Недоволни или измамени

оги-пз

Редовен Потребител
Тъй като нямаме такава тема реших да пусна.
Нека тука всеки недоволен или измамен по интернет да каже тук ,за да няма и други прецакани хора.
Да започна аз с нещо което ми попадна.Не съм бил прецакан аз а жена ми , понеже тя има мания за отслабване и не слуша когато и говоря че иска спортуване, а не най разни добавки.

http://www.weeklyhealthalerts.com/bgm/1/
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12933
 

оги-пз

Редовен Потребител
Я тази тема не съм я виждал.
Ако сметнат модераторите да местят тази , ако искат да я оставят , няма да се сърда. :cheers:
 

Вячеслав

Потребител
Те жените преди ги караха да отслабват с акай бери ,сега и екстект от малини. :-\ Как не се намери някой да им обясни, че най-бързо се отслабва с повече секс и повечко глад. ;) ;)
 

petkof

Редовен Потребител
Вячеслав написа:
Те жените преди ги караха да отслабват с акай бери ,сега и екстект от малини. :-\ Как не се намери някой да им обясни, че най-бързо се отслабва с повече секс и повечко глад. ;) ;)
Точно така е! ;) И по-точно, толкова секс, че да не им остава време за ядене! :D ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Да верно, ама те булките носат на секс ама мъжете не могат им смогна кат им доде музата? :sex:
 

staif

Редовен Потребител
Качавайте ги винаги отгоре :D :sex: хем е разтоварващо за жената хем си гледаш новините ;)
 

mitaka101

Потребител
Сега се извинявам, че ще разваля шеговития тон, но заигравката с хранителни добавки за отслабване е опасна. Ето малко синтезирана и достоверна информация:
Хранителните добавки за отслабване, които работят са два вида:
-термогенетици;
-Л-Карнитин;
Първите се наричат и "фат-бърнъри" - те засилват разграждане на мазнините, като стимулират организма да поддържа по-висока температура и той за да я поддържа да използва мазнини за това. Л-Карнитина подпомага транспорта на мазнините за да изгорят. Той действа само при физическо натоварване и то аеробно. Тоест, ако лежиш и пиеш Л-Карнитин - няма да отслабнеш.
Всички добавки за горене на мазнини имат неприятния страничен ефект да вдигат кръвното на хора, склонни към това. Има смъртни случаи от високо кръвно в резултат на прием на добавки.
Никога не купувайте китайски и въобще азиатски хранителни добавки - има достатъчно смъртни случаи и в Бг. Американските добавки вече не са символ за качество - от няколко години производителя вече не е задължен да представи проби на FDA преди да пусне добавката на пазара и да чака одобрение, а направо си я пуска и в последствие може да бъде съден за некачествени добавки. Имам 6 страници списък на американски добавки, които са опасни за здравето - списъка ми е изпртен от Министерство на здравеопазването, мога да го препредам на всеки заинтересован.
Последния /за сега/ случай на пострадал от американски добавки е на бивш клиент на залата ми - решил да спада бързо, мотивиран от негов приятел - също клиент, купил си 3 вида бърнъри и ... получи Емболия.
Което е късмет - алтернативата е инфаркт и/или инсулт.
Комбинацията от бърнъри довела до супер разреждане на кръвта и парченце от кръвоизлив /синина/ му е запушило кръвоносен съд в белия дроб. В резултат - 1/3 от единия дроб е некрозирал, тоест умрял.
Пак казвам - късмет, само част от дроба, можеше да си замине човека.
Жените са склонни да експериментират и рискуват, само и само да не пролеят някоя капка пот - контролирайте ги! Обяснете им, че най-важното нещо, което определя баланса на мазнините е отношението прием/разход на калории. Тоест, ако приемат повече калории, отколкото изразходват - нормално е да дебелеят. А, ако искат да отслабват - нека се погрижат и за разхода на калории. Особено в светлината на идващите празници.
П.П. Нарочно не споменавам за ААС и Хормон на растежа - това са много ефикасни временни решения за отлабване, но и много вредни. Между другото, по статистика на СЗО 70% от ползващите стероиди в САЩ са девойки - за отслабване :)
 
