Национална Среща яз. Копринка 7,8,9 Октомври

оги-пз

Редовен Потребител
За пиенето знам че не моеш да пиеш.
Ама дано не хъркаш. Че нема да спам.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Еее севди лошо, че няма да можеш да дойдеш. Миналия път ми беше компания до разсъмване. До сега само От Русе са стояли повечко иначе си лягам като сираче пил пил недопил.:cheers:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Малко на калъч работата,има вероятност да си дода,ще иде до сабахлем.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Спокове предния път мибеше за сефте и бях зрамежлив ама сега да видиш:cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Оправдания предния път си легна в полунощ. Севдак ще се радвам да се видим.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Нещо не ми се връзва???
Уж ги правим тези срещи за да имаме приятни спомени от тях, а вие отсега се самонавивате, да се наливате така, че да не помните на другия ден нищо.....
Освен главоболието, което и на обяд още ви държи.
Да се напиеш до безпаметно състояние можеш винаги, но приятни спомени съвместно с приятели се създават на по-трезва глава.
:cheers:
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Пеко, ни от маютап не разбираш.
Винаги ми е било много гот сато се събираме.
Никога не съм пил за припадък.
Винаги сам съм си се прибирал, нова че си лягам от последните означава че спазвам темпото, като при кроса.
Даже с русенци когато пихме и на варминта се класирах.
Така че и приятните моменти си се помнят.
 

dberov

Редовен Потребител
Уж ги правим тези срещи за да имаме приятни спомени от тях, а вие......
Той Оги спазва стари рецепти, затова си цуйка до сутринта а на другия ден е като репичка и помни като слон :D

1522198_839314239472886_5203060366288536255_n.jpg
 

dberov

Редовен Потребител
....стаите кът били,ма бунгалата били свободни.
Последната стая 213 запазих.
И аз си резервирах бунгалце...
От писаното разбирам че стаи няма, как мога да резервирам бунгало, на същите телефони ли както за хотела?
0431/62708; 0431/63571, 0897 953 279, 0896 794 573
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
От писаното разбирам че стаи няма, как мога да резервирам бунгало, на същите телефони ли както за хотела?
0431/62708; 0431/63571, 0897 953 279, 0896 794 573
Да, тези са телефоните до колкото знам не са променени. Само да кажа който ще е на бунгало е добре да си носи някаква духалка за всеки случай, че май духалките са не достатъчни, пък и кой знае колко са в час, и все пак има и други хотели в близост, но са по-скъпи ако някой не го устройват условията, за спане.
 

dberov

Редовен Потребител
След 5 дена звънене на Хижаря най сетне успях да си запазя стая.
Понеже ще присъствам за първи път може ли някой от Варненската група да каже по кое трасе пътуват.
Начертах два варианта, разликата е само 30км така че не ме вълнува, пускам и линк на който може да се изчертае и изчисли разстоянието от точка А до Б.

Ще пътувам сам, така че ако някой който ми е пътьом няма превоз а иска да дойде или и той е сам, нека ми се обади или пише по с време!

http://marshruti.eu/marshrut

2016-09-19_110832.jpg 2016-09-19_110934.jpg
 
Последна промяна:

ssn

Потребител
Пътищата в южна България са много по-добри. Пътувай през Бургас - вариант 1 според мен. Ще ти е по-комфортно, зора е да стигнеш Бургас, но мисля, че трафика доста ще е по-малък тогава.
 

Dominus

Редовен Потребител
От Търговище до Казанлък пътя няма забележки. Скоро го минавах. От Добрич до Търговище не го знам. Ти би трябвало да го познаваш по-добре. Ако е ок значи маршрута ти еясен.
 
Нагоре