Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

djboby

Потребител
Националната среща ще се проведе на традиционнто място в Русе -моргуля орехите. Този път няма проблеми и ще си бъдем на същото място където винаги сме си провеждали срещите. Дата на която ще се проведе е на 26-27 април.

Състезанието което ще се проведе ще бъде уникално и първо. Регламети и начин на провеждане ще пусним малко по напред, защото се още доуточняваме дребни детайли.

Който има възможност може да дойде още от 25 ти винаги има хора от петък, поне по голямата част на групата ни сме там.

Нека всички се чувстват поканени на срещата, нови и стари. Това е 10-та национална среща, също така и е юбилейна нека я направим найпосещава и многобройна. :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Ха-ха-ха car HFT, наистина ще е уникално ;)
Чакаме да видим регламента, идеята е супер и ще падне смях ;) :bravo: :bravo:
:cheers:
 

Fire Horse

Потребител
Боби, това HFT нещо като сафари ли ще бъде?
Със стрелба от кола в движение?
 

djboby

Потребител
Близко си до истината, се още няма да издам за какво става дума. Като пусним регламента там ще бъде описан всичко с подробности. Не се притеснявай Анди няма да останеш последен неинформиран за мероприятието. :cheers:
 

Fire Horse

Потребител
Аз понеже стрелям пистолет (а на националните срещи има и пистолет) да направим този път пистолета да е каубойска стрелба от хълбок? ;)
Че прецизната си е скука! :D
 

djboby

Потребител
Щом ти се занимава прави пистолет. Щом имаш свободно време и желание дейстай :pardon:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Евалла, как сте го замислили! ^-^ Пак избухнахте. :D Първите 2 места ги запазете за нас с Петко, щото на тая дисциплина от години сме пълни професионалисти. ;) ;) ;)

п.п. Даже мисля да грабнем титлата още по пътя към Срещата. :lol:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Евалла, как сте го замислили! ^-^ Пак избухнахте. :D Първите 2 места ги запазете за нас с Петко, щото на тая дисциплина от години сме пълни професионалисти. ;) ;) ;)

п.п. Даже мисля да грабнем титлата още по пътя към Срещата. :lol:
Време ти е да се пуснеш по трасето.От 2008 не си се състезавал.
 

st_beer

Редовен Потребител
Току що си смятах графика за дежурствата и за голямо мое съжаление се пада да бъда на тия дати дежурен на работа :wall: :wall: :'( :'(
Ще се надявам тайничко да се смени датата евентуално с някоя от първите две седмици на месец май когато ми се падат почивните седмици.
 

sts1969

Редовен Потребител
st_beer написа:
Току що си смятах графика за дежурствата и за голямо мое съжаление се пада да бъда на тия дати дежурен на работа :wall: :wall: :'( :'(
Ще се надявам тайничко да се смени датата евентуално с някоя от първите две седмици на месец май когато ми се падат почивните седмици.
Предната семица преди срещата се пада Велик ден, може да се жертваш в полза на някой твой колега и да се размените :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Иначе днес точно коментирахме с колегите дали края на април няма да е малко рисково с времето, особено ако зимата се изтегли назад. ???
 

andi

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Евалла, как сте го замислили! ^-^ Пак избухнахте. :D Първите 2 места ги запазете за нас с Петко, щото на тая дисциплина от години сме пълни професионалисти. ;) ;) ;)

п.п. Даже мисля да грабнем титлата още по пътя към Срещата. :lol:

ААА , не се точете , няма по добри от нас с Гената в тази дисциплина , и индивидуално и в екип :cheers: :cheers: :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Иначе днес точно коментирахме с колегите дали края на април няма да е малко рисково с времето, особено ако зимата се изтегли назад. ???
Това беше зимата :)
От другият месец започва пролет. ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Най - добре наистина една Анкета да се пусне за дата, защото и аз мисля, че април месец ще бъде доооста хладнооо за палатка ! :cheers:
 

djboby

Потребител
Датата ще се премести единствено ако следващия месец скове някъв адски студ. Но като лгедам тази зима ще доста топла, така че края на април може и да сме по баснки.
 

shooter

Потребител
Мисля, че ще е правилно в картата за участие да се
вписва и автомобила на участника
по този начин ще можем да направим и класация на конструкторите/автомобилите

тайно се надявам, че Трабанта ще се впише в първата 20 тица ;) :yahoo:


За времето " така че края на април може и да сме по баснки"
съм съгласен каквото и да означава последната дума ???
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
shooter написа:
Мисля, че ще е правилно в картата за участие да се
вписва и автомобила на участника
по този начин ще можем да направим и класация на конструкторите/автомобилите

тайно се надявам, че Трабанта ще се впише в първата 20 тица ;) :yahoo:
Махаш му калниците и си ти.
st_beer написа:
.... Миналата среща само бели мечки нямаше в палатката ни.
Бели мечки сме осигурили. Няма да ти липсват. :)
MAD MAX написа:
....Първите 2 места ги запазете за нас с Петко, щото на тая дисциплина от години сме пълни професионалисти. ;) ;) ;)

п.п. Даже мисля да грабнем титлата още по пътя към Срещата. :lol:
Ще я грабнете, ако някой не я'ей грабнал преди вас :hi:
dinkata написа:
Най - добре наистина една Анкета да се пусне за дата, защото и аз мисля, че април месец ще бъде доооста хладнооо за палатка ! :cheers:
Динка, на който му е студено, да стои на топло при жената под юргана.( дано да разбираш, че се шегувам)
Едва ли точно ти ще си, който ще се оплаква от студа.
dinkata написа:
Най - добре наистина една Анкета да се пусне за дата, защото и аз мисля, че април месец ще бъде доооста хладнооо за палатка ! :cheers:
Fire Horse написа:
Боби, това HFT нещо като сафари ли ще бъде?
Със стрелба от кола в движение?
Да, Боби ще бяга из храстите, а ние с колите и с пушките ще опитваме да го отстреляме.
 

kupona

Новодошъл
Привет стрелци :), за "белите мечки" е ясно ;), ама Боби що така ме подведе, че нямало да ми трябва пушка............. :cheers:, а пък сега и "сафари"..............пффффф, подготовка ще трябва :D :D

Поздрави :)

Kupona

П.П. Кой ще бъде в съдийската комисия..................само информативно питам, да знам колко пиене да "си" нося............. ;) ;)
 
Нагоре