Общи дискусии

piperov_pipi

Потребител
Не се правете на отворковци, стрелбището на групата е едно и да целунете ръка на Бате ви Ники, защото ако не е той щяхте да мръзнете по къра...
ЧЕСТИТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН... :cheers:... :bravo:... :cheers:...
 

vanko

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
Не се правете на отворковци, стрелбището на групата е едно и да целунете ръка на Бате ви Ники, защото ако не е той щяхте да мръзнете по къра...
ЧЕСТИТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН... :cheers:... :bravo:... :cheers:...

Ееех как не бях малко по на близко :wall:
 

FreeMan

Редовен Потребител
vanko написа:
piperov_pipi написа:
Не се правете на отворковци, стрелбището на групата е едно и да целунете ръка на Бате ви Ники, защото ако не е той щяхте да мръзнете по къра...

Ееех как не бях малко по на близко :wall:

Знам за колега който смята да емигрира към Бургас - сигурно има връзка с условията на денонощни стрелби в другарска обстановка. ;)
 

vanko

Редовен Потребител
FreeMan написа:
vanko написа:
piperov_pipi написа:
Не се правете на отворковци, стрелбището на групата е едно и да целунете ръка на Бате ви Ники, защото ако не е той щяхте да мръзнете по къра...

Ееех как не бях малко по на близко :wall:

Знам за колега който смята да емигрира към Бургас - сигурно има връзка с условията на денонощни стрелби в другарска обстановка. ;)


FreeMan, ти не знам дали си бил на стрелбището в Росен,но аз съм ходил стреляли сме и сме си изкарвали повече от приятно,в другарска обстановка ;)
 

piperov_pipi

Потребител
Дълбок поклон на 60 годишните неостаряващи с младежки дух "СЕЛЯЦИ"
... :worship:...

Ванко, наборе, не си казал не си дошъл... :cheers:...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
vanko написа:
FreeMan, ти не знам дали си бил на стрелбището в Росен,но аз съм ходил стреляли сме и сме си изкарвали повече от приятно,в другарска обстановка ;)

То май няма колега дето да не е бил гост на Ники. Жив и здрав да е, както и цялата група "Селяци". Дано има повече хора като вас дето правят повече отколкото говорят. :cheers: :cheers:
 

vanko

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
Дълбок поклон на 60 годишните неостаряващи с младежки дух "СЕЛЯЦИ"
... :worship:...

Ванко, наборе, не си казал не си дошъл... :cheers:...

Младежкия дух не съм го губил никога Данчо! Следващия път като дойда ще донеса да почерпя с прочутата Поповска малинова ракия, нооо при едно условие,ще ме научиш да стрелям като теб и Атанасов :-[ ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Малко снимки от днешната среща на "Селяците"
 

Attachments

  • IMG_0818.JPG
    IMG_0818.JPG
    582 KB · Прегледи: 170
  • IMG_0822.JPG
    IMG_0822.JPG
    652.5 KB · Прегледи: 159
  • IMG_0825.JPG
    IMG_0825.JPG
    669.3 KB · Прегледи: 156
  • IMG_0828.JPG
    IMG_0828.JPG
    521.8 KB · Прегледи: 157
  • IMG_0830.JPG
    IMG_0830.JPG
    499.8 KB · Прегледи: 156
  • IMG_0833.JPG
    IMG_0833.JPG
    487.3 KB · Прегледи: 154
  • IMG_0835.JPG
    IMG_0835.JPG
    777.7 KB · Прегледи: 161
  • IMG_0836.JPG
    IMG_0836.JPG
    332.8 KB · Прегледи: 146
  • IMG_0826.JPG
    IMG_0826.JPG
    647.9 KB · Прегледи: 161

vanko

Редовен Потребител
Тъй кат гледам с тез дебели мезета и вина не сте погледнали сериозно на стрелбата.Голям мохабет е паднало,бая сте се укокорили ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
vanko написа:
Тъй кат гледам с тез дебели мезета и вина не сте погледнали сериозно на стрелбата.Голям мохабет е паднало,бая сте се укокорили ;)
Ааа Ванко не си прав,то яденето и пиенето са си постоянно.Стрелбата си беше на ниво ;) :cheers:
Любо,ти си с млада булка,я и обръщай повече време ,че ще почне да се сърди. :)
 

lubo

Редовен Потребител
Сюнетчията май е посетил ТОЗ-а,стопанина му изглежда доволен ;) Това е последствие от виното или от мишената ???
 

vanko

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Ааа Ванко не си прав,то яденето и пиенето са си постоянно.Стрелбата си беше на ниво ;) :cheers:

Не видях снимка на мишенка бе Ники,затова си помислих така :) А инак не се и съмнявам че софрата и стрелбите са на ниво :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ники, гледам че сте се записали само във Римфайър. Що не взехте и въздухарките ?
 

njatanasow

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
Ники, гледам че сте се записали само във Римфайър. Що не взехте и въздухарките ?
Защото ще ще да стане много дълго състезание за нас,а от колегите никой не изяви желание ;) :cheers:
 
Нагоре