Национална среща 2022г

dinkata

Редовен Потребител
Еее ние сме си наши хора, няма от какво да се притесняваш, на всеки му се дояжда нещо, което трудно намира прясно около себе си... на едни сърца, на други чернокоп на скара.... :cheers::cheers::cheers::cheers:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
От мене ще има сливов зехтин :D Само дето имам малко мъздух в бутилката, нямам къде да заредя, някой ще почерпи ли....
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Последно нали ще можем да си носим храна и да си печем? Или трябва задължително от тях? Да знаем какво да правим.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Отказаха ми мероприятието за 7 резерваций не си заслужавало. Съжалявам.
 

dinkata

Редовен Потребител
Няма ли как друго място наоколо да ползваме, всички сме се настроили, а и подготвили подобаващо ?
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Динка и аз го чаках с нетърпение. Няма как от днес за утре всичко е заето. Ще пинам на още едно място, ако има места ще пиша.

Това което успях да намеря, е в Еленския балкан разполага с 14 места. 4 двойни стаи,и 2тройни.като гледам това ни е достатъчно. Места за стрелба ще си намерим. Тел за резервация тече от сега 0886-174-321

Който запише идва. Имаме включена механа за скара. 14 души за 2 нощувки 640лв.всичко трябва да се сумира между нас. Това е твърда цена за 2 нощувки. Това е което успях да направя.

Ето я къщата за гости!

Оказа се че това е номера на управителката 0889867025
 
Последна промяна:
Нагоре