Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

praetorian

Редовен Потребител
Уррааааааааааааааааааа:)))))Ей, супер!Вече съм предупредил жената да не поема ангажименти и да гледа дечурлигата!Само от службата да не ми спретнат изненада с годишен отчет :wall::wall::wall:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Нашта група "на Шаро" :D вече резервирахме в хотел "Роза" от петък. Май както обикновено от нетърпение се оказахме първи! :rambo::cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз все още не съм сигурен дали ще мога да дойда, желание имам но другар за пътя още не съм намерил със сигурност, далечко ми е да пътувам сам. Питам за да знам ориентировъчно си разходи си. :cheers:
п.п. Мерси много Миро! :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ще се чуем като наближи. Може да ти прехвърлим някой за пътя, че ние станахме бая.
 
Последна промяна:

rashko

Редовен Потребител
Аз все още не съм сигурен дали ще мога да дойда, желание имам но другар за пътя още не съм намерил със сигурност, далечко ми е да пътувам сам. Питам за да знам ориентировъчно си разходи си. :cheers:
п.п. Мерси много Миро! :cheers:
Мини през Шумен, паркирай колата си...в моя гараж и отлитаме ?
 

rashko

Редовен Потребител
Е???.... чак пък чат, нали уговорката е част от срещата?
Аз пропуснах да напиша, че офертата е за петък.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Има още малко време, ще помисля, на работа ще съм и не мога да тръгна в Петъка, а в Събота ???На чат го обърнах тук, извинявам се :wall:
Не се притеснявайте, че става малко на чат в темата реално и за това я има тази тема за да могат да се организират хората и да си помогнат :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аиде и аз да се включа след дълго отсъствие от форума или по скоро по-малка активност;) Не съм се отказал от хобито дори хич ама пусто сега и кола търся и съм пред завършване дет се вика последни мъки :wall:но за жалост държавният ми изпит се пада точно на 10-ти така че тази нац. среща ще мине почти без мен,вечерта на 10-ти ще се постарая да дойда но ще видим как ще се развият нещата.Любо ние живот и здраве ще се видим в неделя и ще ти оставя мишенки и едно друго да има да разпънете и да се позабавлявате ако ви позволят да стреляте на територията на хотела.;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Миро, да не си се заблудил нещ с тея 25 лева... Нямам спомен да сме плащали чак толкова пари....
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Днеска ако имам време ще намина през хотела да се видя с управителите, и ще ги разпитам за цените да видим има ли разлика между посоченото в нета и реалното на място ;)
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
15 лева на легло в хотела и 8 лева в бунгалата беше цената миналата година.
 
Нагоре