Национална среща 2022г

sevdaka80

Редовен Потребител
Здравейте колеги обмислям да организирам национална среща на 30 април 1 май. Идеята ми е да се отбележат хората които биха дошли.договорих цена 40лв за нощувка +използване на механата. Самостоятелна стая е 55лв апартаментите са с по 2\3 и 3\4 легла. Всеки ще реши с кого да е в стая, повечето мисля че се познаваме. Селото е във балкана, казва се калайджии. Пускам линк на комлекса. Капацитета е около120 места. Моля пишете никове, за сега само формално.
https://mob.pochivka.bg/vakantsionno-selishte-balkana-o36663
 
Последна промяна:

Коцкар

Редовен Потребител
ако мястото за събиране е от южната страна на стара планина ще дойдат доста повече хора. Това място е доста далече от София и е по пътя София-Варна само с 2 ленти яко трафик и катастрофи и ненормалници 4 часа път в едната посока така е кофти.
 

Attachments

  • CentralnoMiastoZaSabirane.jpg
    CentralnoMiastoZaSabirane.jpg
    556.7 KB · Прегледи: 105

sts1969

Редовен Потребител
ако мястото за събиране е от южната страна на стара планина ще дойдат доста повече хора. Това място е доста далече от София и е по пътя София-Варна само с 2 ленти яко трафик и катастрофи и ненормалници 4 часа път в едната посока така е кофти.
Колега, София не е цяла България...знаеш ли защо не съм идвал нито веднъж на срещите организирани към "Видинско" ? (не е защото не искам)... :no:
п.п. Севди, предполагам че ще дойда, ако котка не ми мине път... :cheers:
 
Последна промяна:

sevdaka80

Редовен Потребител
Това не е решено, като гледам сигорно няма да правя нищо.
 

petkof

Редовен Потребител
Аз мисля, че идеята за мястото е добра. Последните национални срещи бяха преди много време точно в южната част под Балкана и не бяха от най-многолюдните. Първите и най-посещавани национални срещи бяха на Узана, което е почти същото като сега предложеното място. Новото предложение изглежда перфектно откъм леглова база,условия за почивка и приятно прекарване сред природата. Всички желаещи ще могат да се съберат на едно място, което до сега не е било възможно, заради малкия брой легла на предните хотели и хижи. Освен това природата там през пролетта е омайно красива и вдъхновяваща!
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Разбиря се! Но е хубаво да се пише колко човека. И ако някой ще идва да се отбележи. Да се види горе доло колко ще се съберем.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Здравейте колеги днес ми се обадиха от комплекса, питаха ме колко човека ще се съберем, понеже имат посещаемост, нямаше как да им одговоря. Обявиха ми крайна дата за записване 30.03 след тази дата ще може да се добавят хора ако имат свободни места. Телефон за записване е 0887551572 казвате групата с пушките. И тук може да се отбелязвате, но на телефона задължително. Две имена са достатъчни!
 
Нагоре