Недоволни или измамени

batnan

Редовен Потребител
Шега ли ,а Хасана дето го продаваш и той ли е шега????? Много ти е странно шегуването. И недей да подскачаш че си на един шамар живот.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Моля, само за грамотно писане не говори, че като ти гледам постовете от тях струи самата грамотност.
Не знам в Англия как е, но в България има една поговорка "Един ден всеки си намира майстора"
Така, че не отправяй заканителни покани. В разрез е с правилата на форума.
Със здраве
 
Последна промяна:

Niki

Редовен Потребител
Стенли,не се ядосвай,ако искаш да мина да те взема да постреляме,може още сега!Отговорник съм за южните райони на София,само че моята стрелба е пълна с адреналин.Ще бъда във форума до към 16.30ч
 

batnan

Редовен Потребител
Нали знаеш приказката за лъжливото овчарче, може всичко което си написал да е истина обаче за мен си оставаш Лъжец. Първото впечатление е много важно , а ти ИЗЛЪГА. Като мине карантината може и да се запознаем.

П.п. Тоя Улварин 303 на втората снимка и той ли е твой? Или пак се шегуваш?
 
Последна промяна:

Stanley 2

Потребител
[.
 

Attachments

  • IMG_20200413_210627.jpg
    IMG_20200413_210627.jpg
    79.7 KB · Прегледи: 119
  • IMG_20200413_210636.jpg
    IMG_20200413_210636.jpg
    130.1 KB · Прегледи: 116
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Каквото и да показваш вече е без значение,както каза колегата един път излъжеш ли..никой няма да ти вярва.
И пет пушки да си купиш и хиляда поста да напишеш уважението и вниманието на повечето тук няма как вече да спечелиш.
Особенно като продължаваш да се оплиташ в лъжите си...Просто можеше да кажеш...извинявайте излъгах и да си пишеш нормално и ако някой ти беше повярвал след извинението щеше да ти пише.
Ама ти не,ще се правим на големи,ще каним хората на срещи за лично разбиране...ама внимавай кой каниш,че колегата незнам дали ще дойде..ама някой с удоволствие ще дойде...макар че за толкова години съм се наслушал на заплахи на форумни анонимници -МИШКИ.
И като отида..жената не ме пуска...детото болно,изключи телефона цял месец или като се видим на някое състезание гледа в земята и вика...ооо аз бях пил,незнам какво съм писал.
 

zograffa

Редовен Потребител
Той дано да не дойде на състезание,че повечето,както стреляте с онези"измислените" пушки,ще ви скърши всичките.Още повече,че е от Англия идва ,не е шега работа.
 

Stanley 2

Потребител
Пиша ви за последно bantan, runi Еди кой си и и зографа .
1. Не съм голям специалист по псп пушки никого за нищо и на никой не съм давал акъл Никога. Даже се опитвах да искам помощ от някой съфорумци за настройка на оптика
2 Това какво имам аз си е моя работа и вас не ви касае !!!! Писах и че в България има хубави ВО не го отричам ни са мноооого рядко Не е като в чужбина там всички имат каквото и ти имаш ! Не смятам че това касае някого или съм причинил ВРЕДА на някой .За това вече се извиних..
3.Да живял съм и се връщам в Англия когато поискам. Владея български много по добре от някои тук .Също и английски от който и да е тук...стига да не е чист англичанин.
3.Да имам бизнес в кралството и лтд от 2004г. Пратих ви и линк доказателство за това..
4. На ФТ състезание няма как да участвам защото досега съм ходил само по бенчрестове в чужбина и то за УДОВОЛСТВИЕ пък и нямам вашите "измислени " пушки...пак защото имам проблем с дясното око травма когато спортувах..
5 .Не съм трол и можете да ми видите профила в ФБ Също и да прочетете дали обичам или мразя родината си !!! .Баща ми беше с фамилия която беше такава и първо име което не е българско..макар че си беше българин повече от някой хора..Нито името нито фамилията ми е измислена като на повечето от вас имам за това лична карта и други паспорти...
6 След като съм ви такъв проблем поканих всеки от вас да се срещнем ЛИЧНО (може и на куп)
Само един човек се съгласи да се срещнем, даже човека (няма да му казвам името) никога не е писал нищо най вероятно му е било интересно що за идиот съм по вашите очернящи глупости Даже ме пита какво съм ви направил ...Сигурно очакваше че съм ви измамил като ваши съфорумци
А) Имате един съфорумец от Пловдив Анди прекупвач който откраднал две пушки на друг уж че му разбили колата..Човека пострадал беше отчаян но мъжки беше преглътнал загубата...Това е престъпление..Тоя Анди даже си предлага още пушките във форума...
Можехте да съберете по 20 лв ( цената на кутия чашки) и да ги дадете на
пострадалия човек а вашите федераций можеха да заведат съдебен иск срещу този Анди ..
Но не вие си го тачите тук и го търпите нищо че е извършил престъпление

