ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

didarai

Редовен Потребител
Това със сигурност е временно решение.Само и само да се покаже нещото по време на изложението и че се работи (и е почти готово) по него.Комета винаги са имали красиви приклади.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
sevdaka80 написа:
Каква е дължината на Weihrauch СМ. съответно цена.

Външен диаметър 30мм
Дължина 195 мм
Тегло 115 грама
Иначе и аз се интересувам ...по скоро от къде да се сдобия с такъв Вайрух или с Хоган в момента.
Не знам холандеца дали праща СМ до БГ
http://www.db-schietsport.nl/

П.П. Ако някой знае от къде да ми прати ЛС
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
dberov написа:

БАР не пращат СМ по пощата - искат лично да ги закупиш (аз дори имам адрес на PayPal в Лондон за получаване на пратки там, но дори за UK не пращат по пощата)
It can only be delivered to a Registered Firearms Dealer.
Please Note - if you are in the UK and order this product online for home delivery we cannot process your order
You can purchase the product in person in our shop - VISIT US!
 

anibis

Редовен Потребител
Вайски СМ съм имал,но Decimeater-а е една идея по тих,на пушки около 50дж.Но като се пипне както го е направил Злати-Свириепия става и за много по мощни въздухарки! :yes:
http://picbg.net/u/50501/53147/669530.jpg
На снимката се вижда какво е правил Злати,между алуминиевата втулка е сложил много финна мрежа,за да не изхвърли ватата от по големите джанки.
пс.Не съм сигурен защо е по тих когато карантията е една и съща като на Вайския,може би вътре обема е с малко по голям диаметър,и от там по доброто глушене. ???
 

anibis

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Злати вече нема такъво глухарче ,защото е в мен вече. :crazy:
Да Оги наистина Decimeater-а както го е баранал Злати е станал един път,аз съм виждал на Макса Злати му го е туниговал :confused: и с Теобена на 65дж върши страхотии! :D
Направи едно ревю с моя Вайския и с на Злати Хоган-а наистина кой е по тихия :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Веднага ще ти кажа.
Хогана е малко по-тих , но при високите джанки ренджи е и по-точен с него отколкото с вайха.
 

mobilen

Редовен Потребител
Здравейте!Някой може ли да ми каже какво е максималното налягане с което може да се зарежда QB 78?
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ако не се лъжа тази е СО2 , а со-то работи на 58-60 бара.Те на толкова трябва да нагласиш редуктора ако ще я правиш на въздух.
 

dberov

Редовен Потребител
Колега ме помоли да попитам някой знае ли какъв е Бойния Коефициент на JSB за 25-ти калибър. :cheers:
 

lubo81

Новодошъл
ivodoc написа:
Всеки може инцидентно да се окаже в ситуация да поиска съвет относно възникнал проблем
Тук да поставяме въпроси, които нямат нужда от пускане на тема специално за тях, поради бързото им изчерпване.
zdraveite ot skoro si zakupix vazdushen pistolet Smithan & Wesson mp40 postreliax dosta i zapochna da izpiska vazdux pomognete molia i blagodaria
 

anibis

Редовен Потребител
lubo81 написа:
ivodoc написа:
Всеки може инцидентно да се окаже в ситуация да поиска съвет относно възникнал проблем
Тук да поставяме въпроси, които нямат нужда от пускане на тема специално за тях, поради бързото им изчерпване.
zdraveite ot skoro si zakupix vazdushen pistolet Smithan & Wesson mp40 postreliax dosta i zapochna da izpiska vazdux pomognete molia i blagodaria
Така,колега не е прието в форума да се пише на маймуница,имай го това в предвид!
Ако покажеш снимки,да се види самата карантия,ще ти помогнем,предполагам че е от някое О/ пръстенче на клапана. :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
На изложението има доста оптики , има Никони на добра цена . Няма оптики с скала в първа фокална .
Само при вносителя на ЛОР има един ВЕКТОР 10-40х60 - страхотна скала с чертички в първа фокална , гледа мн.добре . Ударена е , има външен дефект , но всичко работи . И цената е само 200 лв . Ако беше примерно 3-12х , 4-16х я отнасях веднага .
 
Нагоре