Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
До хората които ще стрелят имам въпросче, обърнете внимание какви са стойките ще е проблем ли по двойки да стреляте по тях демек единия по левите, другия по десните мишени или настоявате да се стреля един коридор един човек, мисля е добре сега да кажете за да няма след състезанието коментари и недоволни. Днеска с Милко нямахме никакви проблеми всеки да си стреля неговите, но все пак да попитаме.
Положението с вятъра е чудно тука както винаги - духа във всички посоки и се мени постоянно купона е гарантиран ако познаят че вятъра ще е между 5-7м/с :D:D
Днеска видяхме и зор главно, защото търсихме корекциите аз на Фани, а Милко на Армса след 50 метра, но после и Милко взе да удря често мишенките на 80 метра, но вятъра беше поотихнал пък и двамата стреляхме от ФТ поза и въпреки това се вмъкнахме в 30 изстрела и двамата :)
И да кажа още нещо отново - пратете по едно ЛС на мен или Милко да знаем поне колко човека ще участват, защото до момента знам за точно 3-ма, които искат да участват - кажете ми какво да си мислим ние с Милко ? Ще има 3-ма състезатели евентуално и ние 2-мата или ще са повече ? И в кой клас разбира се :)

Най-вероятно всички от Варненската група(5-6 човека) ще участвуваме в състезанието, повечето в мощния клас. За разположението - удобно/неудобно, ще се оправяме, еднакво ще е за всички.
 

FreeMan

Редовен Потребител
До хората които ще стрелят имам въпросче, обърнете внимание какви са стойките ще е проблем ли по двойки да стреляте по тях демек единия по левите, другия по десните мишени или настоявате да се стреля един коридор един човек,

Аз нямам против - особено при подходящ вятър колегата до мен да чупи и моите мишени ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
То като гледам, едно 20-на желаещи ще се съберем. За всеки случай ще взема 2-3маси и аз, за повечко коридори ако се наложи. Ако ли не, за софрата ще ги ползваме на полето.
 

methaa

Редовен Потребител
Споделете как е времето на огневата позиция. В Хасково вали от сутринта.
 

FreeMan

Редовен Потребител
В София си вали от снощи.
За Казанлък утре го дават по-добре следобед.
Дали можем да се вместим за след 14:00.
А и да ръми леко аз бих се пуснал. На такова състезание никога не съм бил и ми е мерак.
Screen Shot 2014-09-26 at 13.59.48.png Screen Shot 2014-09-26 at 14.24.02.png Screen Shot 2014-09-26 at 14.19.47.png
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Говорили сме с управителя да се стреля на територията на хотела в случай че времето не се оправи до утре.Има навес по които може да сложим 4 маси които има БР мишени нека да вземе.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
В София си вали от снощи.
За Казанлък утре го дават по-добре следобед.
Дали можем да се вместим за след 14:00.
А и да ръми леко аз бих се пуснал. На такова състезание никога не съм бил и ми е мерак.
View attachment 49375 View attachment 49377 View attachment 49376
Въпроса е там че ако вали ще намокри гипса и няма да се пръска, отделно не знам колко кално ще е мястото, за днеска трябваше да свършим някой неща по трасето и ще стане сложна ситуацията, Бенреста по вероятната дисциплина която може да се проведе на територията на хотела въпроса е че нямаме мишени за съжаление и ако някой има и донесе мишени и стойки ще можем да си организираме едно състезание, а Варминта ще го направим някой ден така и така сме направили мишените, но ще преценим кога и къде и най-вероятно ще е само за един ден ;)
Това е от мене аз изчезвам към язовира :)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Аз мога да изпринтя БР мишени на А4, но на принтерна хартия 80гр. Нямам картон.
За целта ще помоля някой да ми потвърди до 21:30ч и точна бройка за принт.

Аз съм за гипсовите дискове, макар и мокри ще се получи. Нека е нещо по-различно и екстремно.
Или БР да е на 70м за unlimited, а за 4,5 на 40м.

Както и да е, каквото и да е ще е забавно и весело!
 

andi

Редовен Потребител
Може утре да са някакви свободни стрелби от навеса ( взех 30тина шарени гилзи 12к ) или лонгреинж за група (бели листове и кръстчета с маркер) . По прогноза неделя няма да вали - може варминта да остане за тогава - примерно от 9,30 - 10ч .
 

FreeMan

Редовен Потребител
Изпринтих доста БР мишени. Ще стигнат. Само да има къде да ги закрепим.
Хайде лека че останаха 4 часа сън.
:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Добро утроооо, идаааааа!!!Ще взема няколко съчмоуловителя, но са за А4 .
 

st_beer

Редовен Потребител
Ние се прибрахме живи и здрави. Изкарахме си много готино и сме благодарни на организаторите. Пострелях си доволно,а се налових на риба още по доволно.:cheers::cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Ние също си прекарахме страхотно. Благодаря на организаторите за всичко :bravo::cheers:
Клипчето където се награждаваме не е с хубаво качество но въпреки това:


SDC13171.JPG
 
Последна промяна:
  • Харесвам
Reactions: Emp

anibis

Редовен Потребител
И аз се прибрах жив,и здрав! За първи път участвам в такова мероприятие,и искам да кажа че ми хареса адски много.:bravo::cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
И аз благодаря на организаторите.
Всичко беше супер.
За първи път бях на Варминт (както и почти всички май) и беше страхотно.
Между другото за тези които си тръгнаха по-рано -тъкмо приключихме и вятъра спря. :)
 

petkof

Редовен Потребител
Големи адмирации към организаторите!:bravo::bravo::bravo:
Само двама души са, а се справили с толкова много задачи.Почитания и на колегите предоставили личен инвентар за състезанието.Самото то беше много интересно и "подправено" от силния и на пориви вятър.Много се радвам, че пак се видяхме с познати колеги и се запознахме с нови,които идват за пръв път на национална среща.Нека следващият път се съберем повече хора и стане още по-весела среща!Поздрави на всички и най-вече на победителите!:winner:
 
Нагоре