НС-РУСЕ 20-22 МАЙ'16

Dominus

Редовен Потребител
Мишените ги правя всеки свободен ден. За мероприятието ще има най-малко 30бр. За жалост няма да имам време да ги тествам и ще трябва НС да им бъде теста. Ще ги наслагаме по дърветата и състезателна част ще има.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Мишените ги правя всеки свободен ден. За мероприятието ще има най-малко 30бр. За жалост няма да имам време да ги тествам и ще трябва НС да им бъде теста. Ще ги наслагаме по дърветата и състезателна част ще има.
Ако не смогваш, свиркай.
Не съм броил колко останаха в сандъка, но поне 30 има.
Само кажи и ще ви ги изпратя.
 

Dominus

Редовен Потребител
OK. Мисля, че ще се справя. Тази сутрин преброих 34 готови. Имам още 30 +
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Павка, тия само с 16 дж. ли ще могат да се стрелят или и с повече?
 

xpresident

Редовен Потребител
Последно 20-22 или 21-23 ще е? Ако дойда в неделя (по-рано не мога) ще има ли някой?
 

xpresident

Редовен Потребител
Untitled.png


Т.е. 23-ти е предвиден в срещата като ден за изтрезняване?
 

rashko

Редовен Потребител
Почти, който се е напил изтрезнява, който пък не, стреля.
Идвай няма да съжаляваш....терен бол и спомени бол.
 

barbaron

Редовен Потребител
Ниските непрежалени коли да бъдат внимателни по черния път, че говедата от полигона са го "разорали" и има кофти места за преодоляване!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз утре ще дойда, я кажете към колко смятате да правите състезанието да знам да бързам ли или по-спокойно да си карам ;)
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарско на всички които организираха и направиха срещата.
Макар че не бяхме много хора спрямо други години,аз си прекарах супер,видях се със приятели с които всяка среща е добро преживяване и ми се иска такива срещи да са по чести.
:cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Аз също си изкарах супер и който не присъсва може да съжалява. Благодарности на организаторите и най- вече на Павката и на неговото трасе:).
Живи, здрави и повече срещи.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И ние се прибрахме - изморени, изгорели, изпонахапани, но Щастливи! Благодарим на Русенци за усилията и приятното изкарване! Вече чакаме Есенната среща! :cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Качете някоя снимка да може и ние който не можахме да присъстваме да се порадваме на мероприятието
 
Последна промяна:

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Хубаво беше, за малко беше. До нови срещи, приятели.


При нас в Русе капка дъжд не падна. При вас валя ли?

IMG_20160522_135752_1463945270241.jpg
 
Нагоре