ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

sevdaka80

Редовен Потребител
Само се чудя дали да оставя преградата която спира заглушаващите детаили отпред,и също да намаля и неиния отвор. ???
 

sts1969

Редовен Потребител
sevdaka80 написа:
Само се чудя дали да оставя преградата която спира заглушаващите детаили отпред,и също да намаля и неиния отвор. ???

Достатъчно е вътрешните да са с малък отвор.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Отговор #2195 При мен отворите които дефузират са с фи 7,07мм.мисля да намаля и отворите на другите тапи с по една втулка.
 

apapazov

Редовен Потребител
Някой може ли да ми каже разликата м/у R6 , R19 и другите му там разни мил дот скали.
 

krasiml

Потребител
apapazov написа:
Някой може ли да ми каже разликата м/у R6 , R19 и другите му там разни мил дот скали.

Според мен , разлика има само в осветяването на скалата .
 

Attachments

  • xindecn$811142946.jpg
    xindecn$811142946.jpg
    70.6 KB · Прегледи: 138

didarai

Редовен Потребител
Не е за мен , питам като "услуга" , но тъй като се спомена таблет.Може би 800 до 1200 по нещо си . :rolleyes:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако търсиш хубава навигация има една в zamunda.net казва се NAVIGON малко е нелегална и не става за всички устроиства но е много хубава и точна.Иначе безплатна има в андроид магазина Sygic нея също съм я ползвал и съм доволен.Ако решиш да инсталираш тази от замунда трябва да включиш опцията да инаталира от неизвестни източници.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

dberov

Редовен Потребител
Че кой софтуер е легален в БГ ;)
Изпробвал съм всички навигации когато живеех във Варна но най точни и леко работещи са Sygic, Navigon и iGO
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз ползвам "аз отивам" и съм доволен от нея. Имам карти за цяла европа.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
didarai написа:
Някакъв читав и изпробван free GPS за download за андроид ?

Ако андроида е 4.0.4 Garmin, ако е по-нова версия IGO. И двете ги ползвам. Гармин имат най-добрите карти за БГ. Иго – шаренийка ама и тя бива.

П.П. Нито една, нито другата ще я намериш в Гугъл магазина ;)
 

mitaka101

Потребител
Влизаш в андроид форума малко четене и си ти !!!
+1
Аз бях на Иго примо /по-различно е от Иго/, но поради проблеми с обновяване на картите минах на Сиджик. Имам карти на цяла Европа и близък изток. Игото е с по-красиви карти, но и Сиджика върши перфектна работа. И предпочитам да си свалям софтуера от Пайрът бай - там нещата винаги работят, за разлика от андроид.бг например.
 

didarai

Редовен Потребител
Благодаря на всички за отговорите!
Дадох насоките на човека.Ако не се оправи сам , имам :joker: "обади се на приятел" за "бърза помощ".
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Струва ли си за начинаещ.
Nikko Stirling Nighteater 10-50x60 AG IR
Мога да я взема за 440 лева с кутията и пълния комплект, капачетата и сенника.
Без грам опит съм и смятам да пробвам ФТ този сезон :)
 

anibis

Редовен Потребител
Имал съм Nikko Stirling TargetMaster 10-50x60 IR и за парите които го взех бях доволен от самата оптика.
Мое мнение, първо си вземи един Зос 10-40х60 стреляй малко с нея, и после си вземи по хубава оптика от Nikko Stirling Nighteater 10-50x60 AG IR
Това Нико не е от скъпите хубави модели, които са Nikko Stirling Diamond 10-50x60 :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
anibis написа:
Имал съм Nikko Stirling TargetMaster 10-50x60 IR и за парите които го взех бях доволен от самата оптика.
Мое мнение, първо си вземи един Зос 10-40х60 стреляй малко с нея, и после си вземи по хубава оптика от Nikko Stirling Nighteater 10-50x60 AG IR
Това Нико не е от скъпите хубави модели, които са Nikko Stirling Diamond 10-50x60 :cheers:
Напълно съм съгласен ;)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
anibis написа:
Имал съм Nikko Stirling TargetMaster 10-50x60 IR и за парите които го взех бях доволен от самата оптика.
Мое мнение, първо си вземи един Зос 10-40х60 стреляй малко с нея, и после си вземи по хубава оптика от Nikko Stirling Nighteater 10-50x60 AG IR
Това Нико не е от скъпите хубави модели, които са Nikko Stirling Diamond 10-50x60 :cheers:

Aз вече пробвах с ZOS 10-40х60 (да изморява ми очите , а аз съм и с очила, но това след час стрелба ..и като цяло съм доволен от ЗОС ) .......и сега малко май избързах и цъкнах натдаването в ебай - та оптиката вече е моя. Все пак ще я слагам на пружинка TX200 - 15 джаула и затова не исках по скъпа оптика, за Крикета съм приготвил MTC Genesis 5-20х50. Сега мисля да си взема едно 16 джаула ПЦП и за него вече ще мисля по добър модел оптика - Фалкон T50 може би или Голямото Нико от това което прочетох за ФТ оптиките (за Sightron май не съм дорасъл)
 
Нагоре