Общи дискусии

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Айде честито :cheers: Ама името ви просто кърти ;) ;) но не ми се връзва със съкращението последната дума :D
Желая ви само успехи, и нови членове :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Клуба е отворен за членове (любители на бенчреста).Не се срамувайте от името ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Честито! :cheers: Ама защо е това име?! ??? Ако ми е близка някаква спортна стрелба с ВО, то това е точно бенч реста. И какво означава "клуб", ще бъде ли регистриран като другите в съда, или ще е на принципа на свобдно и неформално членство?
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Добре де аз като стрелям бенчрест и не живея на село как да стана член? То като се замисля дали члена е селски или градски все една и съща работа върши - гледа да нацели някоя десятка. ;) ;) ;).
Ами а честито братя по оръжие.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ето какво се получава когато се стреля много и на студено.Това по цевта не е "прах" а скреж.Не бях аз.Има и други луди в групата. ;)
И по бутилката имаше но докато се натуткаме да снимаме падна.Да си признае "инквизитора" на пушката :D
 

Attachments

  • IMG_0815.JPG
    IMG_0815.JPG
    443.9 KB · Прегледи: 368
  • IMG_0811.JPG
    IMG_0811.JPG
    192.5 KB · Прегледи: 320

ininia

Потребител
ФТКС
Ама наистина сте луди!Жал ми е за хубавата пушка - защо я мъчите толкова? Ми почакайте до утре около обед. ;) :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
ininia написа:
Ама наистина сте луди!Жал ми е за хубавата пушка - защо я мъчите толкова? Ми почакайте до утре около обед. ;) :cheers:
Ами ние тогава почнахме ,но пак продължихме на "фарове" ;)
 

vanko

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Това по цевта не е "прах" а скреж.Не бях аз.Има и други луди в групата. ;)
И по бутилката имаше

Не бях виждал подобно изстъпление :eek: ??? Това може да се случи или в Сибир или в Росен ;)
 

petkof

Редовен Потребител
vanko написа:
njatanasow написа:
Това по цевта не е "прах" а скреж.Не бях аз.Има и други луди в групата. ;)
И по бутилката имаше

Не бях виждал подобно изстъпление :eek: ??? Това може да се случи или в Сибир или в Росен ;)
Що да не може?Макса редовно посред лято си "цеди" модерите и тече вода от външната страна на цевите! :crazy:
 

Milen

Потребител
Ники,
Добре, че не пусна оная снимка с буцата лед! Какво тогава щяха да си помислят хората за нас?! :cheers:
 

Milen

Потребител
То това, че замръзва определено не пречи на стрелбата! Единствен недостатък е, че като хване буца лед цевта леееко провисва и ми измества групите.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Е може да измолим съдиите да разрешат духалка като аксесоар на масата. Ако не разрешат ще трябва да се измисли рест с отопление... ;)
 

staif

Редовен Потребител
Milen написа:
То това, че замръзва определено не пречи на стрелбата! Единствен недостатък е, че като хване буца лед цевта леееко провисва и ми измества групите.

мериш с шублера буцата и прайш дота нагоре.. :cheers: ;)
 
Нагоре