ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

Dominus

Редовен Потребител
Ще пускам на порции че и аз да имам време за игра ;)
 

Attachments

  • _DSC0122.JPG
    _DSC0122.JPG
    1.2 MB · Прегледи: 197
  • _DSC0123.JPG
    _DSC0123.JPG
    666.6 KB · Прегледи: 158

Dominus

Редовен Потребител
peko написа:
Ха Честито! Вече ще те виждаме ухилен ;), а не посърнал. И само десетки с нея! Пушката е ОК, оптиката 2 пъти повече - повече извинения - ниццццц. :cheers:
ПП. Пусни снимчици, па и на кръста.

Снимането през оптиката се оказа голем Х.. :D
Апарата не иска изобщо да фокусира и се наложи колкото мога аз да го направя, но въпреки всичко се замазват.
Който иска ще я види на живо. Иначе какво да кажа? Още не съм я монтирал. Тумблерите са уникални. Твърдо и прецизно движение с мек звук. Фокуса и вариатора се движат доста трудно. Бих казал че надмина очакванията ми.
 

Attachments

  • _DSC0144.JPG
    _DSC0144.JPG
    98.3 KB · Прегледи: 182

Dominus

Редовен Потребител
Благодарско на всички. На 90м. точката не може да изпълни отвора на пружината на щипка за пране, а на 50 няма никакви грижи. Днес сефте погледнах на 2600м ;)
След обяд ще бъде сефтосана.
 

Dominus

Редовен Потребител
TeXHo написа:
Павка, като имаш възможност, метни красавицата на кантара.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Вчера я монтирах да го е, но бъди сигурен че декларираните от производитела 30,10 унции отговарят на истината.
Мога да я изтегля с монтажите барабар.
 

MRenur

Новодошъл
Да ми предложите пушка с ГП+оптика като за начинаещ (първа пушка) до 250 лв?
За стрелба по мишени,с точност до 40 метра са презадоволителни

Мерси
 

lynx

Редовен Потребител
Най-евтината оптика е 50 кинта.
Най-евтината ГП с монтаж е 100 кинта.
За пушка остават 100 лева.
Няма да ти стигнат парите, опитай пак след Коледа, като събереш от сурвакане още някой лев.
 

didarai

Редовен Потребител
Тва е възможно само ако говорим за секънд хенд покупка и то с късмет . За нова ...най-ефтиния хасан (170 лв) + гп за 80 лв и .... 70-80 лв. оптика и без да имаш големи претенции .

Пп
Гп-то не е задължително за старта , може и на по-късен етап да се вземе . Ся и е студено , събирай денги!
 

lynx

Редовен Потребител
За пушка+ГП+оптика и всичко да работи, ще падне чакане да излезне комплект за 250 лева.
Може да се дебне по отделно за евтина работеща пушка с ГП и после ако остане някой лев, да се ослушва за оптика.
Зависи какви пари ще останат след покупката на пушката.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте колеги можели да ми кажете как да прострелвам оптиката.Пушката е флоебрака CZ452 оптиката е гамо-3-9x40.
 
A

Anonymous

Гост
Тука на тази снимка да ли съм отбелязал вярно хоризонтала и вертикала на оптиката ?
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    382.5 KB · Прегледи: 96

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Мдаааа...
Значи където си писал вертикал има стрелка и пише "UP" :cheers:

Съответно трябва така да я монтираш и на пушката.
"UP" да сочи нагоре.
 
A

Anonymous

Гост
Мерси за отговора колега и ако искам да местя на дясно или на ляво на вертикал ако въртя обрано на часовниковата стрелка на дясно ли отива? :cheers:
 
Нагоре