ОПТИКИ, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

Дискусия в 'Оптики' започната от scandalo, 6 Октомври 2008.

1. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    981
    от:
    Варна
    Колеги, попаднах на интересна оферта:
    https://www.atneu.com/x-sight4k-pro-day-night-rifle-scope-3-14x
    Двете версии на ATN X-Sight 4K с подарък далекомера към тях.
    Сега, цената ми е ясно колко е абсурдна спрямо цената в САЩ, всички си знаем какви са причините...
    Обадих се на посочения телефон за Бг, в Пловдив е, потвърдиха ми, казаха ми, че имат някаква база и сервиз, където даже сглобявали термалните модели.
    Някой закупувал ли е от тях, впечатления, да не се окаже някоя измама? Много беше отзивчива дамата по телефона, даже предложи наложен платеж с преглед и тест, но все пак ми се иска да се допитам до опита ви, макар че прицелът е за приятел.

2. LogiBG

LogiBG Потребител

Публикации:
    77
    от:
    Sofia
    Колеги имам питане между тези две оптики коя да избера спрял съм се на hawke ама ми е интересно дали да не пробвам конуса.Имам познат със сходен модел и държи за сега и не е никак лоша но ще се радвам да чуя второ мнение.
    https://www.pushka.eu/product/Оптика_KONUSPRO--550-3--9x40-ILLUMINATED-N7276-с-подцветка
    Или
    https://www.pushka.eu/product/Оптика_HAWKE-Vantage-3--9x40-HD-MIL-DOT

3. Toto Rino

Toto Rino Редовен Потребител

Публикации:
    135
    от:
    София
    Здравей колега,
    Горещо ти препоръчвам Конус-про пред Хоук. От личен опит го споделям, тъй като съм имал и двете. Наскоро отново си купих от ямболския магазин конус 6-24х44 АО, 179лв. ми излезе с доставката по Спиди. Много здрава и добра оптика, струва си всяка стотинка, а и до колко знам конуса се прави все още в САЩ. За Хоук не съм много сигурен, къде се произвежда в момента, Англия, Китай и т.н..., но това не ги прави по-лоши, все пак е Хоук, също доказана марка.
    Пожелавам ти успех в решението!

hunter_78 and LogiBG like this.
  4. pellet

pellet Редовен Потребител

Публикации:
    223
    от:
    Варна
    Колеги, имам молба относно няколко размера. Моля, който има възможност, да ми свали показаните три размера на горната лястовича опашка на повдигащи блокчета ( повдигачи ) на BKL. Прилагам 2 картинки за ориентир. Нека размерите да са измерени с шублер, точност 0.1 мм.
    Благодаря предварително!

bkl dim.jpg bkl-167-universal-riser-block-2pcs-9-11mm.jpg

5. gary m

gary m Редовен Потребител

Публикации:
    536
    от:
    Кнежа, the north west frontier!
  6. pellet

pellet Редовен Потребител

Публикации:
    223
    от:
    Варна
    Благодаря, Гари!
    :cheers:

gary m харесва това.
  7. mario321

mario321 Потребител

Публикации:
    108
    от:
    Гр.Пещера
    Колеги според вас в средния клас,коя оптика е с най бистър и чист образ, с най малко размазване и магливост в големите увеличения като например 24х

1. Konuspro 6-24x50
    2. Nikko stirling 6-24x50
    3. Hawke 6-24x50
    4. Leapers 6-24x50

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена