ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

A

Anonymous

Гост
трантир
Ами това е . Дано да свърши работа. Благодаря за инфото за качване на тия файлове. Просто в момента ми е напрегнато и нямам много време да чета.
 

Attachments

  • trantir - парола- генериране код за имо рено.exe
    29.6 KB · Прегледи: 30
  • trantir - парола- генериране код за имо рено.exe
    29.6 KB · Прегледи: 26
A

Anonymous

Гост
Здравейте,

къде мога да напълня 3л бутилка на 300 бара с въздух около Разград(Русе, Шумен) ?
Бутилката е на година, зареждана главно в Аквалунг.

Благодаря предварително!
 

dberov

Редовен Потребител
Някой от Русе трябва да ти отговори точно, аз само зная че там има.


Искам и аз да попитам, поставяне на депийнгър на редукторна пушка може ли да попречи на нормалната работа на редуктора.
 

dilom08

Редовен Потребител
няма да попречи, но и резултат от него няма да има. Редуктора върши същата работа и доста по-добре от депингера.
 

dberov

Редовен Потребител
Когато минах от въздух на метан трябваше да отпусна приблизително 10мм пружината на ударника за да стрелям с нормална скорост обаче сега има откат, как да махна тоя откат, не значи ли това че има преразход и ако да, какво е правилното решение, да натегна пружината на БК или да сложа друга пружина на ударника или друга идея....
 

big_dragon

Редовен Потребител
Търговското название е: Пенополиетилен или пенонайлон...
Например тук
От този материал, но по-фино разпенен и по-тънък, е подложката за ламиниран паркет.

Ако е на топчета или дреб, това е най-подходящият материал за пълнене на ФТ-възглавници.
Във вида който ти го показваш, аз имам парче с размерите на задника ми и дебелина 5см, което го ползвам за сядане при ФТ.

Успех в търсенето!
 

dberov

Редовен Потребител
Аз вчера намерих където продават ламинат но с дебелина 3мм и казаха че по дебело са нямали никога. Благодаря за информацията, търговското название ще ми помогне да го открия.

:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
В Пловдив съм купувал на 10 мм от , има и по-дебели , ама не винаги.
 

dberov

Редовен Потребител
Точно 10мм са ми нужни като дебелина за страниците на чантата, в препратката на big_dragon Индийските имат всякакви размери но нямат цена, изглежда търгуват на едро. Все от някъде ще изскочи заека, който търси - намира.
 

big_dragon

Редовен Потребител
dberov написа:
Аз вчера намерих където продават ламинат но с дебелина 3мм и казаха че по дебело са нямали никога. Благодаря за информацията, търговското название ще ми помогне да го открия.

:cheers:
Пролетта купих подложка на 5мм. то Баумакс, на два ката стават 10мм...
 

sts1969

Редовен Потребител
За моят калъф намерих в моят град (Провадия) в един магазин за бой, стройтелни материали и техника, струваше под лев за метър с дебелина 10мм.
 

Propar

Потребител
big_dragon написа:
dberov написа:
Аз вчера намерих където продават ламинат но с дебелина 3мм и казаха че по дебело са нямали никога. Благодаря за информацията, търговското название ще ми помогне да го открия.

:cheers:
Пролетта купих подложка на 5мм. то Баумакс, на два ката стават 10мм...

И в Практикер има подложка на 5мм. дори и 3мм.
 

dberov

Редовен Потребител
Днес намерих само в Практикер, 3мм и 5мм по 2 лв метъра но ми трябва минимум 10мм дори се замислям и за 20мм защото материала оляга с времето та мисля да направя в калъфа джобове в които да се слагат и да могат да се подменят при изтъняване или деформация при тумблерите на оптиката. Ако не намеря такава дебелина ще се принудя да слагам по няколко ката.
 

fishermaniac

Потребител
Колега,защо не пробваш с дунапрен,има всякакви дебелини,Също са различни по мекота,имат си някаква класификация и милсля,че ще стане супер.Намери някоя по голяма фирма която продава матраци ,взимаш си,облицоваш и си готов.
 

Карлсон

Потребител
Мите, виж за такава вложка за калъфа си в сайтовете за къмпинг, палатки и др. Продават такива рогозки, има бая дебели и са пак от някаква синтетика... Има размери метър на два, два на два, ще си го изрежеш по размерите на калъфа и си готов... :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Добра идея, сетих се също и за подложките за фитнес и там ще разгледам че в понеделник ще се шие.
 
Нагоре