A

Anonymous

Гост
засилват разграждане на мазнините, като стимулират организма да поддържа по-висока температура и той за да я поддържа да използва мазнини за това.
В добавка на това - отслабването с диета, противно на общото мнение, е по-ефективно през зимата, отколкото през лятото. През зимата организмът харчи повече енергия, за да поддържа температурата си.
 

rosento

Потребител
Здравейте ,аз съм крайно недоволен от сайта WWW.SHOP.ORAGIE.COM .....
Поръчах си оптика Липарс - 320лева от техния сайт ,зарадвах се ,че пристигна на другия ден.Отварям кутията и какво да видя ,по краищата на предната леща се беше получил един ореол .Пипнах с пръст и видях ,че цялата леща се марда с около милиметър във всички посоки.От това ми стана ясно ,че се е разхермитизирала.Това ,че лещата се мърда във всички посоки води до загуба на прострелката на оптиката когата я траспортирам.Това го останових ,когато не ми позволиха да върна оптиката.Обадих им се на същия ден ,когато я получих и продавача ме "насра" едно хубаво по телефона ,като се опитваше да ме убеждава ,че съм я изстървал ,че оптиката е чисто нова взета от щанда и че аз съм причинил механичната повреда.Аз тези пари ги писах на пясъка на плажа в Бургас !Не съм виждал такава тема във форума и сега реших ,че е крайно време да споделя :(
 

Вячеслав

Потребител
Аз тези смешни папагали от http://shop.oragie.com/ съм ги отсвирил много отдавна. Преди години си поръчах едно мачете и ми изпратиха съвсем друго предвид,че говорихме и по телефона за каталожния номер на продукта и попълних бланка ,която изпратих по електронен път. Не ми се занимаваше защото пак ми вършеше работа,но беше некоректно. Втори път преди време купих газов пистолет,който пристигна с подбито и леко изкривено петле (ударник ).
Явно имат порочната практика да си продават дефектната стока по електронен път и после с цялата си наглост да ти обясняват колко си невеж,непохватен и как ти си си изпуснал стоката неволно и т.н. За мен те са некоректна търговия. Не се е случило кой знае какво ,но е неприятно.
 

angelmr

Редовен Потребител
mitaka101 написа:
Сега се извинявам, че ще разваля шеговития тон, но заигравката с хранителни добавки за отслабване е опасна. Ето малко синтезирана и достоверна информация:
Хранителните добавки за отслабване, които работят са два вида:
-термогенетици;
-Л-Карнитин;
Първите се наричат и "фат-бърнъри" - те засилват разграждане на мазнините, като стимулират организма да поддържа по-висока температура и той за да я поддържа да използва мазнини за това. Л-Карнитина подпомага транспорта на мазнините за да изгорят. Той действа само при физическо натоварване и то аеробно. Тоест, ако лежиш и пиеш Л-Карнитин - няма да отслабнеш.
Всички добавки за горене на мазнини имат неприятния страничен ефект да вдигат кръвното на хора, склонни към това. Има смъртни случаи от високо кръвно в резултат на прием на добавки.
Никога не купувайте китайски и въобще азиатски хранителни добавки - има достатъчно смъртни случаи и в Бг. Американските добавки вече не са символ за качество - от няколко години производителя вече не е задължен да представи проби на FDA преди да пусне добавката на пазара и да чака одобрение, а направо си я пуска и в последствие може да бъде съден за некачествени добавки. Имам 6 страници списък на американски добавки, които са опасни за здравето - списъка ми е изпртен от Министерство на здравеопазването, мога да го препредам на всеки заинтересован.
Последния /за сега/ случай на пострадал от американски добавки е на бивш клиент на залата ми - решил да спада бързо, мотивиран от негов приятел - също клиент, купил си 3 вида бърнъри и ... получи Емболия.
Което е късмет - алтернативата е инфаркт и/или инсулт.
Комбинацията от бърнъри довела до супер разреждане на кръвта и парченце от кръвоизлив /синина/ му е запушило кръвоносен съд в белия дроб. В резултат - 1/3 от единия дроб е некрозирал, тоест умрял.
Пак казвам - късмет, само част от дроба, можеше да си замине човека.
Жените са склонни да експериментират и рискуват, само и само да не пролеят някоя капка пот - контролирайте ги! Обяснете им, че най-важното нещо, което определя баланса на мазнините е отношението прием/разход на калории. Тоест, ако приемат повече калории, отколкото изразходват - нормално е да дебелеят. А, ако искат да отслабват - нека се погрижат и за разхода на калории. Особено в светлината на идващите празници.
П.П. Нарочно не споменавам за ААС и Хормон на растежа - това са много ефикасни временни решения за отлабване, но и много вредни. Между другото, по статистика на СЗО 70% от ползващите стероиди в САЩ са девойки - за отслабване :)

