Недоволни или измамени

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Последното му влизане във форума в на 25 Март 2023.


Задай си въпроса в пловдивската група.
Няма начин някой от нея да не знае как да бъде открит.

 

llcoolj

Редовен Потребител

Gadnqra

Редовен Потребител
0878 916 789. Това е номерът му, на който съм го намирал. Не знам дали е актуален. Последно му звънях преди около година и половина, за да върне на колега, цилиндър от пушка, който му е бил даден за ремонт няколко месеца преди това.
 
Последна промяна:

Дончо Иванов

Редовен Потребител
0878 916 789. Това е номерът му, на който съм го намирал. Не знам дали е актуален. Последно му звънях преди около година и половина, за да върне на колега, цилиндър от пушка, който му е бил даден за ремонт няколко месеца преди това.
Този е номера.
 

Djack

Редовен Потребител

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Явно излиза че Анди е дребен мошенник. И в Ямбол имаме колега " запален " от Анди, не съм аз, колега от града. Не ми се разкарва до Пловдив, ама май ще взема да отскоча до там някой ден. Някой ако иска да го взема, попътно ми е ;)
 

llcoolj

Редовен Потребител
Явно излиза че Анди е дребен мошенник. И в Ямбол имаме колега " запален " от Анди, не съм аз, колега от града. Не ми се разкарва до Пловдив, ама май ще взема да отскоча до там някой ден. Някой ако иска да го взема, попътно ми е ;)
Потвърждавам за колегата от Ямбол. Беше ми звънял преди време за някаква част за ПЦП и ми сподели , че е имал подобна сага с Анди. Тогава му дадох съвет да напише за казуса си в нашия форум, но на колегата не му се занимаваше.
 
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
На някой, Анди е дължал бутилка .
На друг, пушка без приклад която му е дадена за ремонт/обслужване .
Анди,човече, самосезирай се и обясни какво и защо довежда до тези писания тук.
Ако Анди има приятели тук които четат тези писания, хора, бъдете полезни на човека, дайте му малко акъл и нека направи това което трябва да направи, а именно да поправи грешките си !!!
 

Slavi

Новодошъл
Аз го чаках 3 години за тунинг на walther dominator 1250 и си взех пушката с 300 зора. За 3 години една резба на цевта 6 резби по цевната кутия,един трансфер порт, минус една карбонова бутилка 360 сс,100 кинта и нерви и разправии.
 

Астрален

Редовен Потребител
излиза че Анди е дребен мошенник.
Не подценявайте таланта, колеги :) Пловдивският "майстор анди" както сам се нарича, е ужилил толкова много колеги, включително и моя милост, че е всичко друго, но не и "дребен" мошеник :)
За новодошлите колеги: разгледайте по-назад в темата, някъде в началото на 2018г., ще прочетете удивителните преживявания на голям брой стари колеги с този индивид! :)
 

Djack

Редовен Потребител
Е, такъв е българина в голямата си част, мазохист! Намирате ги и му правите трансфер порт с ф30
Новия трансферпорт трябва да се съобрази със сегашния! Да не се окаже, че с ф30 ще трябва да го намаляме!
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
0878 916 789. Това е номерът му, на който съм го намирал. Не знам дали е актуален. Последно му звънях преди около година и половина, за да върне на колега, цилиндър от пушка, който му е бил даден за ремонт няколко месеца преди това.
И успя ли да се свържеш Ники с него, и как протече разговора?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Свързах се. Заплаших го, че ако не върне резервоара, ще се раздуха случая. Изпрати го на момчето, след няколко дни. Естествено без да е поправен, или ремонтиран. Изпускаше въздух от зарядния клапан. След като го оправих, го изпратих на колегата. По принцип е страшен гьонсурат - и мен ме излъга за една пушка, че уж я запазва, а после я продаде на друг. Ставаше въпрос за един Daystate Wolverine 7,62. След това ми звънна, за тунинг на друга пушка и ми говореше, все едно всичко си е ок.
 
Последна промяна:
Нагоре