Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Сега се сетих, че ми споменаха нещо за 6 реновирани стаи с климатици, ама 40 лв. на стая ли ми казаха? Или излиза по 20 лв. на легло там. За хора със семейства или деца може да е интересно, предвид вероятно приличните условия.:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Бунгалата не стават за друго освен да се напиеш и си легнеш.
Именно ! Вътре има две легла и гардероб, отопление няма трябва да си носите духалки евентуално, както няма и санитарен възел има външна тоалетна с баня (в отделна сграда са де) ;)
 

Propar

Потребител
Бунгалата не стават за друго освен да се напиеш и си легнеш.
Първата година НИКО от Пловдив- Варна си спеше на бунгалото , а ползваше нашата баня и тоалетна ;). И това е вариянт. Дори си има възможност и за палатка , НО всеки сам си решава...... въпрос на вкус .....:).
 

xpresident

Редовен Потребител
Няма да е бунгало, значи. А резервации къде могат да се направят?
Варианта за палатка също ми изглежда приемлив.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
То хубаво си се паркирал до моята стая,ама сърца да вземеш повече че не сме те виждали скоро.
Аз пък ще си взема походно легло и ще спя в коридора срещу 208:lol::lol: и ще пея "Нас червеното знаме роди ни...."
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Явно само на мен не ми казаха коя ми е стаята. Ще помагам на колегата с пеенето.:lol:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Динка, не мога да обещая да за хъркането, но като дойда мога да донеса тапи за уши :):).

Sent from my A850S using Tapatalk
 

gggenata

Потребител
Здравейте банда,
Кат гледам кви неща се пишат тука и ми настръхва глътката;)
Дано успея да дойда че гледам група на Шаро има вече и ся трябва в "ласт минет" група на Мурджо да сформираме:cheers:
 
Нагоре