Недоволни или измамени

lynx

Редовен Потребител
Човекът явно си мисли, че тук се събират пъпчиви пубери, затова се прави на строгия ядосан татко.
Дано някой колега не се ядоса истински, да отиде и да го нашамари подобаващо.
Навремето такива интернет нинджи по-бързо получаваха шут от форума завинаги, сега модераторите са станали по-толерантни и гледат сеир отстрани :D
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
сега модераторите са станали по-толерантни и гледат сеир отстрани
Ако трием, после се "жалвате", че сме ви лишили от представлението.
Триенето е най-лесната работа, ама позабавлявайте се, пък и темата дава простор за това ;)
Има една приказка - "ако искаш да разбереш какво мисли някой за теб, напий го и го ядосай".
 

Stanley 2

Потребител
Колко лесно се трият лъжите, и от утре на нова сметка :lol:
Изтрих нещата които съм писал в състояние на афект защото прецених че инфантилно и не смятам че е редно да се принизявам на вашето ниво...но вие никога няма да си изтриете вашите закани и глупости .
Каквото е имало да го кажа съм го казал в големият си пост...Това е
 

zograffa

Редовен Потребител
2 Това какво имам аз си е моя работа и вас не ви касае !!!!
____________________________________________
Не знам какво имаш,видяхме снимки на чужди пушки от интернет.


Само един човек се съгласи да се срещнем
_______________________________________________
Вероятно за да ти продаде пушка,едва ли си му бил толкова интересен ако не беше това.


А) Имате един съфорумец от Пловдив Анди
____________________________________________
Тука въобще не ти е работа да се месиш.Личи си колко долна мишка си щом чоплиш стари теми за своя полза.


Ало момченца не сме в казармата и вие не сте "стари" Пък и вие не сте ходили там и нищо не знаете ..... затова се държите като девици клюкарки и се криете зад никове..
_____________________________________________
Тука нещо много си се объркал,явно ти не си ходил в казарма.

Това е последният път когато влизам в обяснителен режим !!
_____________________________________________
Няма смисъл нищо да обясняваш,хората отдавна разбраха що за човек си.

Писах ви толкова много защото все още вярвам че в България са останали и достойни хора..
_____________________________________________
Така е затова тук не се толерират хора,като теб и не вървиш.
 

Stanley 2

Потребител
Вероятно за да ти продаде пушка,едва ли си му бил толкова интересен
Само един човек се съгласи да се срещнем

Вероятно за да ти продаде пушка,едва ли си му бил толкова интересен ако не беше това.


А) Имате един съфорумец от Пловдив Анди

Тука въобще не ти е работа да се месиш.Личи си колко долна мишка си щом чоплиш стари теми за своя полза.




Ало момченца не сме в казармата и вие не сте "стари" Пък и вие не сте ходили там и нищо не знаете ..... затова се държите като девици клюкарки и се криете зад никове..

Тука нещо много си се объркал,явно ти не си ходил в казарма.

Това е последният път когато влизам в обяснителен режим !!

Няма смисъл нищо да обясняваш,хората отдавна разбраха що за човек си.

Писах ви толкова много защото все още вярвам че в България са останали и достойни хора..

Така е затова тук не се толерират хора,като теб и не вървиш.
Ха ха ха глупости имаш богата фантазия .човека се срещна днес с мен утре ще стрелям с него ..ако искаш и ти ела ..пиши на лични да ти пратя координати в София..
А в казармата съм ходил при комунизма едно от топ секретните поделения в България беше .....мога да ти обясня някой неща който май незнаеш ..ти да не си бил кашик??

Да не седна баща ти на компа???? Кой ни викаше накуп да си мерим пушките?
Ей скапаняк баща ми бог да го прости беше достоен човек ..и не ме амбицирай щото още утре ще те намеря лайно смръдливо..
 
Последна промяна от модератор:

zograffa

Редовен Потребител
Нямам такава класна пушка,моята е от измислените,някаква чешко-руска.

В казармата бях моряк,да ти обясня ли някои неща.
 

batnan

Редовен Потребител
Ела и аз съм от топ секретните , ако ти кажа в какви войски съм служил после трябва да те ликвидирам :lol::lol::lol:
 

xpresident

Редовен Потребител
Колеги, един въпрос извън темата. Решил съм да отида в чужбина. Как става? Някой от вас ходил ли е, да сподели опит? Далече ли е и какво трябва да си нося?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Явно много лесно се ЕФЕКТИРАШ...

