Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ами мястото на събитието е добре познато вече на форума, събирането ще е в Хотел Роза както всеки път, разбира се всеки може да нощува където си иска там просто ще е веселата част и евентуално стрелбите при разрешение от собствениците.
Извинявам се за промяната на датите дано не съм развалил плановете на някой това е окончателното ми решение за провеждането. Очаквам ви :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами имах едни опасения и май ще се окажа прав.На 10-ти ми е държавния изпит и ще пропусна по голямата част от мероприятието но на 10-ти вечерта може да имам повод да почерпя:-[.Любо извинявай че не се включвам но много ангажименти имам напоследък и ми е натоварено.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз както винаги, живот и здраве, ще съм там и чакам с нетърпение! Само да не ударим някоя греда с времето че си е зона и досега май не сме я правили толкова късно. Но то гаранция няма. Ако пак ни разрешат да стреляме под шапрона, може да си спретнем нещо :rambo:. :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Като какви стрелби се замислят? Пиенето е ясно.
Поради това, че изсякоха гората където се събирахме и беше най-подходящото място за стрелби в региона имаме голям проблем с обширна площ за стрелба на далечни дистанции, ще огледам тези дни едно две места и ще ги съгласувам с кмета за да видим ще имаме ли разрешение да сме там. После чак може да се мисли за състезателна част въобще, инак винаги може да спретнем един бенч и във хотела ;)
Ами имах едни опасения и май ще се окажа прав.На 10-ти ми е държавния изпит и ще пропусна по голямата част от мероприятието но на 10-ти вечерта може да имам повод да почерпя:-[.Любо извинявай че не се включвам но много ангажименти имам напоследък и ми е натоварено.
Милко преди всичко си гледай образованието, срещи и забавления ще има много за напред живота е пред тебе :cheers: пък и ще можеш да се отбиеш единия ден да се видиш с хората;)

Аз както винаги, живот и здраве, ще съм там и чакам с нетърпение! Само да не ударим някоя греда с времето че си е зона и досега май не сме я правили толкова късно. Но то гаранция няма. Ако пак ни разрешат да стреляме под шапрона, може да си спретнем нещо :rambo:. :cheers:
Аааа бъркаш :D:D:D ето датите от как се събираме тука
20-21.10.2012
5-6.10.2013г.
27-28.9.2014 г. -
тука даже я направих рано :D:D:D
Относно времето - Божа работа ;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Дълго очаквано събиране, всеки път си изкарваме супер.
Тази година ако мога още в петък съм там.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Любо, разгледай тези места. Незнам как е само наклона, но като дистанции и достъп с кола май са подходящи.Koprinka.jpg
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Стига бе Неможе ли една седмица по късно ЧЕ тогава се прибирам.
Еми няма как Боби казана дума хвърлен камък, казах окончателно и това е пък и на мен ми е удобно тогава.
Петко тези места съм ги оглеждал много отдавна, но няма как там да се стреля по-ред причини.
В момента на много места има страшна растителност даже и на някои от посочените от теб. като имам време ще отида до местата които имам предвид и снимки може да направя, разбира се и карта с маршрут ще дам :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Сори че се меся, но нали казахте че състезание няма да има. Ако няма състезание и в хотела е готино да се стреля и има ред удобства, така и Любо няма да се гърби да търси место за стрелба.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
За любителите на състезанията, що не вземем да спретнем едно ФТ Екстрийм - най-близките мишени да са на 40-50 м., най-далечните на 90-100 м.(там задължителна поза "прав" :eek:)?! :lol::lol::lol:
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
За любителите на фт си има състезание две седмици преди националната ви среща. Тях не ги мислете. Ей, много ви бъркат в очите тия лйбители.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
То едни забавни стрелби могат да станат набързо. Трябват само няколко падащи мишени, няколко въртящи се мишенки(с различен диаметър), няколко гонга, няколко маси и трибоя е готов. 10 изстрела прав, 10 свободна(ФТ например или легнал..) поза и 10 от маса. По 5 мин на позиция и ще се извърти доста народ - за 1 час - 8, за 2 часа - 20 стрелци, за 3 ч - 32-ма.
 
Последна промяна:
Нагоре