Национална среща яз. Копринка 5-6.10.2013г.

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Вчера като ми стана вече студено се сетих нещо - хората които ще са в хотел Роза да помислят да си пъхнат в багажа по някоя духалка за всеки случай, по принцип май раздаваха ама нямам ясен спомен, но е хубаво да се подсигурим все пак ;)
Я ми пишете по едно лично кои ще идвате в Петък и по кое време, че по принцип съм на работа (отпуска почти нямам вече :'( ), но ще гледам да изляза по-рано и да се разберем нещо да се видим :cheers: пък вечерта е ясна иначе :)
 

dinkata

Редовен Потребител
Аз го обмислям около 3-4-5 след обяд да съм там ... предполагам няма да съм сам !?
 

alpopkochev

Потребител
Здравейте, момчета,
От вчера съм болен, с температура поръщане и други симптоми и немога да стана от леглото. Така както отиват нещата за жалост ще я пропусна срещата. Направил съм резервация в "Роза" стаята е "тройка" и в момента ще се обадя на собственика за да отменя резервациата, ако има желаещи могат да резервират тази стая (пиша го това защото знам, че хотела е пълен и по този начин давам шанс на някой закъснял да намери подслон).

Поздрави за всички и много приятни емоции.
 

dinkata

Редовен Потребител
alpopkochev написа:
Здравейте, момчета,
От вчера съм болен, с температура поръщане и други симптоми и немога да стана от леглото. Така както отиват нещата за жалост ще я пропусна срещата. Направил съм резервация в "Роза" стаята е "тройка" и в момента ще се обадя на собственика за да отменя резервациата, ако има желаещи могат да резервират тази стая (пиша го това защото знам, че хотела е пълен и по този начин давам шанс на някой закъснял да намери подслон).

Поздрави за всички и много приятни емоции.

Не губи надежда, а започвай антибиотик и до петък сутрин ще си отново "човек" ! Няма нужда да отменяш резервации.... :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Сашо и аз миналата седмица бях болен - ако е някой грип пробвай като мене купуваш си всякакви видове плодове (витамини) , натурални сокове, компоти ако имаш (и медец) е супер, и разбира се си вземи някой антибиотик (аз си взимам все Оспен 1500 или Оспамокс според състоянието) до 2 дена съм отново човек, ама и повече време ме е държало някой път, дано оздравееш бързо и успееш да дойдеш ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Ние и Митака се прибрахме благополучно. Благодаря на Любо за организираното мероприятие. Изкарахме си страхотно :cheers: :cheers: :cheers:
 

djboby

Потребител
На това му викам почивка, хапнахме пийнахме постреляхме и за риба ходихме. Много приятно си изкарах, организация беше перфекна. :bravo:

И ето нещо специално за бракониера :p
 

Attachments

  • Picture 015.jpg
    Picture 015.jpg
    842.4 KB · Прегледи: 97

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
"Чакаш го с месеци, минава като минута." Що е то?

Беше ми много приятно отново да сме заедно! До следващия път Приятели! :cheers:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
MAD MAX написа:
"Чакаш го с месеци, минава като минута." Що е то?
Аз ви казвам че трябва да го правим всеки сезон ;)
Отново два дена прекарани страхотно и със приятни хора,но свършиха :'(
 

amudjiev

Потребител
Чудесни моменти с много приятели..... :cheers:
Другия път ще гледам да измисля нови мишени разбира се тип Ямболски бенч ;) ;) ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
amudjiev написа:
Чудесни моменти с много приятели..... :cheers:
Другия път ще гледам да измисля нови мишени разбира се тип Ямболски бенч ;) ;) ;)

Жоре, случайно да си намирал един дейстейтски пълнител? ;) :D ;) ;) ;) ;)
 
Нагоре