1. Пишете на кирилица.

2. Придържайте се към добрият тон. Не нападайте другите участници с обидни думи или квалификации.

4. Забранява се публикуване на мнения (коментари), статии и други материали, които явно подстрекават към нарушаване на българските закони.

ТОЧКА 4 Е ВЪПРОС НА МОРАЛ НЕ ЗАКОНИ.

5. Присъствието на никой тук не е задължително и всеки може да идва и да си отива по-всяко време , Не натрапвайте мнението си на останалите участници.

6. Забранява се пускането на СПАМ.
SPAM - теми, мнения, ЛС, които са offtopic, flood или не са смислени и не съдържат някава идея.
Оfftopic - пост, които се публикува в дадена тема, но нямат отношение към нея.
Flood - голям брой теми, мнения, които имат еднакво съдържание или близко по значение.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, един въпрос извън темата. Решил съм да отида в чужбина. Как става? Някой от вас ходил ли е, да сподели опит? Далече ли е и какво трябва да си нося?

Васко, Васко, Васко... първо излез веднъж от Варна и може да видиш що е Свят :D
Първа дестинация Горна Баня...
 

Niki

Редовен Потребител
Банда,не съм запознат в детайли относно тоя грозен диалог от една страна Стенли и колегите,но мисля че не е това начина да се комуникира.
Днес ходих до Горна баня и се запознах със Стенли.човека ми се видя ,,не толкова черен,,Човека ми отвори багажника на колата си и наистина има Фх с приклад ламинат,за мен красива и класна пушка.Лични карти и други документи също показа/Баси почуствах се като кварталният??/Не видях лош човек,контактен и с чуство за хумор.Вероятно човека си има куп професионални проблеми и те са рефлектирали в изкривен вид тук във форума.Виждам сега че е проявил нужното достойнство и се е извинил,бъдете и вие великодушни и се опитайте да го разберете.Всички грешим в някаква степен и в някакъв момент.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ще си наруша мълчанието във форума, и нека се доверим на Ники, но нека и Стенли 2 малко преоцени ситуацията, тука не сме купчина пъпчиви тинейджъри, тука не сме хора, които се пъчим кой какъв е в живота, тука сме хора с общо хоби и държим на честността! Когато седнем на една маса независимо кой с какви доходи и социален статус е сме равни, ние сме хора с нормани човешки отношения и сме заедно не да си изливаме злобата, а да се чувстваме добре обединение от хобито или спорта, кой както иска да го възприема.
За около 12 години сме се нагледали на грубо и нагло отношение към хората от форума, които споделят опита си и знанията, лъжите не са добре приети, защото сме виждали последствията от това и няма да се извиняваме за това, че се действа така - просто лошия опит в стремежа да се помага ни е докарал до това състояние, за да може да се изчисти форума от идиотски спорове до минимум! Едва ли някой е доволен от тази ситуация.
Дългия пост на Стенли няма да го коментирам точка по точка, инак ще стане цял роман от повърхностните му оценки върху хората и въобще върху форума - не е запознат да речем!
Може би работите нямаше да ескалират чак толкова, ако не се бяха намесили някой колеги, който честно казано много ме изненадаха с реакциите си, но след определени доказателства се скриха дори и не се извиниха, но напрежението изби за съжаление.
Нека всеки преоцени ситуацията и най-вече Стенли, защото щом се стигна до тук значи е направил някаква грешка, не че и ние сме безгрешни ама там е работата, че ние се познаваме добре и вече трудно се доверяваме на хора които се хвалят с чужди снимки на пушки, въпреки че си имат и свои пушки и можеше просто тях да покаже!
Сега аз си потъвам отново в мълчание, който има желание да продължава да пише, аз се уморих от подобни спорове, оставам във форума за момента на който му трябвам да ми пише на лични, ще пиша само в теми за мероприятия за да се записвам.
Всичко добро на всички, и се дръжте така с хората, както искате те да се държат с вас !
 
Последна промяна:

batnan

Редовен Потребител
Аз извинение не видях. И може да изляза аз лошия ,обаче освен пушка видя ли нещо друго? Някакъв Улварин 303 , Импакт , бутилка ,зарядна станция . Много мошенници разполагат с пари , какъв му е проблема да вземе една пушка дори и за 3000 лева? После ще ги избие за нула време.
 
Нагоре