Национална Среща яз. Копринка 29,30 Септември -1 Октомври

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Със закъснение пак пускам темата,но вече е факт. Мястото е обичайното както всяка година в Хотел Роза до яз. Копринка http://www.bghotelier.com/detaili-hotel-roza-koprinka. Ще се радвам да се съберем, както всяка година ;)
Наздраве :cheers::D
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Снощи а-ха да пусна тема-питане "няма ли да има Копринка?"! :D Че, едва издържаме. И датите са супер.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Абе, гледам в ЮТюб напоследък всички са полудели да стрелят по топки за голф(е, вярно на дистанции 150-200 метра). Та се чудех дали да не вземем на срещата и ние да пробваме? Но трябва да е извън двора на хотела, щото като гледам как се разпрашават, може би няма да е много коректно и екологично там да ги стреляме. Мога да взема от тук примерно https://www.olx.bg/ad/golf-topki-ID6Dhmp.html#aac1f3f569 .
За големите калибри, пак съм приготвил един дебел лъскав тиган - хубаво да се вижда. :D

 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Наборе, тези топки си ги купуват за конкурса напълнени, за да се вижда добре попадението.
Иначе по нормална голф топка, в зависимост от това къде е попадението може и да няма поражения а само рикошет с малките калибри.
Гипсови отливки биха свършили същата работа според мен.
Има достатъчно време да се подготвим с различни мишенки за забавление.
Долу където беше корията предполагам пак ще може да намерим поне 120-150 м разстояние.
 

lynx

Редовен Потребител
........Но трябва да е извън двора на хотела, щото като гледам как се разпрашават, може би няма да е много коректно и екологично там да ги стреляме.
Макси, тези топки в клиповете не са обикновените топки за голф.
Направени са от спешъл мат'ряли, за да се разпрашават ефектно при попадение.
Нормалните са покрити с няколко пласта синтетични покрития и нещо като каучук.
Няма да са ефектни за стрелба.
Най-добре някакви плочки като за Варминт да намерите.
 

mitaka

Потребител
Макс ако си спомняш на Камчия бях домъкнал 5-6 такива топки . Тогава в групата имаше май две Суматри- по спомен на Акела и на Румен. Никой не успя да пръсне топка като на клипа. Дистанцията тогава беше 50 метра . Незнам , може да има различни модели топки , но ако искаш обади се да ти дам .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Язък. Тогава ще си измислим друго. Миналата година жетоните за ротативки също бяха интересни.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Жетоните направиха големия кеф миналата година. Ще помисля и аз за нещо забавно.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Току що ми звънна собственика на Хотела, и помоли да Ви уведомя, че ще е извън страната за една седмица, и за резервации да звъните на тел. +359 896 794 573 !
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Тази година без мен за съжаление. Датите ми съвпадат с друго по рано планирано мероприятие :sorry:
 
Нагоре