Б) Друг от вас голям майстор- Цилиндъра плюе Николай от Русе за Суматра на някой друг И така го плюе че бил некадърен и се учил бил от него.. Голям цирк с участието на много клоуни .. Но само един от вас защити Николай..но почти всички от вас "специалисти" май си е правил пушката при него както чета
И т.н. и т...

Само да ви кажа че в чужбина хората не клюкарстват и не си забиват нож в гърба и който може нещо наистина го може ...Но тук както писах не е така Много са вождовете и ако някой дори и виц да напише (като мен) почва се с млъкни бе новобранец
Ало момченца не сме в казармата и вие не сте "стари" Пък и вие не сте ходили там и нищо не знаете ..... затова се държите като девици клюкарки и се криете зад никове..

Това е последният път когато влизам в обяснителен режим !! Който иска да си изяснява нещо с мен писах и пак ще пиша да заповяда ЛИЧНО...

Писах ви толкова много защото все още вярвам че в България са останали и достойни хора..Писах ви това за да можете да погледнете и вие навътре в себе си и както го пише в Библията който се чувства най безгрешен нека пръв да хвърли камъка..
Чао за сега
 

batnan

Редовен Потребител
А) Имате един съфорумец от Пловдив Анди прекупвач който откраднал две пушки на друг уж че му разбили колата..Човека пострадал беше отчаян но мъжки беше преглътнал загубата...Това е престъпление..Тоя Анди даже си предлага още пушките във форума...
Можехте да съберете по 20 лв ( цената на кутия чашки) и да ги дадете на
пострадалия човек а вашите федераций можеха да заведат съдебен иск срещу този Анди ..
Но не вие си го тачите тук и го търпите нищо че е извършил престъпление

Б) Друг от вас голям майстор- Цилиндъра плюе Николай от Русе за Суматра на някой друг И така го плюе че бил некадърен и се учил бил от него.. Голям цирк с участието на много клоуни .. Но само един от вас защити Николай..но почти всички от вас "специалисти" май си е правил пушката при него както чета
И т.н. и т...

Ей боклук за това ли цял ден слагаше лайкове наляво и надясно, Разделяй и владей . Много си се объркал , тука няма балами които можеш да манипулираш. Хората си имат дрязги и си ги решават културно . Ако искаш заповядай в Бургас да ти се изсипят 120 кг на главата.
 
Последна промяна:

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Само да ви кажа че в чужбина хората не клюкарстват и не си забиват нож в гърба и който може нещо наистина го може ...Но тук както писах не е така Много са вождовете и ако някой дори и виц да напише (като мен) почва се с млъкни бе новобранец
Ало момченца не сме в казармата и вие не сте "стари" Пък и вие не сте ходили там и нищо не знаете ..... затова се държите като девици клюкарки и се криете зад никове..

Искрено се радвам, че не си срещал такива хора в "чужбина". Аз от краткия ми опит, живот и участия в няколко състезания abroad съм се сблъсквал многократно с отречените от теб поведения и човешки характеристики.
А що се отнася до това, дали някой знае по-добре английски от теб в този Форум ми звучи доста самохвално. Преди 1989 г. вероятно това твърдение щеше да хване дикиш.
Поздрави
 
Нагоре