Национална среща яз. Копринка 5-6.10.2013г.

andi

Редовен Потребител
Миналата година идвах семейно и останах много доволен . Тази година за мое съжаление съвпада с откриването на свинския лов , а се бях заканил , че ще дойда пак :wall: :wall: :wall:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
soundmax написа:
Голяма молба имам към хората които са организирали и съответно към асоциацията и клубовете да ми пратят на лични какви документи са представяли пред общината или кмета на съответните населени места - пък аз ще ги преработя разбира се за съответната среща :cheers: сега съм в отпуска и мога да ги предвижа тези дни !
Никой ли не пази файл на който е писал подобна молба за Н.С. или състезание ???
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте колеги :)
Едно пиленце ми подшушна че се носят слухове, че вече едва ли не е организирано състезанието по бенчрест на Националната Среща и за да няма недоразумения и сърдити пиша сега.
Значи ето какво писах
Тъй като мястото е специфично на което стреляме, мисля че е най-подходящо за Бенчрест ако ще правим нещо
никой нищо не написа по въпроса, аз нося вина също че не споменах, че инвентар нямам за състезания и изцяло разчитам на хората да носят такъв - става въпрос за маси, столове, стойки за мишени и т.н. Много ми се искаше да угода на хората които искаха състезание миналата година, но нищо не споменаха в сегашната тема - всъщност никой нищо не спомена за това какво му се стреля. Може би най-добре е да си остане свободна стрелба или да си направим някое импровизирано състезание за през деня според зависи какви мишени се докарат, при мен има 6 мишени за ФТ(или ХФТ), които могат да се закачат по дървета има останала малко обезопасителна лента от миналата година ще огледам дали и нещо друго не са ми оставили колегите.
Другото за което ще помоля всички колеги които пушат - нека като се съберем вечерта в механата на хотела по възможност да се пуши извън помещението докато има малки деца вътре (или да се пуши по малко вътре да не се задимява много), или докато децата не си легнат. Пък в по малките часове, мисля че няма да е проблем вече, защото става доста задимено иначе. Тука не мога да задължа никой да направи това, просто го споделям и който желае нека го спази :)
Ако има нещо неясно питайте за това е отворена темата, приемам и всякакъв вид критики :D, но нека не забравяме, че оснавната цел е да се видим, поговорим и забавляваме любители на пневматичното оръжие от цялата страна :cheers:
 

amudjiev

Потребител
От мен имате един-два стека нишени за "сватбарска" стрелба....за по-интересно върху тях мисля да сложа по бучка захар...който свали захарта без да си застреля мишената...ще пие ;) ;) ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Доста колеги си носят маси за стрелба. Аз мога 2 да взема. Единствено стойките са проблем.
Пазарджишката група ако се навие да донесе стойки, ще стане Бенча. Малко състезателен характер да вкараме, та дори и само по един манш да е ако има доста желаещи.
 

anibis

Редовен Потребител
peko написа:
Доста колеги си носят маси за стрелба. Аз мога 2 да взема. Единствено стойките са проблем.
Пазарджишката група ако се навие да донесе стойки, ще стане Бенча. Малко състезателен характер да вкараме, та дори и само по един манш да е ако има доста желаещи.
Всеки колега има маса ,ще стане хубаво Бенч състезание,само Пазарджишките бенчари ако могат да вземат стойките за мишени :yahoo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Дават го хладно, но пък без никакъв вятър - идеално за бенч :sniper2: и :meat:!
 

оги-пз

Редовен Потребител
Момчета ,аз ще идвам с жената децата и със Злати с моя бус ,така сме се комбинирали и няма да има место за стойки.
 

njatanasow

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Момчета ,аз ще идвам с жената децата и със Злати с моя бус ,така сме се комбинирали и няма да има место за стойки.
Оги остави Злати и вземи стойките за мишените :p Той ще намери начин да дойде, че и бирата си ще донесе :D :cheers:
ШЕГУВАМ СЕ!
 

оги-пз

Редовен Потребител
Проблема не е Злати , трябва да зарежа децата и жената ,за да кача всичко.

Всеки ще пътува с кола и всеки може да вземе по 2 летви , там ще ги подострим ща ги забием в земята и на тях ще ковем мишените с такера.
 
Нагоре