Принципно се интересувам от темата, макар че с хранителни добавки още не се занимавам. Но един от проектите ми е свързан със фортифицирани храни, което дефакто е същото, понеже вместо да взимаш добавки, поемаш храна съдържаща съответните компоненти.
Макар че нещата, които разработвам включват микронутриенти, а не добавки въздействащи върху метаболизма.
 

ангел иванов

Потребител
:eek:fftopic2: Колко редовен?
На коледа и на Великден.А идва Коледа! :(
Па и на мойте години секса е 42 минути с банята ивечерята.От които 20 мин баня и 20 вечеря.
От сичките мъжки работи само бръсненето ми остана.
 

lynx

Редовен Потребител
Ангеле, сърбите казват:
Ако не жели да постане кур*тс, смЕни му п*чку ! ;)

Една 20 годишна ще ти припомни на младини какви геройства си правил ;)
:cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Мисля,че за неговата възраст две по 21 години ще свършат най добра работа ;) :cheers: :bravo:
 

didarai

Редовен Потребител
По този повод един виц.

Отишъл някакъв на сексолог и му казал ,че вече не му става.Докторът помислил , помислил и му казал да доведе следващия път и жена си.Довел я човека,а доктора и' казал да се съблече гола и да легне на кушетката.
-Я легни по гръб!-и' наредил той.
-Я сега се обърни по корем!
Повъртял се,поогледал я и после казал на мъжа:
-Нищо ти няма.И на мен не ми става. ;)
 

Иван Димов

Потребител
В края на първата десетдневка на декември,трябваше да получа пратка по Еконт.
Пратката я получих,но при огледа се оказа,че е премазана на две три места и не ставаше за нищо.При попълването на рекламационно писмо с претенции към фирмата да ми бъде възстановена стойността на пратката,служителката първоначално отказа да напише,че увреждането прави уреда неизползваем.С голяма неохота и то при мое няколкократно настояване се съгласи да напише,че наистина има " нещо такова".
И от там започва ходене по мъките.Никой не се обажда за взето решение по случая.Започвам да звъня аз.Изслушват ме внимателно и :-Господине до довечера ще Ви се обадим... Да ,ама не.Пак звъня... Пак ще се обадим.Господина вземащ решения бил много зает.
След малко заплахи от моя страна,че ще потърся съдействието на други инстанции,ми отговориха положително и ще ми възстановят сумата в централен офис в града.
Пак чакам да се обадят,пак няма никой.И така още пет дни.
Отново звъня.Пак обещания...
Най после след два дни ми изплатиха парите.
Отне ми около месец и много нерви,но успях. :yahoo:
Предполагам,че има и други пострадали от услугите на куриерски фирми. :'(
 
Нагоре