НС-РУСЕ 20-22 МАЙ'16

sts1969

Редовен Потребител
Съботата 14 Май е официален работен ден, на мен не ми пука, ще си пусна отпуск...но може да създаде известно неудобство за някой колеги. ???Има доста почивни дни покрай Георгьов ден...може през "делничните" дни да се намери удобна пролука ???
(Само разсъждавам на глас :) )
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
М да официален работен ден е 14, дай е една седмица напред.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Готово.Мястото е известно .Промени в датите повече няма да има.Някакво състезанийце може да измислим,има 2 месеца.
 

Dominus

Редовен Потребител
Павка,честно казано предпочитам да направим наесен един ФТ Липник 2х50.
Не е проблем да е чисто ХФТ. Може и едно нощно да направим и малко да възродим отминали традиции.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Добра вечер, колеги!
Датата за срещата наближава, а нещо се замълча.....Ще има ли някакво раздвижване....Стига да не ми мине котка път този път съм решил жив - умрял да съм на срещата.....
 

didarai

Редовен Потребител
Ще се стреляме ли ? Какво и от колко часа ? За мястото ... не разбрах също ! Изглежда като да има друга тема някъде по въпроса , но не намирам нищо ?! :rolleyes:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мястото трябва да е миналогодишното.
За мое огромно съжаление, няма да съм наличен....:(
 

Attachments

  • НС Русе.png
    НС Русе.png
    1.5 MB · Прегледи: 21

tvt1968

Редовен Потребител
Явно с напредването на времето кореспонденцията се засили....Минали години не съм идвал, но с малко повече питане ще се намерим....А и колегите пристигнали първи могат да маркират пътеките с празни кутии от чашки....За съжаление от петък не мога да съм на разположение, но в събота може да съм налице - само кажете час, какво да носим с какво да помогнем....И още нещо - ще има ли стрелби, ще има ли подсигурено спане? Нека организаторите на срещата споделят намеренията и плановете си, имат ли нужда от нещо и нека оставят и някоя изненада за да е по-интересно....
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Мястото е ,където сме правили срещите 2008,2009,2010,2011,2014 и 2015г.
За стрелянето:ами не мога да се ангажирам с организация на трасе,не знам Павката
докъде ще сколаса с новите мишени,не е малко работата.Пък и по това време тук тревата
е вече метър и тая година няма как да ангажираме бригада от "Паркстрой"(или както там се казва) да
ни окосят 10-20 дка.
Така че,вземете пушки,мръвки и задължително РЕПЕЛЕНТИ!АутанТропикъл помага поне да не бъдеш
обезкостен.Кърлежи също се намират,но поне там,където ще е лагера,ще понапръскаме с перметрин
да ликвидираме гадта.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
ще има ли подсигурено спане?
Предвидена организация за спане няма.
Досега повечето си организират спането с палатки и къмпинг оборудване на мястото на срещата.
Някои си ангажират стаи в хижа Приста и около нея. В хижа Приста вероятността да няма места е почти нулева.
Желателно е носенето на столчета, масички, шатри, тенти, осветление, скари, походни мивки... кой каквото има.
В близост има два квартала и магазини за пазаруване. Като казвам в близост, имам предвид 1-2-3 км от асфалтирания път.
СРЕЩА.jpg
 
Нагоре