ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

fishermaniac

Потребител
На въздух.Цевта е от китайка и явно иска високи скорости,така стреля превъзходно.Кога ще е следващото HFT без ограничения?
 

lynx

Редовен Потребител
fishermaniac написа:
Кога ще е следващото HFT без ограничения?

Провери дали броя на изстрелите ще ти е достатъчен, за да минеш цялото трасе без да помпиш.
С тази мощност и разход май ще е трудна задачата ???
 

lynx

Редовен Потребител
Докарай ги поне до 30, иначе ще е сложно за състезание :crazy:
Последният ХФТ в Русе е бил с 28 мишени, сега го проверих за сигурност.
 

aandreev

Потребител
Колеги, оптика Walther ft8-32x56 мислите ли че е добра за ФТ? Спецификации в сайта им...

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 4030X using Tapatalk
 

lynx

Редовен Потребител
Имал съм възможност да позяпам през такъв китайски "Валтер", много е зле за ФТ.
Един обикновен ЗОС ще е по-подходящ според мен и ще мери по-добре метрите.
 

niki 67

Потребител
Здравейте, колеги. Понеже ми се намира чист графит, да попитам подходящ ли е да се използва вместо смазка? Четох из темите, че Митака 101 ползва за смазване графитна грес за цилиндъра и буталото, която след като изгори смазката оставал графита. Та добре ли ще е след разконсервиране на пушлето да нафукам насекъде с графит? Излишното само ще си падне. Добре ли ще е да овалвам проектилите в графит? Ще се отрази ли нещо на цевта? :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте! Искам да попитам, някой знае ли как да сваля предната леща на нова китайска оптика Леополд мк4. Разглобявал съм до сега няколко оптики, и на всички до сега...предният пръстен е бил с две срещуположни каналчета за специален ключ (аз ползвам шублер). На тази оптика, този пръстен който пристяга предната леща е гладък и няма такива каналчета. Как да го развия, има няколко прашинки останали за спомен от китайците... който ме дразнят...виждам ги че са от вътрешната страна на лещата...но не мога да я сваля :eek: Не пречат на работата на оптиката, но ме дразнят :wall:
 

dberov

Редовен Потребител
Тия Украинци ме хвърлиха в тъч. Вчера Миро/anibis ми прати ей тая оптиката която поствам тук. Скалата възбуди интереса ми но показателите са някакви стандарти дето не съм виждал до сега , иначе по форумите я хвалят... Според мен тя е като на Яшо ЗОС-овете правена по поръчка и се продава само на местния пазар, цената в лева излиза 228лв спрамо Украинската гривна.

http://airgun.org.ru/forum/download/file.php?id=316739&sid=12026060fceb1b0637a48e567c3b17e4&mode=view

http://www.guns.ua/optika_23/priczel-opticheskij-maksnipe-7-23x50sfe.html
 

Propar

Потребител
Здравейте ! От скоро тегля HD от замунда . Основно са 720p /4.40GB/ или 1080p /9,40GB/ , но последно срещам и 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 5.1 които са по 22-24GB и се водят Златен Торент . Каква е разликата от предните два формата ?

Благодаря Ви предварително :yes:.
 

lynx

Редовен Потребител
Многоканалният, висококачествен звук е разликата.
Ако техниката ти е с подходящите възможности, ще можеш да се възползуваш от тази екстра.
 

Propar

Потребител
lynx написа:
Многоканалният, висококачествен звук е разликата.
Ако техниката ти е с подходящите възможности, ще можеш да се възползуваш от тази екстра.


Не съм много съгласен , че заради висококачествен звук ще стане златен торент и ще се увеличи с 12 - 14 GB само от един звук , ама може и да си прав :rolleyes:.
 

Plamenf26

Потребител
Торентът е златен, защото иначе никой няма да го свали. Много е голям и системата за коефициент на тракера не отчита трафика, докато го сваляш, отчита само когато ъплоудваш.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Приятелю :cheers: първите варианти които си дал за пример са рипнати версии. това което е над 20гига е пълната версия на блурей диска. С многоезичен пакет и т.н. Ще ти трябва и специален плеар за да си го пуснеш. Има блурей и по 49-55 гига. Например "Матрицата".
 
Нагоре