найденов, телефонният му номер е: 0876164065.
но в товарителницата е пратил пратката от Ботевград, Изток (2144).
 

SGS

Редовен Потребител
Повечето телефони имат и вграден филтър на номера и могат да блокират непознати номера,поне при мен е така дава че абоната разговаря без да даде сигнал за входящо повикване.Звънят само записани номера от контакти..
Да, но ако блокира всички непознати няма да могат да му звънят и нови хора които да излъже.
 

Dominus

Редовен Потребител
Леле майко. Тоя бая народ е изгорил.
Обърнете се към полицията, кой където и да живее. Има такава персона (Лъчезар Янков Найденов от Богевград), но си има ред и начини и нищо повече не мога да ви дам. Опишете си в жалба цялата кореспонденция. Лошото е че ви е метнал яко с липсата на опция преглед. Върви доказвай какво е имало вътре, освен ако някой не се е светнал да прави видео с разпечатване на пакета.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Да де,а ма няма престъпление...изпратил е това,което пише...преди време му писах,че тръгвам към него и ще взема поне едната на място.....нямаше отговор!
 

Dominus

Редовен Потребител
Престъпление си има (измама)и се доказва с факти, кореспонденция и т.н. Освен ако не си се съгласил да купиш парче от дограма. Моят телефон например записва автоматично всички разговори.
 

lynx

Редовен Потребител
Имаше някакви вратички в закона, ако откраднатото е под 3 минимални работни заплати не се образуваше преписка поради "маловажност".
Не съм юрист и не съм запознат с подробности, лошото е че хайдуците са добре запознати с хватките и вратичките в закона.
Винаги се измъкват по-сухи от водата, за тях правосъдието е врата в полето :wall:
 
Нагоре